Opinie o Weem Sp. z o.o. w Alwernia

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Weem Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Weem Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Weem Sp. z o.o. w Alwernia

Pytanie Nowy wpis

Jaka atmosfera jest między działami w Weem Sp. z o.o.?

ikonka

Sprawdź 1 opinia klientów firmy Weem Sp. z o.o. w Alwernia.

Sprawdź
Waldek W. Nowy wpis

Witam, Polecam współpracę, potrafią doradzić i rozwiązać problematyczne tematy. Jak najbardziej na tak

Tomasz B. Piekary Śląskie Nowy wpis

Fachowo terminowo i z pełnym doradztwem techniczno projektowym wykonali dom 286 m2. Wymianę gruntu pod budynkiem wykonali w minimalnym stopniu. Konkurencja wymianę gruntu wyceniła na 125 tys. Oni dali radę.

Zuzanna Nowy wpis
@Tomasz B. Piekary Śląskie

To świetnie, a nie wiesz czasem, czy Weem szuka teraz ludzi w ramach pracy tymczasowej? W Internecie się nie ogłaszają, może odbywa się to jakoś inaczej, bezpośrednio?

Konrad Panek

Firma prowadzi realizację od projektu, załatwia sprawy urzędowe i wykonuje prace. Polecam

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Weem Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Ajent Punktu Kurierskiego
Alwernia
Pakersi Kamil Kik
(56 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
współpracownik

Uciekać z daleka od tej firmy jak coś chcą to bardzo mili ale jak przyjdzie zapłacić to rżną głupa albo nie odbierają telefonów. Początkowe ustalenia są inne a potem trzeba do sądu chodzić po pieniądze.

Co słychać w firmie Weem Sp. z o.o. w miejscowości Alwernia? Oczekujemy na aktualne info. Może znajdzie się pracownik, w firmie Weem Sp. z o.o., który ma jakieś informacje?

Zostaw merytoryczną opinię o Weem Sp. z o.o. - Alwernia

Często zadawane pytania

• Jakie są opinie klientów o firmie Weem Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Weem Sp. z o.o., to 1, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Weem Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Os. Chemików 19B
    32-566 Alwernia
  • NIP: 6282271516 REGON: 369043408 KRS: 0000710893

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Sierpniu 2022r.

Weem Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii