Opinie o Rentals United Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Rentals United Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Rentals United Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rentals United Sp. z o.o. w Warszawa

Przebieg rekrutacji: Plusy: - Rozmowa wstępna przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Minusy: - Po rozwiązaniu zadania czekałem tydzień na odpowiedź jak mi poszło (gdzie była informacja, że czas oczekiwania to 2-3 dni) i to dopiero jak sam się o tym przypomniałem 2 razy. - Po otrzymaniu informacji, że zadanie zrobiłem super i mój poziom został na podstawie tego zadania wyceniony na jakiś tam poziom (mid), btw nie wiem jak zadania rodem z codility pozwala im oceniać poziom kandydata, ale ok, dostałem informację, że moje oczekiwania finansowe są zbyt duże, gdzie o oczekiwaniach finansowych wspomniałem już na rozmowie wstępnej, a chyba nikt nie oczekuje, że z 3 latami doświadczenia mój poziom będzie gdziekolwiek indziej :) I pytanie czy moja stawka jest do negocjacji. - Po informacji, że dostanę odpowiedź - prawdopodobnie jutro cisza przez 4 dni i dopiero jak sam znowu napisałem, to informacja, że stawka, którą mogliby zaoferować mogłaby być dla mnie demotywująca i rezygnują ze współpracy ze mną :D Nie polecam

@Kandydat

Dziękujemy za Pani/Pana opinię. Jest to dla nas ważna informacja zwrotna. Cieszymy się, że pierwsze spotkanie przebiegało w dobrej atmosferze. Zawsze staramy się traktować kandydatów z należytym szacunkiem i dotrzymywać obietnicy związanej z przekazaniem feedbacku. Jeśli jednak zdarzyło się tak, że przeoczyliśmy termin, uprzejmie przepraszamy. Informacja ta została przekazana odpowiednim osobom, by uniknąć takich sytuacji w przyszłości. Pytamy o oczekiwania finansowe w trakcie pierwszego spotkania, by potwierdzić, czy jest to kwota możliwa do uzyskania na danym stanowisku. Jako firma podchodzimy ze szczególną starannością do tego, by planować budżet i uwzględniać w nim renegocjację dla naszych pracowników, także tych przyszłych. Na kolejnych etapach rekrutacji uwzględniamy oczekiwania i rozpatrujemy je przede wszystkim pod kątem umiejętności, które byłyby wykorzystane w naszej firmie. Dzięki temu wiemy, że możemy zapewnić udane wdrożenie i dalszy rozwój w ramach naszych zespołów. Nie dokonujemy kompletnj ewaluacji kompetencji, ale skupiamy się na tych zdolnościach, które są szczególnie cenne w naszych zespołach. Na tej podstawie przekazujemy transparentną informację zwrotną. Nasze zadania rekrutacyjne układane są przez najbardziej doświadczonych manadżerów i pomagają nam w ocenie kluczowych kompetencji. Co więcej, w trakcie rozmowy z manadżerem poruszamy zagadnienia związane z branżą IT. W trakcie wielu lat działalności naszej firmy zatrudniliśmy już wielu specjalistów IT, z którymi współpracujemy do dziś. Dzięki temu wiemy, że narzędzia rekrutacyjne z których korzystamy sprawdzają się efektywnie. Jeśli jest jednak coś, co Twoim zdaniem możemy poprawić lub zmienić, prosimy o kontakt mailowy. Pozdrawiamy People Team Rentals United

Rozmowa Nowy wpis

Zostałem zaproszony na rozmowę rekrutacyjną, 2 godziny przed planowanym spotkaniem, zostałem poinformowany, że moja aplikacja nie będzie jednak rozważana. Odradzam aplikowanie, podejście do kandydata to ŻART! @Pracodawca

Olga Nowy wpis
@Rozmowa

Dzień dobry, Dziękujemy za Twoją opinię. Rozumiemy, że informacja o zakończonym procesie rekrutacyjnym może być odebrana przez Ciebie negatywnie. Z racji tego, że wiadomość została przekazana w dniu dzisiejszym możemy na bieżąco odnieść się do zaistniałej sytuacji. W związku z zakończeniem rekrutacji i zatrudnieniem na dane stanowisko, postanowiliśmy uszanować czas kandydatów i przekazać informację tak szybko, jak było to możliwe. Przykro nam, że w Twoim przypadku wiadomość przypadła na dzień spotkania, jednak wynikało wyłącznie z chęci uszanowania Twojego czasu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania bądź sugestie, zapraszamy do kontaktu.

Czy jest możliwość pracy w Rentals United Sp. z o.o. na część etatu?

