Opinie o Porta24 Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Porta24 Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Porta24 Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Porta24 Sp. z o.o. w Katowice

Niestety klient Nowy wpis

Nie korzystajcie z usług firmy. Teraz prawdopodobnie są pod Wrocławiem. Proceder dokładnie taki, jak opisany w komentarzach poprzednich. Do tego dochodzi kompletny brak kultury tego człowieka, który się odgraża na pytanie, kiedy w końcu wykona usługę. Nie dajcie się nabrac.

Andrzej Lejkowski Nowy wpis
@Niestety klient

dokładnie tak jest, na szczęście widać że po oddaniu do windykacji pieniądze oddają zostawiam tu namiar do pana Wojciecha Szczęśniaka - mi pomógł w odzyskiwaniu zaliczki 503;313;318

Nie polecam firmy. Daleko od niej!!!!! Wzieli zaliczkę kilka tysięcy i udają, że nic się nie stało. Drzwi nie ma, pieniędzy nie ma, jeszcze pan Piotr się stawia.

Buduje się pod Wrocławiem ale ma mieszkanie we Wrocławiu (usunięte przez administratora)

Porta24 Nowy wpis

517-520-125 napisz na PRIV złożymy kilka faktów w całość ,bo mi tez jest winien dość pokaźna sumę. Pozdrawiam.

Firma kogucik brak kontaktu z właścicielem Piotrem uciekł do Wrocławia i ma wszystko i wszystkich w (usunięte przez administratora)

Porta24

Witam ,uciekł do Wrocławia czy pod Wrocław ,bo z tego co wiem budował się nie daleko Oleśnicy.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Porta24 Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Nie polecam tej firmy szkoda czasu szukajcie innej pracy nie u tego oszusta

(usunięte przez administratora) nie wypłacają zarobionych pieniędzy

Jacho868

Porta24 z Dziarkowskim za szefa to firma która wyłudza zaliczki i się ulatnia .

sephiroth1983

3000 zaliczki i zero kontaktu. Nie odbierają telefonu, nie odbierają korespondencji.

@sephiroth1983

Prosze wszysytkich oszukanych ludzi o kontakt telefoniczny do mnie 517520125. Zlozymy pozew grupowy.

MarzeNa

Dość dziwnie sformułowana umowa. "Termin realizacji do ustalenia" . Podpisałam tę umowę 22 lipca. Gdy zadzwoniłam kiedy przyjadą - dostałam mocno niegrzeczną odpowiedź że mam czekać bo zamówiłam nietypowe drzwi i oni takich nie mają. Teoretyczne mam mieć ten montaż w czwartek. Pożyjemy, zobaczymy

@MarzeNa

Angela1991

Wzięli 3 tys zaliczki i nie chcą oddać, (usunięte przez administratora)

romek
@Angela1991

Witam, również zostaliśmy (usunięte przez administratora) , wzięli zaliczkę i na tym się skończyło, Ani zwrotu zaliczki , ani wykonania usługi.

J-A
@Angela1991

Witam. Proszę zgłosić sprawę do Rzecznika Praw Konsumenta.

Katarzyna
@Angela1991

Czy moglibyście dać znać jak sprawa została wyjaśniona @romek? Czy udało wam się odzyskać pieniądze? Forum to miejsce gdzie wchodzi wiele osób chcących zatrudnić się tutaj, więc to czy udało się zakończyć takie wydarzenie pozytywnie jest dla nich ważne.

romek
@Katarzyna

Niestety sprawa do tej pory nie została wyjaśniona.

PD
@romek

Pod adresem chorzowskim Porta24 nie podejmuje korespondencji. Na chwilę obecną ulotniła się do miejscowości na Dolnym Śląsku.

PD

David--1324

Minęło 2 miesiące. Brak nadal kontaktu. Co tydzień to samo - zadzwonimy jutro. Nie chcą oddać pieniędzy . Sprawia trafia na Policję

Sephiroth
@David--1324

Proszę o podanie kontaktu jakiegoś. Od nas wzięli 2700 zł zaliczki i kontakt się urwał. Na nic telefony. Listów poleconych nie odbierają.

David--1324
@Sephiroth

Na ten moment wysłaliśmy informacje o upłynięciu terminu usługi + wyznaczenie 7 dniowego przesunięcia terminu. Wraz z zapowiedzą przeniesienia zleceniodawcy na firmę trzecią z nakazem sądowym oraz wezwanie do zwrotu zaliczki . nie mam jeszcze zwrotki z Poczty Kolejne kroki + dwa kolejne wezwania do zapłaty co da możliwość na wpisanie no bazy dłużników . To jednak podejrzewam skutku nie przyniesie pod NIP-em działalność na ten moment nie jest prowadzona co za tym idzie najprawdopodobniej pozostanie tylko Policja Adres do korespondencji mamy na Chorzów , nas forum widzę jeszcze poprzedni adres Katowice - nip jest jednak zgodny więc to na pewno ta sama firma kontakt do mnie(usunięte przez administratora)

a-a-85
@David--1324

Witam. Proszę o kontakt. Również zostaliśmy (usunięte przez administratora)

a-a-85
@David--1324

Witam. Czy możemy się jakoś skontaktować ??

Angela1991
@David--1324

Mamy podobnie, czy możemy się jakoś skontaktować?

Choracy

Jeśli klienci maja sprawę do firmy ,to forum pracownicze z całą pewnością nie jest odpowiednim miejscem.

makzaa

Wzięli zaliczkę i nie pojawili się. Nie chcą oddać kasy.

mkkaffe

Wzięli zaliczkę, nie przyszli i nie chcą oddać kasy. Nie polcam

Xxx
@mkkaffe

Proszę o kontakt

roxi

montaz drzwi przebiegł sprawnie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Porta24 Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Porta24 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Porta24 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Porta24 Sp. z o.o.?

Porta24 Sp. z o.o.
  • Wandy 1