Opinie o Szkoły Delta Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Szkoły Delta Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Szkoły Delta Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - produkcja statków i łodzi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szkoły Delta Sp. z o.o. w Szczecin

Atmosferę w szkole tworzą zarówno nauczyciele jak i uczniowie. Jeśli grono pedagogiczne przemawia jednym głosem to i młodzież wie gdzie jest ich miejsce. Na pewno praca w Delcie daje komfort pracy. Nauczyciel ma mniej obowiązków w porównaniu do szkoły państwowej, a tym samym może więcej czasu poświęcić uczniowi. Każdy uczeń w tej szkole dostaje szanse, a czy z niej skorzysta to już zależy od niego. Zaznaczam, że nie ma złej młodzieży, zawsze jest jakieś podłoże i dlatego warto rozmawiać i uczyć młodych ludzi szacunku do drugiego człowieka. W szkole od jakiegoś czasu jest dyrektor, dostępny dla ucznia i nauczyciela każdego dnia. Szkoła stawia na atmosferę pracy i nauki. Ma potencjał. A co do wynagrodzenia, podobnie jak w szkołach państwowych. Nie zapominajmy że jest to szkoła prywatna z czesnym 50 zł miesięcznie, a więc w porównaniu do innych szkół bardzo niskim czesnym. Czasami komfortu pracy i spokoju nie zastąpią żadne dodatkowe pieniądze.

Małgorzata
@Anna

Dzień dobry, mam pytanie, ile godzin wynosi etat nauczyciela i jak kształtują się zarobki? Będę wdzięczna za informacje.

Witam. Też ciekaw byłbym stawek godzinowych dla Nauczycieli oraz tego od czego byłyby zależne. Dodatkowo interesuje mnie strefa socjalna oraz ewentualne benefity. Miałem problem by doszukać aktualną ofertę a chciałem o nich przeczytać. Czy mógłby ktoś je opisać?

Witam, ja również chętnie się dołączę do tych zapytań. Również interesuje mnie to, gdzie teraz można odnaleźć aktualna ofertę pracy na stanowisko nauczyciela? Wyświetlały mi się dość dawne w przeglądarce a zaciekawiło mnie to czy nie będą prowadzone nabory

@Anna

Pisane zaledwie 2 lata temu opinie były diametralnie inne, co spowodowało tyle zmian na lepsze? Zmieniła się osoba na funkcji dyrektora, czy też wzięto pod uwagę poprzednie, krytyczne opinie i zabrano się za działania, które mają szansę powodzenia? Na stałą pomoc pedagoga można liczyć w szkole?

Jest OK
@Anna

Dobra organizacja pracy i jej atmosfera potwierdzam.

@Jest OK

Co konkretnie masz na myśli pisząc, że dobra organizacja tu jest? Bo faktycznie kiedyś ktoś opowiedział się za tym inaczej. To jak dokładnie teraz warunki i sytuacja tutaj wygląda?

@Anna

Witam. Czy mogłabym uzyskać więcej informacji na temat warunków pracy w szkole Delta. Nowe wpisy są bardzo pozytywne, ale wcześniej pojawiały się również bardzo negatywne opinie. Jak obecnie wygląda sytuacja nauczyciela w szkole. Z góry dziękuję za odpowiedź

Dorota
@Anna

Czym różnią się obowiązki nauczyciela w tej szkole od pracy w takiej państwowej?

Jest ok.

@Andrzej

Zarobki też? Mieliście jakieś podwyżki ze względu na inflację?

Marzena 43
@Anna

Szkoła może robi złe wrażenie ale to jakie podejście mają nauczyciele w tej szkole do ucznia no jakiś koszmar młodzież jest wyzywana i poniżana przez nauczycieli .i jeżeli uczeń ma problemy nie dostaje szansy tylko jest krytykowany .

Małgorzata Nowy wpis

Małgorzata Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 35 dni.

Dzień dobry, mam pytanie do nauczycieli, ile godzin wynosi etat nauczyciela i jak kształtują się zarobki? Będę wdzięczna za informacje. Pozdrawiam:)

W związku z tym, że kończy się pierwsze półrocze ciekawiłyby mnie bieżące opinie odnośnie warunków pracy oraz ogólnej strefy organizacyjnej. Jeszcze w marcu zostało tu coś napisane o niestosownym zachowaniu nauczycieli wobec uczniów, czy to sprawdzona informacja? Jak od strony osoby zatrudnionej to wygląda? i czy cos zmieniło się w samych warunkach pracy?

Czy po rozmowie w Szkoły Delta Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Nauczyciel

Po zmianie dyrektora, obecnie od stycznia pan Daniel Zych szkoła zyskała na jakości. Uczeń wie gdzie jest jego miejsce. Każdy ma możliwość nauki w tej szkole, ale musi wiedzieć, że szacunek do nauczyciela to podstawa. Dyrektor wprowadził wiele zmian na korzyść. Jest dostępny dla każdego, zarówno dla nas nauczycieli, jak i ucznia i jego rodzica. Uczę także w państwowej szkole i nie ma porównania, oby więcej takich szkół z takim dyrektorem.

Hanna

Jeszcze dwa lata temu ktoś tu napisał, że uczniowie byli tu bardzo niemili i panował brak organizacji. Współczuję w sumie prowadzącym, no bo czasami trudno zapanować nad grupą niesfornych ludzi. Ciekawa jestem czy jednak do dziś dało radę jakoś wprowadzić tutaj dyscyplinę? Bo przecież to nie jest podstawówka, chodzą tu prawie dorośli ludzie, może można jakiś wpływ na nich wywrzeć i to ogarnąć? Co sądzicie?

Jan

Świetna szkoła nigy nie widzialem lepszej(usunięte przez administratora)

@Jan

A co tam napisałeś dalej, bo admin usunął z tego co widzę. I jak ogólnie do nich trafiłeś w sumie to robiłeś tylko kursy czy normalnie któryś kierunek kończyłeś?

Malutka

Płatność co miesiąc czy jak to wygląda ?

xyz

Warunki pracy masakryczne, Uczniowie bardzo niemili. Warunki pracy nie korzystne. Kompletny brak organizacji w Szkole pod każdym względem. Dyrekcja szkolna ciągle nieobecna, pedagoga szkolnego brak od dwóch lat... W tej szkole musisz liczyć na siebie. Nikt ci w niczym nie pomoże. Nigdy.

Były stazysta
@xyz

Prawda i jeszcze raz prawda . Omijać szerokim łukiem...

Agata
@Były stazysta

No nie da się ukryć, że macie niezbyt pochlebne zdanie o pracy w Szkole Delta. Ale i tak chciałabym poznać nieco więcej szczegółów, jeśli chodzi o tamtejsze warunki pracy. Wspomnieliście jedynie, iż są one niekorzystne - ale co to właściwie znaczy? Poproszę o jakieś konkretne informacje.

Dawid

Kto zarządza firma?

Zostaw merytoryczną opinię o Szkoły Delta Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Szkoły Delta Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Szkoły Delta Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szkoły Delta Sp. z o.o.?

Szkoły Delta Sp. z o.o.
  • Plac Żołnierza Polskiego 5