Opinie o Budotechnika Sp. z o.o. w Pilchowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Budotechnika Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Budotechnika Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wynajem i dzierżawa kontenerów biurowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Budotechnika Sp. z o.o. w Pilchowice

Lijo

Nie polecam przez 18 miesięcy mnie nie umieli kierownicy zameldowac i dostałem za telewizję 527 euro do zaplaty w ilmenal kierownik Stanisław b I w gajdorf kierownik marcin b I teraz mam do zapłaty 527,50euro i kto to teraz zapłaci

Budotechnika
@gonzo

WITAM. SAME ALKOCHOLIKI,BRAK POMOCY KOORDYNATORA W SUMIE TEZ ALKOCHOLIK . UMOWA SMIESCIOWA GDZIE TY PODPISUJAC JESTES DLA NICH MURZYNEM A TY NIE MASZ NOC DO GADANIA

Na stronie firmy widnieje informacja na temat kariery. Napisano tam o atrakcyjnych warunkach zatrudnienia. W czym one się przejawiają? W wynagrodzeniu? W umowie? Czy czymś innym? Nie ma jednak zamieszczonych żadnych ofert. Orientujecie się, czy aktualnie kogoś potrzebują? :) Jeśli tak, to na jakie stanowisko? Dajcie znać, bo nie wiem czy składać CV, czy nie.

@kolega z pracy

Mnie już tam nie ma, chodzi mi o chłopaków co tam jeszcze są i tych ktorzy tam przyjdą pracować którym zresztą polecam tą pracę a tym bardziej jak godziny wrócą. Bądź minimum tyle godzin jakie Ma PAN KIEROWNIK. Także Moja to niezgoda jest na to, a frustracja pomału Twoja KIEROWNIKU bo trochę PRAWDA została opowiedziana.... Ok także idźmy w tym kierunku KIEROWNIKU... :) czy mam pisać dlaczego Tobie zjazdy odpowiadają Kochany KIEROWNIKU? A innym nie? I mogę opisać dopiero skąd może sie brac frutracja tych co jeszcze tam pracują? Jedziemy KOCHANY KIEROWNIKU z prawdą? A opiszę ją dogłębnie? Czy może lepiej zacząć, warto o wszystkich dbać tak samo jak o własna (usunięte przez administratora) nie licznych? Co Ty na to jakże KOCHANY KIEROWNIKU?

Zbigniew Nowy wpis

Zakładka "KARIERA" na stronie firmy jest pusta, mam rozumieć, że nie ma żadnych ofert czy po prostu jej nie aktualizują i zamieszczają ogłoszenia gdzie indziej? A może planowana jest rekrutacja i da ktoś znać na jakie stanowiska będą szukać?

Lijo

Mania
@Lijo

A nie powinno się tego zgłosić koordynatorowi? Jeśli to wina kierowcy to tego rachunku nie pokryje firma?

gonzo
@Lijo

CZEŚĆ , MOŻNA PROSIĆ O COŚ WIĘCEJ NA TEMAT PRACY W ILMENAU

Budotechnika Nowy wpis
@gonzo

Zna ktoś widełki dla specjalisty ds. sprzedaży konstrukcji i paneli fotowoltaicznych? Jakie auto proponują na stanowisko i jak jest z jego użyciem prywatnie - to się coraz rzadziej zdarza co prawda, ale a nuż tutaj można..

Hej, a czemu? Kasa się nie zgadza, czy są problemy z prowizjami. Tez widziałem tę ofertę, dość świeża jest i chciałem aplikować. Mam na oku trochę innych opcji, to świat się nie zawali gdy odpuszczę aplikowanie tutaj, ale byłbym wdzięczny za więcej informacji

Nic pewnego

Z dnia na dzień Niemiec (rzekomo bo prawdy w tej firmie nigdy się nie dowiesz) Powie ze inna firma im części nie dowiezie i wyjazd na tydzień albo dwa do domu, nikt za to Ci nie zapłaci i mało tego jeszcze Twój urlop wykorzustuja za dni wolne te które nie z Twojej winy są wolne. Paranoja, najlepiej rób ile się da, o podwyżkę to też jak liżesz (usunięte przez administratora) kierownikowi. Ludziom znającym się na fachu radzę omijać tą firmę, jest pewna ekipa samych swoich którzy zawsze soboty będą mieli albo właśnie bo zapomniałem napisać, kiedy wszyscy przymusowo do domu bo nie ma roboty, to dziwnym trafem właśnie garstka pewnych pracowników zazwyczaj zostaję i pracuje. Także ludzie ktorzy są zatrudniany to tylko na potrzebę okresu. Mówię o pracy w Eggenfelden. I naprawdę Ci co się znają na pracy niech tu się nie zatrzymują, szanujmy się, bo tu nie wiedzą co to szacunek.

