Opinie o Linktis Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Linktis Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Linktis Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Linktis Sp. z o.o. w Warszawa

Larysa

Ogłoszenie z pracą Spedytor Całopojazdowy floty własnej wygląda nieźle. Firma obiecuje dobry onboarding, czy to się zgadza? Jak tutaj patrzę, to mam wrażenie, że dominują kierowcy, a ich wyobrażenie o "biurze" wiadomo, że zawsze będzie tym z zewnątrz. A ktoś ze spedytorów co powie?

kandydat na spedytora

hej, mam pytanie do obecnych spedytorow, bo rok temu kolega kolegi mówil, ze super firma, rodzinna atmosfera, miodzio jednym słowem. ale cos pod koniec roku juz nie pracowal, a doszly mnie sluchy, ze atmosfera siadla. niby wypracowanych klientow zabrali jednym i dali drugim do obslugi. nie rowno traktuja ludzi na tych samych stanowiskach. Hmmm, a moje pyatnie jest takie. Bo u mnie tez troche sie zepsulo i chcialem wyslac cv do nich. tylko nie chce wejsc w (usunięte przez administratora) Czy to prawda, czy nie ? moze ktos podpowie ?

Dino
@kandydat na spedytora

Trudne czasy pod względem tego, co się działo/dzieje na rynku są u wszystkich obecnie, ale my radzimy sobie spokojnie. Zespół jest jak najbardziej ok i atmosfera nie siadła, ludzie kręcą fajne prowizje to są zadowoleni ze swojej pracy.

młody

Pracuję tu od kilku miesięcy, zespół fajny i zgrany, nie mam powodu do narzekań

kkaann1

Byłem na spotkaniu rekrutacyjnym, zostało mi pokazane całe biuro w drodze do salki spotkań, wszystko nowe, samo spotkanie było przyjemne i w prowadzone dobrej atmosferze bez niepotrzebnego stresu, jestem zadowolony

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Linktis Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Młodszy Spedytor Międzynarodowy wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
zZzZz

Zarobki ok, wszystko na czas, ludzie tutaj się śmieją i żartują, atmosfera jak najbardziej na tak, kuchnia zawsze wyposażona i przygotowana żeby z niej korzystać. Chce się przychodzić do biura, nie mam powodu do narzekania, prowizje odzwierciedlają ilość włożonej pracy.

kolega

Pracuję w firmie już ponad rok i z całą odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że firma jest fair wobec wszystkich, nie mam żadnych problemów z nikim, nigdy nie miałem problemu ani z przełożonym ani żeby wziąć wolne, wszyscy są traktowani równo. TSL to nie jest praca dla każdego, nie każdy się w niej odnajdzie, ale firma robi co może, żeby się nam pracowało dobrze, ale nikt za nikogo pracował nie będzie - każdy musi pilnować swoich obowiązków i klientów.

Miałem nie przyjemność wzięcia udziału w rekrutacji na stanowisko spedytora drogowego. Sama rozmowa bardzo dziwna. (usunięte przez administratora) Zero rzeczowych pytań odnośnie transportu. Oczywiście mimo zapewnień brak odzewu z decyzją. Strata czasu, nie polecam.

Nnn

Miła rozmowa kwalifikacyjna lecz mieli dać informację zwrotną do 7 dni i niestety nikt się nie odezwał. Nieprofesjonalne podejście..

Prac

Nie rozumiem tych negatywnych komentarzy, są pisane przez konkurencję chyba, bo nie mają ani sensu, ani pokrycia w rzeczywistości. Firma się rozwija, idzie do przodu, i jesli tylko ktoś chce to ma fajną możliwość pracy, ale TSL to trudna branża, nie każdy sobie poradzi.

w12q

Polecam, jest szczerze ok

Speeedyyytor

ja tu pracuję, jest u nas dzisiaj Marszał i jest śmiesznie :) a pracodawca jest szczerze ok, ludzie pracują tu kilka lat i nie narzekają, a nie podobać się może wyłącznie osobom, które pracować nie lubią, ale takim nikt nie dogodzi. Wynagrodzenie rynkowe, prowizja zawsze ok i wszystko wypłacane zawsze na czas, a ostatnio ludzie byli na wycieczce zagranicznej. Przykro czytać nieprawdziwe negatywne komentarze, kale to urok gowork, każdy może napisać wszystko co złe chociaż nie będzie to miało nic wspólnego z prawdą. Konkurencja nie śpi, ale zapraszamy do nas :)

Wojciech
@Speeedyyytor

Wynagrodzenie podasz dokładnie jakie jest na start? Aż tak dobrze rynku nie znam, aby wiedzieć ;) Zdarzają się sytuacje z jakimiś "dziwnymi strukturami", bo i takie wpisy tu się pojawiały? I jak relacje z przełożonymi, bo i do tego były zastrzeżenia?

