LUKA łukasz wtorkowski

Poznań

Opinie o LUKA łukasz wtorkowski

Marta
użytkownik zarejestrowany

@Gustaw spawacz - a wiesz może na jakie stanowiska są w tym momencie przyjmowani nowi pracownicy? Jakie są Twoje doświadczenia związane z pracą w LUKA? Jak ocenisz gwarantowane przez pracodawcę warunki zatrudnienia? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

Gustaw spawacz
@Marta 06.09.2017, 14:50

Pracowałem kiedyś, już tam nie pracuję. Jesteś zainteresowana to pisz do szefa albo podjedź do firmy.

Marta
użytkownik zarejestrowany

Jak obecnie wygląda rekrutacja w LUKA? Czy dostępne są nowe oferty pracy? Dla osób zainteresowanych podjęciem pracy w Poznaniu będą to bardzo przydatne informacje.

Gustaw spawacz
@Marta 04.08.2017, 20:22

Napisz prosto do szefa wyslij cv . Jak bedzie Toba zainteresowany to bedzieaz mogla zacząć juz od następnego dnia.

dfvb
użytkownik zarejestrowany

@łuk wiesz co chyba nie ma teraz od nich zadnych nowych ofert pracy ale jezeli faktycznie ejstes zaitneresowany to mozesz sprobowac sie z nimi skontaktowac

Życzliwy

Jak ma wrócić to pewnie bryndal powie Blademu Mańkowi albo Darkowi aby onego namówił do powrotu. Bo Bryndalowi to nie wypada

Były

Czyżby Luka chciała aby jakiś były pracownik wrócił ? Ponoć to same lenie, nygusy i pijoki

spawacz

Jest tylko jedna zmiana od 7 do 15 +nadgodziny. nie ma żadnej rotacji na stanowiskach spawacz jest od spawania a monter zy robią całą resztę .

Gustaw

Prawdę piszesz ze to ciężki kawałek chleba. Zarobki były by satysfakcjionujace jak by były w pełni opodatkowane. Na emeryturę ci się to zapewne nie przyda Ale jakby co . Jak myślisz o swojej rodzinie jak ciebie zabraknie. To w formie przypomnienia RENTY RODZINNE SĄ NALICZANE PO STAREMU . jak nie zdążysz dzieci odchodząc.a umrzesz sobie będzie dla nich istotne ile miałeś brutto. Jak będziesz miał szczęście i dożyjesz emerytury to będziesz miał możliwość sobie jeszcze dorobić.

spawacz

Na monter łatwo się dostać brak chętnych oficjalnie najniższa krajowa. Do ręki 3-4.5 tys. Zł na 250-350 godzin miesięcznie spawacze podobnie najniższa krajowa i jak godzin na czas kasz to 5-6 tys. Płatne w oczywiście w w kilku ratach

Modlik
użytkownik zarejestrowany

Trzeba przyznać, że firma bardzo długo trzyma się na rynku, chociaż powinni już dawno temu zająć się swoją stroną internetową http://www.luka.net.pl/ Zastanawiam się tylko czy właściciel wszystko sam osiągnął działając głównie w pojedynkę czy zatrudnia jednak sporo pracowników. Prosiłbym o informacje, czy trudno jest się do nich dostać.

alvaro

Karmi - Pracowałeś tam?

boss

Myślę że ta wina zarządu.

tyci

Co do tego pracodawcy mogę tylko napisać iż na sześciu rudych jest siedmiu fałszywych

messi

Za tą kase w tej firmie to ty sie narobisz jak osioł, w firmie ważna jest też atmosfera, a tam była fatalna, nie na darmo ludzie się wypowiadają na tych forach i udzielają opini, gdzie indziej zarobisz więcej i w lepszej atmosferze, ale do ciebie decyzja należy.

messi

Co z tego ze zarobisz z 2 czy 2,5 tys. jak i tak masz niski zus, brak możliwości awansu. Posłuchaj co radzą ci koledzy wyżej. Naprawdę jest dużo firm innych lepszych firm.

leo

chłopcze szukaj sobie innej roboty z pełnym zusem bogatym socjalem i gdzie będziesz szanowany

chuck

W tej firmie się w ogóle ludzi nie szanuje [usunięte przez moderatora]Najlepsze czego udało mi się dokonać to zwolnić z stamtąd. Na szczęście miejsce gdzie po tym trafiłem to jak z bagna do raju i Ci dobrze zapłacą i co najważniejsze jesteś szanowany i w ogóle dużo lepiej.

łysy

Chcę się przyłączyć do wypowiedzi przedmówcy. Dokładnie tak działa ta firma. Dla jego kosztów założyłem działalność dla lewych faktur. Po zwolnieniu mnie z pracy zostałem z długiem w zusie, nie tyko ja mam do zapłaty inni również. Przestrzegam przed tą firmą. Pozdro

Zostaw opinię o LUKA łukasz wtorkowski - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LUKA łukasz wtorkowski