Opinie o Natum Plus Sp. z o.o. w Gorlice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Natum Plus Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Natum Plus Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Natum Plus Sp. z o.o. w Gorlice

Witam,od 533 dni (usunięte przez administratora)prezes zalega mi z dostawą 20 palet pustaków Leier, radze nie płacić nic z góry gdyż jest to firma nieuczciwa,lepiej zapłacić przy dostawie kierowcy,chyba że ktoś woli po sadach chodzić,(usunięte przez administratora)

Witam,od 525 dni Jarosław Zych prezes zalega mi z dostawą 20 palet pustaków Leier,firma nieuczciwa,dla własnego dobra nie płacić nic z góry,mój tel 606973011

Witam,od 509 dni Jarosław Zych prezes zalega mi z dostawą 20 palet pustaków Leier,myślę że wigilia za moje pieniądze posmakuje,Wesołych Świąt Panie Jarosławie.

Witam,od 508 dni Jarosław Zych prezes zalega mi z dostawą 20 palet pustaków Leier, firma nieuczciwa,jak chcecie mieć spokój i towar to żadnej zapłaty z góry,jak zapłacicie to ani towaru ani pieniędzy,tylko sąd(usunięte przez administratora)

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Natum Plus Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Waldemar

Pozdrowienia dla wszystkich niezadowolonych i oczywiście zadowolonych wspaniałych innych klientów.Dobrych zdrowych i radosnych świąt i pozdrowienia dla portalu Gowork.Nacagaczy i oferujących za 1500zl wycofanie negatywnych opini .hii

Witam,od 507 dni Jarosław Zych,zalega mi 20 palet pustaków Leier,przestrzegam wszystkich przed zakupem czegokolwiek w formie przedpłaty,ja zostałem (usunięte przez administratora) i teraz muszę szukać drogi sądowej,nie popełniaj tego błędu,kupuj gdzie indziej,mój tel 606973011

Witam,od 506 dni Jarosław Zych prezes zalega mi z dostawą 20 palet pustaków Leier,przestrzegam wszystkich potencjalnych klientów przed zapłatą z góry, proszę płacić przy odbiorze towaru.Jeżeli dostawca żąda przedpłaty to jest to lampka ostrzegawcza,wtedy kupić gdzie indziej.Mój tel 606973011

Witam,od 505 dni Jarosław Zych prezes zalega mi z dostawą 20 palet pustaków Leier,przestrzegam wszystkich przed robieniem przedpłat, jeżeli oczywiście nie chcecie się plątać po sądach,Pan prezes pism od adwokatów nie odbiera natomiast przedpłaty jak najbardziej,mój tel 606973011

Witam,od 504 dni Jarosław Z.prezes zalega mi z dostawą 20 palet pustaków Leier,przestrzegam wszystkich przed zapłatą z góry, ja tak dałem się oszukać,płacić za dostawę przy odbiorze,sprawdzać jakość i etykiety.Pozdrowienia dla prezesa,jak tam? śniadania za cudze smakują?Mój tel 606973011

Justyna

Czekamy na towar 243 dni i kiedy będzie ... ???

@Justyna

Dzień dobry, nie ma żadnej Zofii,sam ten komentarz napisał,pozdrawiam.

Witam,Panie Prezesie od 502 dni zalegasz 20 palet pustaków Leier, dzisiaj dzwoniła kolejna osoba oszukana przez Pana działalność, ale pętla się zaciska,trzeba myśleć o zmianie nazwy spółki by dalej proceder mógł trwać,sąd czeka. A tak prywatnie ,jak smakuje wigilia za cudze pieniądze?Pana rodzina wie za czyje pieniądze żyją? Na nazwę nowej spółki proponuje ,,Tylko wpłata " sp.z o.o., mój tel 606973011

Witam od 496 dni ,Jarosław Z. prezes ,zalega mi z dostawą 20 palet pustaka Leier,firma nieuczciwa, polecam nie robić przedpłat,mój tel 606973011

Jarek
@Tomek

Coś się Pan spóźnia z opinią Panie Tomku .hiii A miały być codziennie .Ale mnie Pan pozbawia.milego dnia.

@Jarek

Tak Panie Prezesie spóźniłem sie ,dzisiaj napisze dwie.A Pan nie miał odwagi odebrać pisma od adwokata?Tchórzostwo?

