Opinie o Aleuro Converting Trade Sp. z o.o. w Stanowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Aleuro Converting Trade Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Aleuro Converting Trade Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aleuro Converting Trade Sp. z o.o. w Stanowice

Administrator Nowy wpis

W firmie Aleuro Converting Trade Sp. z o.o. poszukiwano pracowników. Czy ktoś podjął pracę jako Asystent / Asystentka?

Kar Nowy wpis

Nie polecam. Bardzo nieprzyjemne traktowanie, nagabywanie za plecami, mocne poczucie wyższości ze strony współpracowników.

Bc Nowy wpis

Nie polecam, wypłaty parę dni po 10 bo "księgowy" miał urlop, kasy z "dodatków" nie wypłacają, pracownicy są nierówno traktowani często się zdarzają agresywne odzywki między pracownikami i to nie dla śmiechu, kierownictwo nic z tym nie robi, nie zapewniają odpowiedniego sprzętu do pracy, koordynatorzy mają gdzieś pracowników "jak praca Ci nie pasuje to się zwolnij". A pani z KJ(śmiech na sali) to brak jakiejkolwiek kompetencji a swoje błędy zwala na kierowniczkę (która jako jedyna zrobiła na mnie dobre wrażenie)

Cziki

Czy ktoś może opisać pracę w tej firmie? I czy można pracować na jedną zmianę? Pozdrawiam

Iwona Nowy wpis
@Cziki

Cześć, pytasz o pracę w firmie Aleuro. Konkretnie o to, jaki system zmianowy tam panuje u tego pracodawcy. Nie wspominasz jednak o tym, o jakie stanowisko pracy chodzi. Czy mógłbyś to napisać?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. zakupów w firmie Aleuro Converting Trade Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.

To prawda ze są ciężkie warunki pracy?

Ktoś

Na hali gorąco nie da sie oddychać. Maszyny stare psujące sie, wiecznie problemy. Płacą za wydajnosc której przez złe maszyny nie da sie uzyskać. Straszny (usunięte przez administratora) na hali, bardzo dużo kurzu, brudu wręcz czarno. Nie polecam kupować od nich produktów bo to syf,mnóstwo bakterii. (usunięte przez administratora) klientów na grubość, długość i ilość produktu. Powinni to zamknąć na cztery spusty.

Kloc
@Ktoś

Dobrze jest pięknie jest bardzo tam jest pięknie

Zainteresowana

Witam interesuje mnie praca w firmie czy są wolne wakaty proszę o odpowiedź pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Aleuro Converting Trade Sp. z o.o. - Stanowice

• Jak się pracuje w Aleuro Converting Trade Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aleuro Converting Trade Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Aleuro Converting Trade Sp. z o.o.
  • Lotnicza 8
    55-200 Stanowice

Aleuro Converting Trade Sp. z o.o.