kolega z pracy
@Nic pewnego

Kolego nie wylewaj niepotrzebnych frustracji. Mnie akurat takie zjazdy sa na reke. Byl miesiac ze zabraklo ci godzin? Chybas nie, wiec nie rozsylaj falszywych informacji. Z kierownikiem musisz zyc dobrze jak na kazdym kontrakcie. Musisz byc raczej jednym tz tych co to naduzywali i kierownik ich pogionil i slusznie!

@kolega z pracy

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Budotechnika Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Konstruktor
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Panowie, kojarze bo przeglądałem, że 2022 firma miała nabór na lakiernika samochodowego, myślicie że by dało radę jeszcze się zatrudnić na takie stanowisko? Jak coś to napiszecie jakie aktualne stawki tam. Szkoda, że nic nowego nie widać, ale pomyślałem, że może tu nie publikują po prostu czy coś.

Iza

Serio żadnych aktualnych opinii? Szkoda.. Mąż chyba będzie się starał dołączyć do firmy jako monter, widzimy aktualną ofertę na olx. Praca wyjazdowa do Niemiec, chętnie poznalibyśmy warunki bo jednak to już większe ryzyko taki wyjazd. Ile na rękę godzinowo teraz proponują? Czy zakwaterowanie w Niemczech jest w pełni organizowane i pokrywane przez nich? Jakie to warunki mieszkalne? Jak oceniacie kontakt z koordynatorami podczas wyjazdu?

gonzo
@Iza

witam , czy wiadomo jakie warunki w tej pracy w ILMENAU

Czy Budotechnika Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Rem 2

Czy ktoś pracuje w Deggenhausertal? I mógłby podzielić się opinią na temat pracy i zakwaterowania. Mam ofertę pracy tam, ale niestety też pewne wątpliwości.

Katarzyna
@Rem 2

O, a jaka ofertę masz? W sumie jakiś czas temu napisałeś.. teraz to już pewnie pracownik jesteś?

Mariusz
@Rem 2

Jaka oferta?

A na kiedy macie zaplanowane organizowanie staży?

@Ania

Na chwilę obecną nie możemy podać konkretnej daty. Jeśli jest jednak Pani zainteresowana tego typu współpracą z naszą firmą, zapraszamy do przesłania konkretnego zapytania poprzez formularz naszej strony internetowej zamieszczony w dziale KONTAKT.

Czy Budotechnika Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Budotechnika Sp. z o.o.

Obecnie nasza firma nie prowadzi staży dla studentów, jednak nie wykluczamy ich organizacji w bliższej lub dalszej przyszłości.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Budotechnika Sp. z o.o.?

Budotechnika Sp. z o.o.

Siedziba główna firmy Budotechnika w Pilchowicach pracuje w godzinach 7;30-15:30. Zapraszamy do kontaktu.

andreas

Polecam tą firmę z czystym sumieniem. Maja naprawde fajne kontrakty, dużo samochodówki. Stoisz na swoim stanowisku, montujesz w cieple, robota lekka i przyjemna i przy paru nadgodzinych wyciagasz bez problemu dwójkę netto. Warunki mieszkaniowe bardzo dobre, troche gazu idzie w weekendy, ale gdzie tego nie ma.? Czasami człowiek ma ochotę odreagowac po tygodniu. Grunt że wypłaty na czas.

bolo
@andreas

Gdzie pracujesz? Słyszałem że koło Sztutgartu mają zlecenia?

andreas
@bolo

Nie ja jestem koło Bremen. To duży kontrakt – jest nas ponad 50, zapraszam, tel do kierownika Bogusza lub do biura.

@andreas

Hehe dwójkę z lekkimi nadgodzinami co ty pieprzysz chyba jak walisz cały miesiąc po 10godzin i soboty to chyba żeś robił 250godzin nie pisz ludzia glupot kto tam robił to wie jak to tam wygląda heh 1500 max i z problemem ala 200e premi

Anonimowy
@Anonim

Zgadzam się w 100% także tam pracowałem

Poli

Ja pracuję w Niemczech ,jak pracujesz w miarę dobrze to z Niemcami jest ok .masz 8_9 euro na rękę . najgorsze to jest jak są lenie i pijaku bo jest po 5 na mieszkaniu i sobota ,niedziela debatują jacy oni szpece , oczywiście nie na sucho.jak nie pijesz to masz problem .

