Opinie o Natum Plus Sp. z o.o. w Gorlice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Natum Plus Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Natum Plus Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Natum Plus Sp. z o.o. w Gorlice

Czy pracownicy Natum Plus Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Natum Plus Sp. z o.o.?

Tomek Nowy wpis

Poradnik jak okraść klienta i potem się tego wyprzeć.

Wszystko jest bardzo dziwne bo tak oskarżacie a firma normalnie działa. Może ktoś pomylił firmy?

Justyna Nowy wpis
@Marek

Ja mam prawo oskarżać tą firmę ponieważ nie przywiozła mi w towaru A pieniądze zabrali... I przestań wypisywać głupoty że firma nie (usunięte przez administratora)bo każdy głupi ci to powie że oszukuję bo niejedna osoba jest to poszkodowana.....

Łukasz

Kto jest poszkodowany zapraszamy na grupę na Facebooku.

Krzysztof

Jak znalezc grupe ??

Nikikom

Proszę o link do grupy

Basti
@Łukasz

Jak nazywa sie grupa na fb?

@Łukasz

Poproszę o link do grupy

@Basti

ja też proszę o tej nazwę grupy

Dariusz
@Łukasz

można namiar na grupe ja też jestem poszkodowany

Justyna Nowy wpis

Gdzie na Facebooku ??

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Natum Plus Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Ewela34

Czy wiadomo coś w sprawie firmy Natum Plus ? Czy ktoś z poszkodowanych odzyskał towar albo pieniądze?

Janek

@Łukasz w jaki sposób poszkodowany?

UWAGA OSZUST!!!,wszystkie osoby poszkodowane przez tego człowieka proszone są o kontakt z KMP w Gorlicach,proszę przygotować kopię faktur.Policja prowadzi postępowanie przygotowawcze dla prokuratury.

Justyna

Czy ktoś zna aktualną sytuację firmy Natum Plus? Zalegają z transakcjami. Ale sprzedaż dalej prowadzą. Jak to u nich teraz jest?

Nie polecam nikomu. Ponad rok czekam na stal. Sprawa w sadzie. Szkoda czasu na oszustow. Kontakt jest na samym poczatku. Pozniej skontaktowanie sie graniczy z cudem. Omijac z daleka!!!

Kamila

Kiedy będą pieniądze albo towar mija już 2 rok a towaru nie ma

Justyna

@Beata, Natum zalega Ci za towar? Jaki? Weszłam tu z nadzieją, że dowiem się, czy i na jakich warunkach firma zatrudnia budowlanych, bo niestety, ogłoszeń nie ma, nawet na ich wysokiej klasy stronie internetowej. Może ktoś wie?

Witam,od 558 dni Jarosław Zych prezes Natum i Zychbud zalega mi z dostawą 20 palet pustaków Leier,ostrzegam wszystkich przed wpłatami z góry za cokolwiek dla tego człowieka.(usunięte przez administratora)

Witam od 554 dni Jarosław Zych prezes Natum i Zychbud zalega mi zdostawą 20 palet pustaków Leier.Przestrzegam wszysktich przed wpłatami z góry i płacić za towar na budowie kierowcy,firma nieuczciwa najlepiej omijać dużym łukiem,mój tel 606973011

Witam,od 553 dni Jarosław Zych prezes Natum i Zychbud zalega mi z dostawą 20 palet pustaków Leier,ostrzegam wszystkim przed wpłatami z góry dla tego Pana,bo potem problemy z towarem i kasy brak.Firma nieuczciwa omijać,mój tel 606973011

Witam,od 552 dni (usunięte przez administratora)prezes (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora)zalega mi zdostawą 20 palet pustaków Leier.Ostrzegam wszystkich przed wpłatami z góry za towar bo kłopoty pewne.(usunięte przez administratora)

Witam,od 545 dni Jarosław Zych prezes Firmy Natum i Zychbud zalega mi z dostawą 20 palet pustaków Leier,ostrzegam wszystkich przed wpłatami z góry dla tego Pana gdyż jest to osoba niewiarygodna ,po wpłacie czekają was dziesiątki telefonów i nic z towaru i pieniędzy,mój tel 606973011

Witam,od 540 dni (usunięte przez administratora)prezes zalega mi z dostawą 20 palet pustaków Leier,przestrzegam wszysktich którzy myslą o zakupach u tego Pana: żadnych pieniędzy z góry, chyba że prezent chcecie mu zrobić,(usunięte przez administratora)

Witam,od 539 dni Jarosław Zych prezes zalega mi z dostawą 20 palet pustaków Leier,przestrzegam wszystkich przed wpłatami dla tego człowieka z góry,bo odzyskiwanie pieniędzy przez sąd tylko.Firma nieuczciwa szkoda czasu i pieniędzy,mój tel (usunięte przez administratora)

Witam,od 538 dni(usunięte przez administratora) prezes firmy Natum i Zychbud zalega mi z dostawą 20 palet pustaków Leier,przestrzegam wszystkich przed wpłatami z góry,lepiej zapłacić przy dostawie kierowcy,kontakt po wpłacie jest conajmniej utrudniony a pracownicy kłamią ,poczta od prawnika nie jest odbierana,mój tel (usunięte przez administratora).

Witam,od 535 dni Jarosław Zych prezes zalega mi z dostawą 20 palet pustaków Leier,przestrzegam wszystkich przed zapłatą z góry, bo później kłopoty pewne,tylko zapłata przy dostawie,firma nieuczciwa,kontakt po zapłacie conajmniej utrudniony,kłamstwa gratis,mój tel 606973011

Zostaw merytoryczną opinię o Natum Plus Sp. z o.o. - Gorlice

Natum Plus Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 82 ocen.
  • Romana Dmowskiego 21
    38-300 Gorlice