Opinie o Monroes Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Monroes Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Monroes Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Monroes Sp. z o.o. w Warszawa

Kacper Nowy wpis

Co według Was w firmie sprawia ze warto tam podjąć prace ?

IROK Nowy wpis

TRAGEDIA, omijajcie tą firmę szerokim łukiem. Kontak tragedia. Jak już się dodzwonisz to jesteś wyśmiewany. Towar w reklamacji od pol roku.

Bartosz Nowy wpis

To nie jest forum dla klientów lecz dla pracowników!!

Oszukana

To jak oni traktuja ludzi przechodzi pojęcie, ja dzwoniac do kierownika bo dostalam uszkodzony sprzet uslyszalam ze jestem (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) a wymiany nie dostane jedyne co moze zrobic to nasrac mi na wycieraczke , wlosy mi deba stanely jak zaczal mi cisnac od roznych nie przebierajac w slowach. Czy nikt z tym nie moze zrobic porzadku jak tak mozna zbesztac czlowieka ktory prosi o reklamacje sprzetu

JZA Nowy wpis
@Oszukana

Można zrobić, tyle że trzeba zgłosić na policję i do urzędu skarbowego bo pewnie nie dostała pani paragonu ani faktury

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Monroes Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Oszukana

Dawid

Nie polecam,zamowilem kompresor ktory zostal dostarczony uszkodzony,z cieknacym olejem,malo tego niekompletny. Kontakt ze sprzedającym prawie niemożliwy,nie odbiera telefonow a pozatym jest grubiansk,zarzekal sie ze dostarczy brakujące czesci. Kupilem z olx rzekomo z Kielc a wysylka byla z firmy z Warszawy. Stanowczo odradzam zakupy u tego sprzedawcy,towar niezgodny z opisem. Nie polecam

@Dawid

Otrzymał Pan paragon?? - jeśli nie to zgłosić do Urzędu Skarbowego i na Policję

Ted

Kupiłem wentylator sufitowy i niestety Oświetlenie działa, ale wentylator nie. Sprzedano mi produkt wadliwy. Nie wiem jak i gdzie mógłbym oddać ten bubel, bo zapłaciłem około 150 zł. Tak czułem że coś za tanio ta oferta. Ppmóżcie gdzie się z tym udać bo pod numerem Jana Pawła ll 27 to są jakieś drzwi do garażu.

@Ted

Trzeba zgłosić na policje oszustwo i brak paragonu do KAS (Krajowa Administracja Skarbowa) i gość ma pozamiatane Ja czekam z tym do piątku bo miał mi oddać kasę jak nie będzie kasy na rachunku to w poniedziałek zgłaszam sprawę

oszukany

Nie polecam! Oszustwo. Zgłaszam na policję! Kupiłem pilarkę tarczową - ze strony olx (Kielce - kilka osób pod różnymi imionami i telefonami sprzedaję ten sam sprzęt - wszyscy z Kielc) Adam - 575832 531, Renata Praca 881385498, 883028619 i wiele innych. Pilarka bez paragonu, popsuta, połamana, zniszczone opakowanie inny model niż zamówiłem.

Jędrzej

Szkoda, że na forum piszą jedynie klienci To jest forum pracownicze.

JZA

Kupiłem u nich palnik przed zamówieniem kilka razy upewniałem się czy to jest dokładnie taki jak na foto w ofercie - tak oczywiście. Dostałem zupełnie inny, brak paragonu, instrukcji złożenia i użytkowania kontakt ze sprzedającym utrudniony Twierdzi że wymyślam sobie problemy teksty w stylu :"dostał pan palnik więc o co chodzi". Rozmawiałem z rzecznikiem konsumentów jeśli nie otrzymamy dowodu zakupu w postaci paragonu czy fv można to zgłaszać na policję lub do urzędu skarbowego może oni obudzą tego pseudo biznesmena

Małgorzata

Dzisiaj otrzymałam przesyłke suszarke do naczyń, zupełnie nie zgodna z zamówieniem. Mało tego uszkodzona! W żaden sposób nie mogę się dodzwonić! Zobacze czy otrzymam odpowiedź z OLX bo tam kupiłam.

Zaba

Zgadzam się z przedmówcą. Najgorsza firma na jaką trafiłam. Towar wysłali niezgodny z zamówieniem. Co innego prezentowali co innego dostałam. Żadnej woli zwrotu pieniędzy, zwrotu towaru. (usunięte przez administratora) Lepiej ich unikać. Te dwa pierwsze komentarze to pewnie pracownicy napisali by nabrać kolejnych naiwnych.

Paulina 0304

Najgorsza firma z jaka mialam stycznisc. Oszusci,(usunięte przez administratora). Wysylaja inny towar niz byl zamowiony. I jeszcze klamia,ze nie mialo to miejsca. A wlasciciel firmy to chamni prostak.

Jcaek

Reklamacje wykonałem , towar cacy , także można śmiało polecić Lubię atmosferę w Monroes Sp. z o.o. za: Reklamacje sprawne, towar w najniższej cenie

Bartek

Kolejna dobra transakcja , pozdrawiam

Jolanta

Miła współpraca , towar dobrej jakości , nie rozumiem skąd opinie negatywne...

Beata

Ja również zostałam oszukana, ale nie odpuszczę. To są numery aktywne gdyż codziennie z nimi rozmawiam i upominam się o swoje. Dzwońcie również do nich 733 115 380 730 460 490

Irena
@Beata

To jakieś numery fikcyjne , ludzie nie wiedzą o co chodzi.... Ja swój przedmiot zareklamowałam i nie było problemu.

klijęt

Uwaga (usunięte przez administratora) wysyłają towar niezgodny z opisem i bez paragonu zakupu a kontakt niemożliwy .

czarny

Firma nie rzetelna nie chce ponieść odpowiedzialności za sprzedany wadliwy towar na Allegro nie uznając gwarancji ,sprzedają buble a nie pilarki ,NIE POLECAM Moje sugestie dla Monroes Sp. z o.o.: szanujcie klientów Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: szanować klientów

Oszukany

130 zl za kuchenkę poszło w (usunięte przez administratora), odzyskał ktoś kasę przy transakcji przez ich strone kartusze.pl ?

Zostaw merytoryczną opinię o Monroes Sp. z o.o. - Warszawa

Monroes Sp. z o.o.