Opinie o Spark-It Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Spark-It Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Spark-It Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT
Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spark-It Sp. z o.o. w Lublin

Czy jest możliwość pracy w Spark-It Sp. z o.o. na część etatu?

Czy istnieje możliwość rozwoju w Spark-It Sp. z o.o.?

Nowe technologie wykorzystywane w świadczeniu opieki informatycznej naszych Klientów wymagają nieustannego kształcenia w celu zapewnienia usług na najwyższym poziome. W SPARK-IT stale realizowane są szkolenia podnoszące kompetencje pracowników w zakresie odpowiadającym bieżącym potrzebom.

@Michał

Możesz przytoczyć przykłady takich szkoleń z ostatniego roku?

Ktoś Nowy wpis

Czy to prawda, że w firmie jest duża rotacja? Średnio co pół roku kogoś szukają a liczebność zespołu chyba bez zmian?

Michał Nowy wpis
@Ktoś

Dzień dobry Proces rekrutacji jest u nas otwarty. Rotacja pracowników w firmie zwiększa się wraz z Zespołem pracowników – to normalny trend. Jesteśmy dynamiczną firmą, stawiamy na energiczne osoby z zapałem do rozwijania kompetencji zawodowych. Część kadry pracuje od lat w SPARK-IT, a innym dajemy szansę na spróbowanie swoich sił w zespole. Nikogo nie przywiązujemy do nas na siłę, nie budujemy skostniałej struktury firmy, a raczej zgrany, prężny Zespół. Zapraszamy do aplikacji do SPARK-IT. Chętnie się spotkamy, porozmawiamy.

Czy nowo zatrudnione osoby w Spark-It Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Tak, dokładnie. Zatrudniamy na podstawie umowy o pracę od pierwszego dnia.

Dominika
@Piotr

A na czas określony czy nieokreślony?

@Dominika

Na początek okres próbny na czas określony. Następnie na czas nieokreślony, jeżeli kandydat się sprawdzi.

Helena
@Piotr

Ten okres próbny to na 3 miesiące jest zawierany? Zdarzało się może, że komuś w trakcie go skracali?

@Helena

Okres próbny jest czasem na sprawdzenie się obydwu stron umowy. Jeszcze nie było sytuacji, w której okres próbny został by skrócony.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Spark-It Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Lektor / Lektorka języka angielskiego powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant/ka w Zespole Korporacyjnych Podatków Dochodowych i Międzynarodowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Spark-It Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Firma SPARK-IT zapewnią wszelkie, niezbędne narzędzia do pracy: telefon, komputer (laptop), oprogramowanie, samochód. Dodatkowo w miarę potrzeb uzupełniamy niezbędne akcesoria, które są dostępne dla pracownika w czasie pracy i poza nim.

Czy w Spark-It Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

TAK. Premie wypłacane są kwartalnie lub po zakończonym projekcie, proporcjonalnie do nakładu pracy i zaangażowania pracownika.

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Spark-It Sp. z o.o.?

Dzień dobry I ETAP Rozmowa telefoniczna z Kandydatem, który aplikuje na dane stanowisko pracy. Etap wstępny niezobowiązujący, pierwsza weryfikacja. II ETAP Spotkanie w siedzibie firmy. Rozmowa z kierownictwem firmy. Wprowadzenie w zakres obowiązków dotyczących danego stanowiska pracy, omówienie warunków finansowych, zasad współpracy. Na tym etapie kandydat przechodzi test praktyczny polegający na wykonaniu kilku zadań z zakresu przyszłych obowiązków zawodowych. III ETAP Spotkanie w siedzibie firmy lub rozmowa telefoniczna. Ustalenie ostateczne dotyczące zatrudnienia, terminów rozpoczęcia pracy. Na bazie powyższego szablonu odbywa się proces rekrutacji w SPARK-IT. Każdy z etapów może się różnić nieznacznie z uwagi na indywidualne warunki, które są ustalane na bieżące potrzeby sytuacji. Serdecznie zapraszamy Wszystkich chętnych do dołączenia do naszej drużyny Superbohaterów IT!

Zorba

Do pracy idziemy żeby pracować ale najważniejsze, że mamy świetnego pracodawcę, szanują ludzi i można nieźle zarobić.

Ciężko jest w systemie 12/12 w Spark-It Sp. z o.o.?

W SPARK-IT jest dużo pracy, ale dzięki równomiernemu rozłożeniu na osoby pracujące w zespole nikt nie jest nadmiernie przeciążony.

Mateusz

@michał a jak dużo projektów jest rocznie?

@Mateusz

Na tyle dużo, że pracownicy się nie nudzą, regularnie zdobywają nową wiedzę i doświadczenie.

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Spark-It Sp. z o.o.?

Rudi

@Piotr a na jaki adres e mail wysyłać cv? Z góry dziękuję

@Rudi

Zapraszam na stronę: https://www.spark-it.pl/praca.html Tutaj są wszystkie informacje na temat rekrutacji. :)

Czy firma Spark-It Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Tak. W firmie organizowane są szkolenia, których koszt pokrywa w całości nasza firma. :) Zapraszamy do aplikowania.

Paulina
@Piotr

Jak często można liczyć na takie szkolenia i czy wchodzą w grę także jakieś zewnętrzne kursy, z których później pracodawca rozlicza się z pracownikiem? Ciekawi mnie też, czy w momencie przyjmowania danej osoby do pracy, jasno nakreślone są możliwości i ścieżka rozwoju.

@Paulina

Pani Paulino, wszystko zależy od potrzeba pracownika na danym stanowisku i chęci rozwoju. :)

Sebastian Skórski

Wiarygodna firma prowadzona przez profesjonalnych informatyków. Jeżeli ktoś szuka rzetelnej pomocy od A do Z lub jakiejkolwiek podpowiedzi do praktycznego rozwiązania problemu - ta firma będzie odpowiednim wyborem. Nie sprzedają bubli tylko aby wystawić faktury, polecam.

Damian

Firma robi genialne wrażenie. Utrzymywany wysoki porządek, bardzo miłe osoby zarządzające. Nawet nie pracując tam mogę szczerze polecić. Firma godna zaufania, znająca się na rzeczy, zatrudniająca wykwalifikowane osoby na odpowiednich stanowiskach. Bardzo gorąco polecam. Lubię atmosferę w Spark-It Sp. z o.o. za: Porządek w biurze oraz luźne rozmowy z kierownictwem.

Zostaw merytoryczną opinię o Spark-It Sp. z o.o. - Lublin

Spark-It Sp. z o.o.