Speeedyyytor
@Wojciech

To są chyba komentarze konkurencji, bo inaczej ciężko je wytłumaczyć. Wynagrodzenie jest rynkowe typowe dla branży plus bardzo atrakcyjne prowizje.

bylykandydatwrekrutacji

Widziałem ich relację na Memach z Wośp na (usunięte przez administratora)i tylko to mnie zmotywowało do napisania tego komentarza. Byłem waszym kandydatem w rekrutacji. Wszystko wiedziałem przed rekrutacją, ogłoszenie z widełkami wynagrodzenia, telefon przed spotkaniem, ogólnie wszystko ok bardzo. Spotkanie było poprowadzone z zainteresowaniem(usunięte przez administratora)Feedback po spotkaniu dostałem, podziękowano mi ze względu na niewystarczający język obcy z czym nie mam powodu się nie zgodzić ale było mi przykro że przyszły szef nie umiał opowiedzieć o swoich oczekiwaniach i co chwile się rozkojarzał. Neutralny komentarz a nie negatywny, bo cała reszta była naprawdę na dobrym poziomie w porównaniu do innych firm i za to, że dostałem feedback.

Linktis

Firma co roku angażuje się w ważne społecznie i charytatywne akcje. Jesteśmy firmą, gdzie mężczyźni i kobiety mają równe szanse. Poza rynkowymi wynagrodzeniami, informowaniem o nich w ogłoszeniach o pracę, nagradzamy dodatkowo pracowników za ich wysiłek - chociażby w zeszłym miesiącu nasi koledzy i koleżanki wrócili z wyjazdu do Tajlandii, który był dodatkową nagrodą za ich wytężoną pracę i wyniki. Dla przykładu - w centrali, wszyscy managerowie mający swoje zespoły, to pracownicy, którzy zaczynali z nami swoją pracę z pozycji Spedytora. Awansujemy i doceniamy pracowników chcących się rozwijać. Zapraszamy po więcej informacji do sprawdzonych źródeł i dziękujemy konkurencji za zainteresowanie :)

Spedytor od roku

Prostując wypowiedz „Wywalają” pieniądze na fundacje WOŚP, drogi Karolu. Gdyby Pan był wewnątrz organizacji i zechciał się zagłębić w idee, która przyświeca osobom zarządzającym nigdy nie powstałby „taki plugawy komentarz.” Rok rocznie firma wspiera fundacje WOŚP i nie tylko, organizuje zbiórki, bierze udział w szlachetnej paczce, pomaga swoim pracownikiem w trudnych życiowych sytuacjach, organizuje konkursy, wyjazdy, imprezy, nagradza dodatkowymi premia, daje możliwość awansów. „Stanowiska kierownicze piastują kobiety” - tak akurat się złożyło. Czy to zle? W branży zawładniętej mężczyznami to miła odmiana. Każda z nich jest niesamowitą specjalistką w swojej dziedzinie.. co widać chociażby po dynamicznym rozwoju firmy. Ja swojej szefowej nie zamieniłbym na żadna inna. Zaangażowana, z ogromnym doświadczeniem i niesamowitym luzem. Takiej szefowej Panu zycze, to może jeszcze czegoś w zyciu sie nauczysz….

wawa12

ja tam polecam - trzeba pracować jak to bywa w pracy :) ale przy tym jest fajne środowisko, normalni ludzie i często mamy jakieś spotkania dodatkowe jak kręgle czy pizzę, jest ok

pracownica

pracuję od ponad pół roku i pracuje mi się tutaj bardzo dobrze, nie ma się do czego przyczepić.

viv

Dobrzy ludzie, wspierają wośp!

kkans

Byłem na rozmowie, dostałem feedback, jestem zadowolony

warszawaBiuro

Byłem na rozmowie w Warszawie, rozmowa przeprowadzona konkretnie i w przyjemnej atmosferze, przeszliśmy nawet na "Ty" bo tak było mi wygodniej, pokazano mi całe biuro po spotkaniu, obie babki ze spotkania miłe, nie ma się do czego przyczepić.

Zygi

Dobrze się pracuje. Widać duzo dzialan aby w firmie pracowało się Ok i atmosfera była spoko. Wypłata na czas, premie, wyjazdy, jakieś konkursy, prezenty, od czasu do czasu pizzę po godzinach, nierzadko słodycze w kuchni. Nie licza przerw na fajeczka czy dłuższa szame. Praca zrobiona i nikt się nie czepia. Prezie obecni. Codziennie zbijaja piątkę każdemu i zawsze zagadają. Drzwi maja otwarte można przyjść i pogadac, poradzić się. Nie zrzucają na drzewo. To nie jest codzienne w dzisiejszych czasach.

SpedytorZKonkurencji

Wczoraj rozmawiałem z panią z hr, bardzo rzeczowo i konkretnie. Ostatecznie nie zdecydowałem się na spotkanie ze względu na odległość miejsca zamieszkania do biura, ale to jedna z lepszych rozmów w sprawie pracy jakie telefoniczne miałem. Wszystko jasno i klarownie z poszanowaniem mojego czasu i tylko to mnie zmotywowało do napisania komentarza bo normalnie tego nie robię.

Zostaw merytoryczną opinię o Linktis Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Linktis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Linktis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Linktis Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 15 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Linktis Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 29 ocen.
  • Stępińska 22/30
    00-739 Warszawa