Opinie o Greenstan Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Greenstan Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Greenstan Sp. z o.o. o rekrutacji.


Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Greenstan Sp. z o.o. w Kraków

Daga Nowy wpis
Inne

Co wchodzi w skład obowiązków? Pytanie dotyczy moje oferty "zatrudnię panią do sprzątania", niestety osoba, która ją wystawiła, nie wymieniła żadnej listy zadań, żebym mogła wiedzieć, czy mi odpowiadają etc.

.
Kandydat
 Pytanie

Zastanawiam się nad podjęciem pracy w tej firmie jako osoba sprzątająca w biurowcach i teraz pytanie jakie macie opinie na temat współpracy z tą firmą? Widziałam opinie, że są problemy z wynagrodzeniem i to jest szczerze mówiąc niepokojące tym bardziej, że ludzie mają też rachunki do opłacenia....ale to tylko jedna opinia, może ktoś jeszcze coś powie i doradzi czy warto czy nie?

Pracownik
Pracownik
@.

Witam Jestem zatrudniona w firmie od paru lat. Jestem zadowolona. Pracuję w dobrym składzie. Nigdy nie było problemu z wynagrodzeniem.

Pająk
Były pracownik
@.

Witam odradzam stanowczo chyba że ktoś chce pracować i prosić się o wszystko wypłatę środki itd Szefostwo wozi się a nie potrafi docenić pracownika umowa zlecenie o ile się dostanie bo większość na czarno robi ogólnie brak kultury osobistej wyzwiska i mściwość ponad normę ale oczywiście decyzja należy do pracownika czy chce siedzieć w takich warunkach

Magdalena Nowy wpis
Inne
@Pająk

Jeśli wzmianka o braku umów jest faktem to o które stanowiska tak właściwie chodzi? i co z ubezpieczeniem i składkami, czemu ludzie mieliby się godzić na tego typu formę zatrudnienia?

LolA Nowy wpis
Kandydat
@Pracownik

Nie znam nikogo kto by tam pracował kilka lat. Skład zmienia się niemal codziennie

Kate Nowy wpis
Były pracownik

Brak umów, brak poszanowania pracownika wszyscy stamtąd szybko uciekają. Wypłaty z dużym opóźnieniem a po odejściu z pracy w ogóle nie wypłacają

Były pracownik
Były pracownik

Pracowałam u nich jakiś czas temu i szefostwo to kawał chamów i prostaków. Problem z głupim zamówieniem środków czystości, o wypłatach nie wspomnę. Wieczne spóźnienia i trzeba pilnować, żeby przypadkiem nie (usunięte przez administratora) Jak odeszłam z pracy nie wypłacili mi wypłaty za miesiąc pracy. Tą firmą powinien zainteresować się pip, ale co to da jak pieniądze dają do ręki i guzik im udowodnisz. Serdecznie nie polecam i odradzam pracy w tej firmie… a szefostwo Grenstanu niech dalej tak postępuje z pracownikami to pewnego dnia nikt nie będzie chciał u nich pracować i pan szef będzie musiał sam wziąć mopa do ręki i (usunięte przez administratora) za (usunięte przez administratora) pieniądze, które niewiadomo czy w ogóle dostanę. Wstyd.

Honorata
Inne
@Były pracownik

Dlatego takie wpisy i miejsce gdzie można je zamieścić są mega cenne. Gdybyś przeczytała o nich przed podjęciem pracy to co sama napisałaś, zdecydowałabyś się? Miałaś tam jakąś umowę?

sylwia
Były pracownik
@Były pracownik

naprawdę nie mogę zrozumieć bycia chamskim i bezczelnym dla osób sprzątających, gdyby nie takie osoby kto by to inny robił zwłaszcza ze jak one się przykładają do pracy to lepiej się w czystym i przyjemnym pomieszczeniu pracuje

 Rozmowa kwalifikacyjna
W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Greenstan Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Zatrudnię Panią i Pana do sprzątania osiedla powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
(10 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Administrator
Warszawa
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Zadowolona
Pracownik

Witam, Pracuję w tej firmie dwa lata. Dziwią mnie opinie negatywne. Ale chyba pochodzą od sflustrowanych byłych pracowników którzy nic nie potrafili zrobić. Łatwo krytykować innych a samemu nic nie robić. Polecam. Wszystko ok. Środki czystości ok. Wynagrodzenia ok. Umowę otrzymałam zgodnie z zapewnieniami.

Iwona
Inne
@Zadowolona

Ludzie różne opinie dają. Czasem nie są zgodne z prawdą. Piszesz, że wynagrodzenie jest ok. Ile ono dokładnie wynosi?

Wnerwiona
Były pracownik

Ta firma to porażka szef (usunięte przez administratora) i prostak.Robota beznadziejna nawet sufity trzeba myć (ha ha ha) praca bez umowy a jak w końcu dadzą umowę na zlecenie to na początku usłyszycie 'ale wie pani ze ja pełnego ubezpieczenia nie zapłacę bo musze oszczedzac' to się nadaje do inspekcji pracy.W biurach przy bonarce za 5 dni pracy (tyle z pseudo szefem wytrzymałam )po 8 godzin zrobiłam 380 zł. Nóż(usunięte przez administratora)miech na sali.Omijajcie firmę złodziei z daleka

Była pracownica
Były pracownik

Szef to kawał (usunięte przez administratora) wiecznie wszystko źle i nic nie pasuje, z wypłatą ok ale były opóźnienia kilka dni, jak ma zły humor to lepiej go nie widzieć i słyszeć, jak może to zabierze coś z wypłaty bo mu podpadniesz lub np coś uszkodzisz, mi 2.000 zł np, nie polecam,miałam iść do PIP ale na papierze zlecenie a kasa do ręki więc wiecie jak jest! Miała nawet sprawę w sądzie z jednym wspólnikiem o pieniądze

Izabela
Inne

Greenstan zatrudni Panie do sprzątania części wspólnych biurowców. Co bardzo ważne, praca jest na zmiany: od 06.00 do 14.00 i od 14.00 do 22.00. Od poniedziałku do piątku. Tu macie te informacje: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/zatrudnie-panie-do-sprzatania-biurowcow,lento.pla45a45dc2caf513e5ac63beb85839af8,krakow Czy któraś z Was szukała teraz tego typu pracy?

Anna
Inne

Cześć, czy ktoś może jeszcze się wypowiedzieć na temat pracy w Greenstan? Na forum pojawiła się do tej pory jedna opinia i jestem nią trochę zaniepokojona. Dlatego chciałabym dowiedzieć się jeszcze od kogoś czegoś na ten temat. Jak wygląda kwestia wynagrodzenia?

Były Pracownik
Były pracownik

Nie polecam. Problemy z wypłata wynagrodzenia. Za grudzień wypłata w lutym. Za styczeń nie ma do tej pory (8.03) Pracodawca nie odbiera telefonu, zaniżone kwoty wynagrodzenia na PIT niezgodne z rzeczywistymi zarobkami. PIP powinien się zainteresować :/

Izka
Inne

Czy na sprzątaczkę wymagają doświadczenia?

Zostaw merytoryczną opinię o Greenstan Sp. z o.o. - Kraków

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Greenstan Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Greenstan Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Greenstan Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 1 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Greenstan Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 1 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Ks. Władysława Dercza 2
  30-437 Kraków
 • NIP: 6793081975 REGON: 122571395 KRS: 0000420553
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Greenstan Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii