Opinie o Wejher Steel Sp. z o.o. w Wejherowo

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Wejher Steel Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Wejher Steel Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - produkcja statków i łodzi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wejher Steel Sp. z o.o. w Wejherowo

Administrator Nowy wpis

Jakie pytania dostaliście podczas rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Spawacz w firmie Wejher Steel Sp. z o.o.?

Arek Nowy wpis

Cóż trzeba wrócić do domu i zadzwonić do ZUS czy za czasu wejher ship byłem ubezpieczony...lubię takie nie porozumienia

Weronika Nowy wpis

widzę tu jakieś narzekanie że nowi pracownicy są gorzej tratowani niż ci ze stażem, że dostają gorsze kwatery. no ale co w nich takiego gorszego? chyba da się w nich jakoś mieszkać i przeżyć?

Firma jak firma, ma dobre i złe strony. Typowy prywaciarz, nie bardzo liczący się ze zwykłymi pracownikami, a swoją wiedzę na ich temat opierający jedynie na nie merytorycznym i nie zgodnym z prawdą przekazie "samozwańczych majstrów", których opinie nie jednemu w tej firmie zniszczyły życie!!!

Aleksander Nowy wpis

Rozumiem, że szef polega na opinii majstrów i od tego uzależnia swoje działania? No na pewno nie jest to najlepszy sposób na prowadzenie firmy ... A skoro prywaciarz, to jak płaci?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Wejher Steel Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Byłem od nich....

Firma jest w porządku, wypłaty na czas, kwatery jak i w innych firmach , tylko prowadzącym uderza mania władzy a nie mają pojęcia o robocie, swoich klepią po plecach, a nowych gnębią. Kwatery lepsze dla pociotków , dla nowych te najgorsze. Ogólnie jak wszędzie sama rodzina się liczy im wolno wszystko .

Pracowalem z mariuszem

W firmie S mariusz nie mogl swoich mazurskich nawykow wprowadzax to wprowadza tutaj cwaniaczek. Spytajcie mariusza jak tam sprawa w rodzinie i czemu nie moze pojawiac sie w bylym domu ;)

Weteran

Pracowałem w tej firmie i nie polecam,czytajcie co podpisujecie 20 minut przed wyjazdem za granice bo tak to się w tej firmie robi,szybko podpisz i do busa a potem kontakt się urywa.Syfiaste kwatery bo trzeba jak najtaniej grzyb,pleśń,wilgoć zakręcanie grzejników w sezonie grzewczym bo za drogo wychodzi to stała praktyka samozwańczych brygadzistów tej firmy.Na jednej z kwater siedzieliśmy ponad dwa tygodnie bez prądu zero reakcji ze strony firmy,umiesz liczyć licz na siebie to dobra rada dla tych którzy chcą wyjechać za granicę za pośrednictwem tej firmy.Stanowczo odradzam.

Byly pracownik

Nie polecam, niby podpisujesz umowe a okazuje sie ze robisz na czarno. Robilem kilka miesiecy i wogule nie bylem zarejestrowany.

Czekamy cały czas na nowe sprawozdania od Was! Każda opinia się liczy! Co wiecie o pracy w firmie Wejher Steel Sp. z o.o. w miejscowości Wejherowo?

zawiedziony pracownik

nie polecam pracy w tej firmie. Można by książkę napisać..

Zostaw merytoryczną opinię o Wejher Steel Sp. z o.o. - Wejherowo

• Jak się pracuje w Wejher Steel Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wejher Steel Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wejher Steel Sp. z o.o.?

Wejher Steel Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Jana III Sobieskiego 227 lok. 29
    84-200 Wejherowo