HR Nowy wpis

Dzień dobry, dziękujemy za pytanie. Odpowiedź jest zależna od stanowiska. Zawsze określamy taką możliwość w opisie roli, który znajduje się między na naszej stronie karier: https://rentalsunited.traffit.com/career/ Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowiska Fullstack Developer i Security Specialist. W przypadku tych ról przewidujemy wyłącznie współpracę na pełen etat. W przyszłości dopuszczamy możliwość współpracy w niepełnym wymiarze godzin, na przykład w zespole IT Supportu.

@Kandydat

bart

Nie polecam. Zajmują czas kilkoma spotkaniami rekrutacyjnymi po czym stwierdzają, że moje oczekiwania finansowe są zbyt duże, gdzie o oczekiwaniach finansowych wspomniałem już na rozmowie wstępnej...

Olga
@bart

Dziękujemy za Twój komentarz, jest to dla nas ważna informacja. Zawsze staramy się, aby kandydat jeszcze przed pierwszym spotkaniem wiedział, jak będzie wyglądała rekrutacja i jakie etapy zaplanowaliśmy. Większość stanowisk, na jakie przeprowadzamy rekrutacje wiąże się z 3-etapowym procesem (w tym 2-ma spotkaniami), o czym wspominamy już w zaproszeniu, oraz pod opisem stanowiska w formularzu aplikacyjnym. 1. spotkanie z HR, na którym przedstawiamy profil firmy, rozmawiamy o wzajemnych oczekiwaniach 2. test kompetencji 3. spotkanie z CTO lub Head of Product (w zależności od roli) W wyjątkowych przypadkach zapraszamy na jeszcze jedno spotkanie, jako kontynuację etapu 3. Jesteśmy świadomi, że w rekrutacji chodzi o tzw. obustronny match i pytania mogą się pojawiać z obu stron. Jesteśmy otwarci na dłuższe lub dodatkowe spotkanie, aby porozmawiać o tym, co ważne dla kandydata i czasem prosimy o taką elastyczność ze strony osoby aplikującej do naszej firmy. Pytamy o oczekiwania finansowe w trakcie pierwszego spotkania, by potwierdzić, czy jest to kwota możliwa do uzyskania na danym stanowisku. Jako firma podchodzimy ze szczególną starannością do tego, by planować budżet i uwzględniać w nim renegocjację dla naszych pracowników, także tych przyszłych. Na kolejnych etapach rekrutacji uwzględniamy oczekiwania i rozpatrujemy je także pod kątem umiejętności, które byłyby wykorzystane w naszej firmie. Nie oznacza to zatem, że dokonujemy całościowej ewaluacji kompetencji, ale skupiamy się na tych zdolnościach, które są szczególnie cenne w naszych zespołach. Jeśli zdaniem naszych Hiring Managerów, wymagania finansowe są niekompatybilne z poziomem tych zdolności, które są dla nas wyjątkowo istotne, udzielamy transparentnej informacji zwrotnej. Jeśli jest jednak coś, co Twoim zdaniem możemy poprawić lub zmienić, prosimy o kontakt mailowy. Pozdrawiamy People Team Rentals United

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Rentals United Sp. z o.o. na stanowisko System & Application Security Specialist? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

Rentals United Sp. z o.o. chce zatrudnić na stanowisko front end developer kogoś z doświadczeniem. Czy zarobki takie jak 12000 PLN będą osiągalne?

Olga

Cześć Administrator, dziękujemy za Twoje pytanie. Widełki wynagrodzeń są przez nas publikowane razem z opisem roli, środowiska pracy oraz działalności firmy na popularnych portalach dedykowanych pracy w branży IT. Należy wyszczególnić, że współpracujemy B2B, więc podawane przez nas widełki są w formacie net +VAT. Kwota 12 tysięcy złotych net + VAT jest kwotą osiągalną dla osoby z doświadczeniem na tak zwanym poziomie mid/regular. Oczekiwania względem przyszłych współpracowników są zawsze transparentnie publikowane, więc zapraszamy do zapoznania na naszej stronie kariery: https://rentalsunited.traffit.com/career/ Na tę chwilę nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko Front-end Developera. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych współpracą programistów do kontaktu poprzez stronę kariery, lub poprzez profil firmy na popularnym międzynarodowym portalu biznesowym, związanym z poszukiwaniem pracy i pracowników. Pozdrawiamy People Team Rentals United

