DB PRINT POLSKA SP. Z O.O.

Adres: Chrzanowska 32, 05-825 Toruń

NIP: 5272458425 KRS: 0000226856

DB PRINT POLSKA SP. Z O.O.

Opinie o DB PRINT POLSKA SP. Z O.O.

Są na forum jacyś pracownicy firmy DB PRINT POLSKA SP. Z O.O.? Jak Wam się tam pracuje?

Filip

Jak ktoś nie potrafi utrzymać się w firmie to mógłby nie obrażać innych

Czy ktoś z Was mógłby opisać DB PRINT POLSKA SP. Z O.O. jako pracodawcę, odnosząc się do własnego doświadczenia?

OLEK

PRACA DLA STAŁYCH CAPOW !!!! NIE POLECAM

kisiel

andrzej' musisz posiadac dowiadczenie jako introligator i umiec obslugiwac falcerki, maszyny do oprawy zeszytowej oraz klejenie, dbac o wlasciew utrzymanie maszyn i byc gotowy na zamiany w systemie oni pracuja w 3 zmianach

Drukarz

Nie polecam! Najgorsza firma w jakiej pracowałem! Bardzo kiepskie zarobki, atmosfera do d..., relacje jak za komuny! Omijać szerokim łukiem!

mmm

nie polecam

Zostaw opinię o DB PRINT POLSKA SP. Z O.O. - Toruń

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DB PRINT POLSKA SP. Z O.O.