@Jarek

Sprawa trafia do sądu od dziś jarku Od maja towaru nie ma jest wkoncu grudzień to jest czyste (usunięte przez administratora) ... do zobaczenia

Justyna

Brak kontaktu brak kasy brak towaru a kasa została na drugi dzień przelana (usunięte przez administratora) ............

Witam,od 501 dni Jarosław Z. wielce szanowny Pan Prezes tejże firmy zalega mi i nie tylko mi 20 palet pustaków Leier.Przypominam Panu Prezesowi że handel polega na dostawie i zapłacie,a nie jak w tym przypadku tylko zapłacie.Dam znać kiedy kolejne pismo od prawnika będzie do odebrania na poczcie,bo oczywiście to dla Pana nieważne,ważne że klient pieniądze wpłacił.Gratuluje podejścia jak buduje od lat takiego przypadku nie miałem,bardzo chętnie bym Pana poznał,tylko jak byłem ostatnio w Gorlicach chował się Pan po kątach.Pracownicy też wyszkoleni w zbywaniu klienta i kłamstwie w żywe oczy,rzelelna firma.Klientom polecam zapłate za towar przy odbiorze albo sprawy w sądzie.Pozdrawiam.Mój tel 606973011

Witam,od 500 dni Jarosław Z.zalega mi z dostawą 20 palet pustaków Leier,dzisiaj zadzwoniła do mnie kolejna osoba w podobnej sytuacji, wpłata tak-dostawa nie .Szanowny Panie Prezesie to nie Białoruś, za wszystko trzeba będzie odpowiedzieć przed sądem,życzę miłego dnia.Kogo Pan widzi rano w lustrze?Przedsiębiorca roku?Firma nieuczciwa ,odradzam wpłaty ,,z góry", mój tel 606973011

Witam, od 499 dni Jarosław Z. Pan Prezes Firmy Natum zalega mi z dostawą 20 palet pustaków Leier, na pozytywne wpisy trzeba sobie zapracować uczciwą pracą,wpisy zamieszczane przez samego siebie nie działają, potencjalnych klientów tego Pana proszę o przemyślenie wpłat ,, z góry" , zapłata gotówką przy dostawie po oględzinach towaru jest tu najlepszym rozwiązaniem. Pozdrawiam uczciwych.Mój tel 606973011

Witam, dzisiaj prawnik poinformował mnie że pismo przedsądowe wysłane do Jarosława Z. prezesa nie zostało odebrane i wróciło do nadawcy. Czyżby tchórzostwo? Spółka Pana Jarosława Z. jest z ograniczoną odpowiedzalnośćą, tak prawda odpowiedzialność kończy się na pobraniu pieniędzy,Ha, mój tel 606973011

Jarek
@Tomek

Witam A myślałem że Pan zapomniał o dzisiejszym wpisie myślę że nie będę musiał przypominać codziennie hiii.Pozdrawiam i zdrowia życzę.

@Jarek

Dzięki,jak nie brak Panu odwagi to proszę następne pismo od prawnika odebrać,pozdrowienia.

Zofia

Dzień dobry Panie Jarku osobiście jestem bardzo zadowolona z obsługi mojego domu w materiały budowlane . A co do tych negatywnych opini tego Pana To niech się Pan nie przejmuje to widać że chory człowiek .Pozdrawiam

@Zofia

Witam pracownika firmy Natum, prawie to wiarygodne,fajny psudonim,żenada.

Witam,dzisiaj mija 493 dzień od kiedy firma natum,której właścicielem jest Jarosław Z. zalega z dostarczeniem 20 palet pustaków Leier.Firma nieuczciwa ,przestrzegam wszystkich potencjalnych klientów,jest wiele uczciwych i rzetelnych dostawców skorzystajcie z ich oferty nie dajcie się oszukać na przedpłaty Jarosława Z. ,mój tel. 606973011

Frank

Frank Muszè wycofać tá ostatniá opinie materiał dostarczony pachnie świeżościâ w pierwszej klasie kierowca mistrz swiata żadna paleta nieuszkodzona wjechał w Takie miejsce bez nażekania rozładunek perfekcja 6 gwiazdek dla kierowcy troche siè zapendziłem z tâ policjà bo to nie wina Pana Jarka tylko cegielni składam zamuwienie na nastépny materiał polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Natum Plus Sp. z o.o. - Gorlice

Natum Plus Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 82 ocen.
  • Romana Dmowskiego 21
    38-300 Gorlice