Opinie o Centrum Energetyki i Techniki Sp. z o.o. w Barczewo bartoszyce biała piska biskupiec bisztynek blachownia

counter
Łukasz Nowy wpis

Cześć. Nikt w ostatnim czasie nie postanowił napisać nic nowego na temat firmy Centrum Energetyki i Techniki, dlatego postanowiłem uaktywnić się w wątku i zapytać, jak aktualnie tam się pracuje? Jest może w wątku osoba, która mogłaby się czymś na ten temat podzielić? Będzie mi miło.

Arleta Nowy wpis

Co jest wymagane od potencjalnego pracownika działu biurowego ?

P Nowy wpis

Jeśli potrzebujesz pomocy w odzyskaniu pieniędzy zadzwoń, obecnie zajmuje się tą sprawą. 519 691 471

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 587 dni.

Wiecie czy Centrum Energetyki i Techniki Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Tałataj z tałatajowa

Ja również zostałem oszukany przez Panów M.M i W.M oraz M.W każdy zna to tałatajstwo

Antykombinator

To nie jest firma tylko słup do wyciągania kasy. (usunięte przez administratora) to kombinatorzy pierwszej wody

Kontaktowy

Radziłbym unikać komukolwiek kontaktu z tą firmą. Na 11 lat mojej współpracy z różnymi firmami ta wykazała się takim poziomem niekompetencji, że samo opisanie tego było by na pewno bestsellerem na skalę całej Polski. Nie chcecie mieć stresu i problemów to wybierzcie inną firmę.

Nie sądzisz, że już za długo nie pojawił się tutaj żaden komentarz o firmie Centrum Energetyki i Techniki Sp. z o.o. w miejscowości Barczewo bartoszyce biała piska biskupiec bisztynek blachownia? Dodaj swoją opinię na temat tej firmy i napisz nam jak się obecnie w niej pracuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Energetyki i Techniki Sp. z o.o. - Barczewo bartoszyce biała piska biskupiec bisztynek blachownia

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad