Opinie o Auto Junior Sp. k. w Rybnik

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Auto Junior Sp. k.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Auto Junior Sp. k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Junior Sp. k. w Rybnik

Jerzy Kielech Nowy wpis

Kupiłem czwarty, nowy samochód "pod auspicjami" Pana Grzegorza Koniecznego (w tym drugi marki KIA). Jeśli coś jest niemożliwe, to nie dla tego człowieka; jedynie na cuda czeka się tu nieco dłużej, ale i to okazało się wykonalne (np kolor samochodu, którego nie ma w dostepnej aktualnie flocie). Jeśli ta opinia nie wystarczy, by namówić potencjalnego kupującego do kontaktu z takim doradcą, to może argument, że jeśli kiedykolwiek pomyślę o kolejnym samochodzie skorzystam z pomocy Pana Grzegorza okaże się kluczowy. JK

Joanna Nowy wpis

Serdecznie polecam, rodzinna firma dbająca o pracownika a nawet jego rodzinę

Jarosław K Nowy wpis

W momencie ,gdy przekroczyłem próg salonu Auto Junior zajoł się mną Pan Grzegorz Konieczny -przyjazny sympatyczny ,a przede wszystkim profesjonalnie podszedł do moich potrzeb. Dobrze ogarnoł tranzakcje nowego samochodu a zarazem wyceny starego .Serdecznie pozdrawiamy i polecamy bo warto . Napewno będziecie zadowoleni.

Jak szefostwo w Auto Junior Sp. k. traktuje ludzi?

Firma Auto Junior Sp. k. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Mechanik samochodowy. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Stanisław z Raciborza

W salonie zakupiliśmy Kia Sportage M-HEV. Konsultant sprzedawca p. Robert Barchański - fachowiec najwyższych lotów. Otrzymałem wyczerpujące i profesjonalne konkretne informacje na każdym etapie procesu zakupowego. Doradztwo, wysoka kultura osobista, uśmiech, cierpliwość, bardzo profesjonalne przygotowanie zawodowe - to chyba najgłówniejsze cechy, którymi możemy opisać pobyt i przebieg transakcji w salonie Kia Auto Junior. Polecam szczerze. Jeżeli na takim samym poziomie pracuje serwis to zadowolenie jeszcze wzrośnie. Warto rozmawiać z NAJLEPSZYMI !!!

Czy w Auto Junior Sp. k. pracuje się na open space?

Jan M

Byłem przejazdem w Rybniku i zajrzałem do Kii Junior z prośbą o wymianę oleju silnikowego, zostałem obsłużony natychmiast a krótki czas oczekiwania na jego wymianę spędziłem pijąc smaczną, aromatyczną kawę (oferowaną przez auto salon za darmo). Jak zawsze tak i tym razem serwis i pracowników Kii Junior w Rybniku oceniam na najlepszą, najwyższą ocenę. Polecam ten auto salon wszystkim posiadaczom samochodu Kia.

Poszukuję zatrudnienia jako doradca serwisowy w mieście Rybnik. Chcę zarabiać 6300 PLN. Spotkaliście się z podobną ofertą?

Jan M

Jak widzicie jestem znowu w Rybniku i nie mogłem ominąć serwisu Kia. Wychodzę z założenia „jak dbasz tak masz” i w Kii Junior Rybnik jest to pisane dużą literą. Tu jest taki serwis który ma fachowoś, kompetencję a i życzliwość do klienta. Polecam wszystkim ten serwis w Rybniku.

Jeremi

Szkoda, że swoim zadowoleniem z firmy dzielą się na forum klienci. Pracuje się również dobrze ale w tym wypadku brak chętnych , ja w każdym razie polecam pracę.

@Jeremi

Kto poleca ten poleca. Osobiście bym nie polecił….

Kamil
@…

A to dlaczego? Bo nie napisałeś nic konkretnego... ;/

nar
@…

Odradzam zakup używanego samochodu,nieuczciwe podejście do klienta .

Marian W

Odbierałem wczoraj Kię Sportage w Salonie Auto Junior w Rybniku. Wybrany przez nas samochód zaprezentował nam pan Grzegorz Konieczny. Od momentu prezentacji poprzez wszystkie etapy zakupu aż chwili wydania samochodu był bardzo profesjonalny i bardzo życzliwie nastawiony do współpracy. Polecam pana Grzegorza i Salon Kia w Rybniku

wiesława

obsługa na wysokim poziomie, wszystko super objaśnione salon ma naprawdę super podejście do klienta więc polecam

Kamila

Polecam salon sprzedaży w Rybniku , obsługa na 200%, Pani Beata bardzo pomocna zwłaszcza że odbierałam auto w Rybniku a mieszkam w Warszawie. Kontakt i wszelkie ustalenia odbywały się zdalnie co bardzo ułatwiło załatwienie sprawy.

Kamil
@Kamila

A formalności szybko poszły? W sensie podpisanie umowy itp?

ok
@Kamil

Szybko bardzo

Renata
@Kamila

To super jak obsługa była bardzo pomocna. To ważne. Jakie auto kupiłaś? Jakie możesz polecić? Sama szukam czegoś dla siebie.

Jak zawsze super.

Chociaż mieszkam daleko od Rybnika to jednak przyjeżdżam do serwisu Kia Junior w tym mieście ponieważ tu jest jednorazowy w najlepszym tego słowa znaczeniu serwis. Bardzo miła atmosfera, mili pracownicy ale przede wszystkim fachowość i kompetencja są tu pisane naprawdę „dużą literą”. Polecam wszystkim posiadającym samochodu marki Kia ten salon samochodowy Kia Junior w Rybniku. Moja Kia Optima jest w dobrych rękach.

Magdalena
@Jak zawsze super.

A faktycznie gdzieś bliżej masz serwis od Kia? Ciekawa też jestem ceny za serwis u Ciebie, bo widziałam jak ktoś kiedyś się skarżył, że biorą 3 stówki za roboczogodzinę

Klient

Zalecam omijać ten serwis z daleka wiedza na temat używanych samochodów Kia jest mniejsza niż klienta . wyceniają sobie godz. roboczą na 300zl..nie warto ,lepiej udać się do zwykłego warsztatu.

Magdalena
@Klient

300? A jakie są normalne stawki za taką roboczogodzinę tak właściwie? I jeśli chodzi o wiedzę klienta to raczej chyba masz na myśli takiego bardziej wyedukowanego w tym zakresie, prawda?

Klient

jak chcesz wymienić opony i olej to mozna tam jechac, jak trzeba pomyslec i zdiagnozowac to rozkladaja rece i mowia ze nie maja elektryka - porazka i to jest serwis aso? P.G.

Klient

Porażka i dramat z serwisem proponuję omijać szerokim łukiem. Olej nie do końca spuszczony zmieszany ze starym albo nie wymieniony wątpliwości co do wymiany filtrów wciskanie i opowiadanie bajek co to nie było zrobione w pojeździe głodne kawałki dla naiwnych co tworzy otoczkę super serwisu kant na każdym kroku jeżeli trzeba coś poprawić w nowym aucie to odpowiedź brzmi że tak ma być nie da się i może być gorzej porażka

Jan M

Kolejny raz byłem w tym fantastycznym Autosalonie Kia Junior w Rybniku i kolejne raz jestem z serwisu bardzo zadowolony !!! Pan Paweł B. czy mechanicy czy w ogóle cały personel tego Autosalonu są dobrym przykładem doskonałości w kompetencjach jak również w bardzo dobrym podejściu do klienta i dużo więcej dobrego mógłbym jeszcze tu napisać. Polecam !!!

Jan M.

Super !!! Polecam wszystkim posiadaczom Kii ten fantastyczny salon samochodowy. Robiłem tu inspekcję i mogę tylko same dobre słowa powiedzieć czy to o Panu Pawle B. (Przyjął moją Kię Optimę) czy Panowie mechanicy, zresztą cały personel jest kompetentny, miły i umie z klientami znaleść wspólny język. Jesteście Europą plus !!! Dziękuję całemu personelowi ????????????.

leszek

Moja opinia w na temat kia junior to dramat. W grudniu 2019 kupiłem 2 letnią kię sportage 1.6GT w najbogatszej wersji w Poznaniu.Auto w stanie perfekcyjnym z małym przebiegiem- oczywiście z polskiego salonu. niestety poprzedni właściciel zagubił książkę serwisową. więc udałem się od Rybnika w celu załatwienia duplikatu, niby nie miało być problemu bo wcisnęli mi serwis olejowy i oczywiście chcieli naciągnąć na wymianę tarcz, klocków, czujnika parkowania i kilku innych(usunięte przez administratora) Od tego czasu po wykonanym u nich serwisie książki nadal niema i niema tam z kim gadać, kierownik wiecznie zajęty, obsługa niby miła ale nic z tego nie wynika (nawet zwykłej kawy nie zaproponowali kazali pospacerować po sklepach i wrócić za 2 godz) po prostu żenada. Przestrzegam wszystkich przed usługami Kia Junior w Rybniku. Leszek

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Junior Sp. k. - Rybnik

• Jak się pracuje w Auto Junior Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Auto Junior Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto Junior Sp. k.?

Auto Junior Sp. k.
2.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Żorska 77
    44-203 Rybnik