@Poli

Masz rację jak lubisz za kogoś robić robotę to zapraszam do tej firmy chlanie non stop patologia na mieszkaniach proszenie się o narzędzia polecam Pana Bogusz m on wszystko załatwi jak uprzykrzyc komuś wyjazd

Pozdrowienia z Band 3
@Anonim

Hahaha Promil czemu się podpisujesz Anonim i tak wszyscy wiemy że to Ty. Gość o ksywie promil pisze o patologi na kwaterach ale ubaw mamy dzięki Tobie. A może przyjedziesz tak jak wtedy w niedzielę rano i spowrotem w busa po dwóch godzinach a potem cyk chory... A poza tym jak ty chciałeś narzędzia jak ty czego nie wziąłeś od kogoś to zgubiłeś

Czy firma Budotechnika Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Porażka firma jako pracownik nie polecam wyjazdów na kontrakty za granicę to co pisze i to co obiecuję ta firma mija się z celem problemy z meldunkami zero pomocy tak zwanego koordynatora w załatwianiu spraw proszenie się groźby zwolnienia jeżeli będzie ktoś chciał jechać do domu na samym początku kariery w tej śmieszne firmie nasmiewanie się z pracowników z innych firm brak narzędzi na dodatek (ala kierownik) Pan Bogusz m. Traktuje poważne sprawy jak powietrze kategorycznie odradzam współpracy z nimi żałuję współpracy z tymi ludźmi masakra a mieszkanie normalna melina obsczane łóżka materace w grzybach jeżeli ktoś się chce przekonać na własnej skórze to proszę bardzo!

Xeq

Chciał bym złożyć swoje CV jako lakiernik, ale czy jest możliwość pracy np 3 tyg praca i tydzień wolnego, mam rodzinę tu w Polsce żonę i dzieci?

@Xeq

Szczegółowe warunki ustalane są indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu, przesłania CV na adres mailowy podany na naszej stronie www w dziale PRACA. Pozdrawiamy. Dział Rekrutacji Budotechnika Sp. z o.o.

formierz

Pracuje na kontrakcie w Niemczech. Solidna firma, na czas wynagrodzenia, stawki lepsze niz w konkurencji, a co najwazniejsze wyrownuja ci roznice z progresji. ustalasz netto i masz te pieniadze o ktorych mowa. Nawet jezyka nie musisz znac bo szef na miejscu zalatwia wszystko. Moge tylko polecic. Z tego co wiem maja duzo kontraktow za granica.

Formierz 2
@formierz

Jest tak dobrze , że nawet Niemcy chcą tu pracować.

Człowiekzgorszejfirmy
@formierz

Lepsze?? to znaczy ile?? Ja pracuję w tej gorszej firmie i mam 13 euro brutto + darmowa chata z gwarantowanym jednoosobowym pokojem i internetem. Dadzą mi tyle za ślusarza , czy ta opinia to pic na wodę...??

trzezwy

Piszesz o Mölln a słyszałem ze ostatnio wyleciało tam kilku pijaczków. Może tot a choroba?

Z tego co wiem jest kilka zlecen dlugoterminowych ale musielibyscie zdzwonic do prezesa. Ja jestem akurat w okolicach Schwäbisch Hall Nie wiem jak tam na innyhc kontraktach, ale u nas jest wszystko ok. Kasa sie zgadza, robota fajna czysciutko i spokojnie. Moge tylko polecic Z tego co wiem sa przyjecia

Mówią że dużo ale z tego co wiem to nie za dużo jedyny duży kontrakt maja w moölln

MÖLLN

Czarek

Jakieś wymagania stawia firma przed kandydatem?

@Czarek

Witamy. Wszystko zależy od zakresu wykonywanej pracy. Obecnie poszukujemy osób do pracy w Niemczech na stanowiskach: formierz rdzeniarz, szlifierz odlewów, lakiernik samochodowy, laminator tworzyw sztucznych oraz monter karoserii samochodowych, a do naszej siedziby w Polsce: elektryk, elektronik. Zapraszamy do kontaktu poprzez mail praca@budotechnika.com.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Budotechnika Sp. z o.o. - Pilchowice

• Jak się pracuje w Budotechnika Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Budotechnika Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Budotechnika Sp. z o.o.?

Budotechnika Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Bierawka 2A
    44-145 Pilchowice