NIE POLECAM! Niestety ale właściciel nie poczuwa się do odpowiedzialności i nie widzi problemu w tym że wprowadza klienta w błąd. Problem polega na tym że nigdzie nie ma informacji o częściach wspólnych mieszkania, nie ma także zdjęć na internecie ani wzmianki gdziekolwiek jak wygląda wejście do apartamentu. Wejście jest wspólne z innym mieszkaniem, które jak właścicielka obiektu, nie nalezy do firmy.
Nie zrobiłabym takiej rezerwacji, gdybym wiedziała o tym wcześniej.
Jestem bardzo rozczarowana wprowadzaniem mnie w błąd, i nie próbowanie w żaden sposób załagodzić konfliktu. Została tym czasem stratna na ponad 1900 zł, (plus 2500 zł gdyż musiałam wynajac na cito inne mieszkanie)
Właścicielka obiektu nie próbowała nawet zaproponować innego apartamentu, nie wykazała odrobiny pokory, nie powiedziała nawet "przepraszam za tą sytuację". Jej zdaniem nie jest to problem, jednakże dla mnie tak gdyż podjęłam decyzję nie będąc w pełni uświadomiona, choć szukalam wszędzie chociaż wzmianki o częściach wspólnych chociażby na stronie, min na booking, gdziekolwiek. Nie ma nic takiego na stronie.
Nie polecam!!