Opinie o Ośrodek Psychoterapii Sukces Sp. z o.o. w Warszawa

Ośrodek Psychoterapii Sukces Sp. z o.o.
1 2 5 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 136 dni.

Czy Ośrodek Psychoterapii Sukces Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Joanna Nowy wpis

Pani "Aniołeczek" była wychowawcą na naszym obozie i pracowała bardzo krótko w Poradni ale została zwolniona dyscyplinarnie a post jest odwetem za zaistniałą sytuację - co nie jest bezkarne bo zamierzam powziąć kroki prawne w tej sprawie. Ilość wychowawców jak również program obozu jest dostępny na stronie kuratorium - zapraszam chętnych do sprawdzenia.

Aniołek Nowy wpis

Aż trudno mi pisać, jak źle mi się tam pracowało. Byłam terapeutą grupowym, indywidualnym i prowadziłam wyjazd kolonijny dla dzieci z różnymi zaburzeniami. Sama praca w poradni na Pustułeczki fatalna! Bez informowania o zastępstwach i nieobecnościach. Bez pomocy przy agresywnych dzieciach. Chcieli zarobić jak najwięcej pieniędzy, więc dopierali dzieci do grup jak leci. Nie patrzyli jakie mieli trudności - wszystkich brali jak leci. Co do superwizji - polegały głownie na wyśmiewaniu się z innych psychologów/pedagogów/ specjalistów. Głównym beneficjentem złośliwości była Fundacja Krok po Kroku. Nie można było tego aż słuchać. Czara goryczy przebrała się na wyjeździe/ obozie zagłady letnim. Na całą grupę było 2/3 wychowawców i do tego córka właścicieli, która miała pomagać. A nic nie robiła. Snuła się pomiędzy krzakami. Dla dzieci były dwie - 2 - piłki do gry, zero innych zabawek. Nie mieli planu terapii na obozie, nie mieli planu atrakcji. NIC. Właściciele siedzieli w hotelu obok ze swoim psem i przychodzili nieraz na posiłek. Wróciłam i do dziś pamiętam ten dramat! modliłam się by żadne dziecko nie uciekło, umarło, pogryzło innych. Odliczałam minuty do końca. Krótko potem zrezygnowałam z pracy. Każdego przestrzegam przed tym miejscem!!!

Tak1Nie
ONa Nowy wpis
@Aniołek

Szkoda, że nie widziałam tej opinii wcześniej. Mój syn, blondyn o jasnej karnacji wrócił właśnie z tego obozu z silnym oparzeniem pleców (z obecnością pęcherzy) bo wychowawcy nie chciało się nałożyć filtra na całe plecy. Dzieciak spędził (usunięte przez administratora) w dużym bólu. Właściciele obrażeni, że mam jakieś uwagi, a tak w ogóle to jaj jestem winna bo powinnam powiedzieć im, że dziecko wymaga udzielenia pomocy medycznej i leczenie przeciwbólowego. Syn wydzwaniał do mnie i błagał aby go zabrać z tego obozu. Nie oceniam zaangażowania pracowników chociaż pięciogodzinna podróż pociągiem i brak nadzoru wysiadania dzieci z pociągu (dziewczynka spadła ze schodków pociągu) wiele mówią o przygotowaniu personelu.

TakNie

Obecnie coś dzieje się w firmie Ośrodek Psychoterapii Sukces Sp. z o.o. w miejscowości Warszawa? Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem na temat pracy? Oczekujemy na aktualne info odnośnie Ośrodek Psychoterapii Sukces Sp. z o.o., napiszcie co u nich słychać!

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Zostaw opinię o Ośrodek Psychoterapii Sukces Sp. z o.o. - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Ośrodek Psychoterapii Sukces Sp. z o.o.