prospect

Hello, Jak dla mnie po 1-szej styczności - podczas rekrutacji- można sobie darować tę firmę, no chyba że ktoś bardzo potrzebuje pracy, bo ma "miecz nad głową", to zrozumiem. Ktoś zapyta- czemu takie zdanie? Odpowiedzi są następujące: 1. Firma (raczej start-up w moim odczuciu, jeśli chodzi o myślenie firmy- sposób myślenia) zapomina, że proces rekrutacji to poznanie się 2 stron, a 1-sze wrażenie robi się tylko raz. No i jakoś zapominają o tym lub się tego nie uczą- przyjęcie w biurze średnie, w zasadzie to nie myślałem, że można mieć "taką recepcję" (mam wrażenie, że każdy mógł tam wejść) i nieporządek na korytarzu i nie tylko.... 2 - atmosfera w biurze, gdzie była rozmowa- jakby w domu pogrzebowym (cóż, może kawy nie dowieźli, albo foch hurtem). 3 - gość, który ze mną prowadził rozmowę (wg info miały być 3 osoby, czyli jakiś osąd kandydata bo 3 pary oczu, no ale się "skurczyło") - jakby się nie wyspał (może kawy faktycznie brakło???), jakby miał focha, zły dzień (choć to chyba był piąteczek, piątunio;)) - pytania z d.. strony mimo ogłoszonego profilu stanowiska i "stwierdzenie", że firma ma czas... No wiecie, ja też, ale się szanujmy nawzajem bo znam lepsze czynności niż rozmowy biznesowe... Feedback-u nigdy nie otrzymałem- no trudno, widać zwoje mózgowe pana rekrutera - "humora" nie były w dobrej w dobrej kondycji w tym dniu i wolał może zapomnieć, że mnie widział;-) a pozostałej 2 widać to info być może zwisało. Tak czy inaczej- jak na 1-sze wrażeine- to też ostatnie- never again;-) Dobrze że to nie szło o kontrakt za xxx xxx xxx PLN;-)

@prospect

Cześć, wygląda na to, że miałeś niezbyt przyjemne doświadczenia w trakcie procesu rekrutacyjnego. Odnoszę jednak wrażenie, że nie mieliśmy okazji by się spotkać i porozmawiać w Rentals United. Procesy rekrutacyjne od czasu rozpoczęcia pandemii (usunięte przez administratora) prowadzimy zdalnie co oznacza, że nie zapraszamy kandydatów do biura i nie narażamy ich na konieczność dojazdu i podróży. Zapraszam do zapoznania się z opiniami osób, które z nami pracują (np. LinkedIn / Glassdoor) - z pewnością atomosfera w biurze i świetnie zgrany zespół to coś, czego nie można nam odmówić. Nie odmawiamy sobie też dobrej kawy i rzetelnego feedbacku - pozostajemy z naszymi kandydatami w kontakcie :) Dobrego dnia

prospect
@odp

Mowa o procesie rekrutacyjnym przed pandemia. Tak czy inaczej- odradzam te firme, czy to przy pandemii, czy poza pandemia;-) WOT

Katarzyna
@prospect

A co się zmieniło po pandemii u nich?

hmmmm
@prospect

Co Cię skłoniło do pozostawienia opinii po tak długim czasie od rekrutacji?

Aneta

Jak wygląda rekrutacja? Trzeba mieć duże doświadczenie?

@Aneta

Obecnie prowadzimy rekrutację w formie zdalnej. W zależności od stanowiska/roli przewidujemy 2, maksymalnie 4 etapy. Pierwsze spotkanie, tak zwane HR-owe pozwala na poznanie firmy i kandydata; 2-gie spotkanie to test techniczny; 3 spotkanie finalne z Hiring Managerem i zespołem. Na stanowiska Menedżerskie przewidujemy jeszcze 1 etap - spotkanie z zespołem Managementu, co w naturalny sposób pozwala poznać potencjalnych przyszłych współpracowników :) Doświadczenie zależne jest od konkretnej roli - zachęcam do sprawdzenia naszej strony karier: https://rentalsunited.traffit.com/career/ Podejmujemy współpracę zarówno z doświadczonymi menedżerami, jak i osobami w rolach juniorskich.

@odp a ile osób zatrudnia firma?

@ja

pomiędzy 90 a 100

Czy Rentals United Sp. z o.o. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Nie

Magda

Pracuję tu już ponad 4 lata i uwielbiam tę robotę. Wyjątkowa atmosfera, zmiany w dobrym kierunku, szefowie z ludzką twarzą, elastyczność, zadania, które dają mi satysfakcję, przyjemność obserwowania, jak z małego startupu stajemy się dużym graczem na rynku.

kto

Brak odpowiedzi po rekrutacji.

Miron

Podpowiecie coś o atmosferze w pracy i czy w ogóle potrzebujecie jeszcze pracowników?

Zostaw merytoryczną opinię o Rentals United Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Rentals United Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rentals United Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Rentals United Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Inflancka 4
    00-189 Warszawa

Rentals United Sp. z o.o.