Opinie o Primavera Parfum Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Primavera Parfum Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Primavera Parfum Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Primavera Parfum Sp. z o.o. w Warszawa

Wiesio Nowy wpis

Niedawno szukali magazyniera. Interesowałby mnie taka praca ale czytałem w komentarzach że była konflikty z kierownikiem i ogólnie ludzi narzekali. To się zmieniło to znaczy jest nowa osoba zarządzająca magazynem? Praca nadal na dwie zmiany?

rudy 102 Nowy wpis

Mam nadzieję że kiedyś pan prezes przejrzy na oczy i zmieni kierownika magazynu w tej firmie bo jest potencjał tam w ludziach którzy jeszcze zostali tylko potrzebuja odpowiedniego przywódcy bo aktualny nie sprostał wyzwaniu

Latający Holender Nowy wpis
@rudy 102

Skoro kierownikowi sprawia problem uzupełnienie własnego uzębienia zarabiając tyle pieniędzy to jak miałaby poradzić sobie z rozwojem magazynu

Alfa

Nie polecam pracy na magazynie. Brak szans na jakikolwiek rozwoj głównie za sprawą kierownika który promuje donosicieli. Gość pojęcia nie ma o zarządzaniu magazynem i gdyby nie był kolega prezesa to już dawno by na tym stanowisku nie był.

@Alfa

Czy to właśnie o niego chodziło gdzie ktoś w innym wątku nie chciał wskazywać nikogo palcem? No i na co niby Ci ludzie tutaj tak donoszą?

Alfa
@Ewa

Przykład donosicielstwa- donoszenie na innych, że nic nie robią, samemu większość czasu siedząc na telefonie. I taka osoba dostanie awans a ten co pracuje, nie gada, nie wchodzi w komitywę z fałszywym kierownikiem, może zapomnieć o awansie. Od kiedy w firmach ocenia się ludzi za sympatię a nie za wyniki? Jeśli to nie jest (usunięte przez administratora) to nie wiem co

Alfa Nowy wpis
@Ewa

Kolejny przykład (usunięte przez administratora)na magazynie - awansowanie pewnej niewiasty bez kompetencji na stanowisko kierownicze, za to że robi za materac kierownika. Kto ma wiedzieć ten wie. Essa

Primavera Parfum- firma bez poszanowania pracownika. Ciągle jakieś problemy o byle co… Pieniądze? Jak ktoś wyżej wspomniał „śmiech na sali”. Podwyżki? Non stop ta sama śpiewka „nie ma podstaw do podwyżek”, a co za tym idzie - brak rozwoju i zyskania nowych doświadczeń. Podczas COVID dostali (usunięte przez administratora) pieniędzy z tarczy antykryzysowej, która miała być na „podtrzymanie pracownika i firmy”, a było tak, że pracownikom jeszcze ucinali 20% wypłaty. Kogo się nie zapyta to odpowie, że gdyby nie jedna „wyżej postawiona” osoba to w tej firmie może byłoby trochę lepiej. Ta firma to firma rodzinna z naciskiem na rodzinna (czyt. całe szefostwo i kierownictwo). Zatem jeśli chcesz mieć spokojna głowę, bez stresu i poczucia wykorzystywania- daruj sobie tę pracę :)

@…

A to co właściwie się stało z tymi pieniędzmi z tej całej tarczy? Wyparowały? Czyli to jedna osoba jest powodem tego wszystkiego według was?

Mel
@Ewa

Dobre pytanie, o to zapytaj „właściciela” Pracuje w tej firmie już lata i to prawda ze przez te jedna osobę nic się nie da załatwić, zrobić, zapytać

@Mel

A ta osoba to kto to tak konkretnie? Czy nie chcesz palcem od razu wskazywać tak publicznie?

Mel
@Ewa

Nie mogę wskazać z imienia i nazwiska. sądze,że ci co tutaj pracują to wiedzą o kogo chodzi

Rozmowę kwalifikacyjną w Primavera Parfum Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Specjalista ds. Allegro Ads?
logo firmy Dietetyk
logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR
Bad

Pracowałem 3 miesiące i mogę stwierdzić, że jest więcej kierowników niż pracowników oraz ludzi, którzy nadają na siebie. Ostatnio jeszcze zatrudnili ludzi z Ukrainy, bo najwidoczniej nikt nie chcę pracować za tak śmieszne pieniądze. I jeszcze od godziny 6-21. Po prostu nie mam pytań. Odradzam tam podejmowania pracy, bo będziecie rozczarowani.

...
@Bad

Masz rację!

@Bad

Śmieszne pieniądze powiadasz... To ile dają na miesiąc bez nadgodzin? Nie mów że jakąś minimalną czy coś ;o

Magazyn

Pracuję już w tej firmie od dłuższego czasu i wychodzę z założenia, że można dogadać się ze wszystkimi tak naprawdę jeśli się chce. Praca jest w porządku, a ludzie piszący o "tak" niskich zarobkach raczej nigdy tam nie pracowali... sama podstawa jest większa nie pisząc o dodatkach jakie można dostać... Nie rozumiem tej całej nagonki na kierownika i robienia z niego tyrana. Facet jest konkretny i w porządku - nie (usunięte przez administratora) nie mydli oczu, a jak trzeba to pomoże. Wystarczy po prostu przyjść i pogadać... on też jest człowiekiem. Gość ma głowę na karku i wiem z własnego doświadczenia, że za dobrym pracownikiem to by w ogień skoczył, a nie każdy tak potrafi. Tak naprawdę wystarczy pracować, jeżeli się starasz na pewno ktoś to zauważy i doceni.

Ex
@Magazyn

Merytoryczna odpowiedź. Szkoda tylko, że pisana pewnie przez samego Pana kierownika. Nie wystarczy pogadać, bo z tym człowiekiem rozmawia się bardzo ciężko. Ze wszystkim jest problem, począwszy od tak elementarnych aspektów pracy, jak urlop. Ogólnie dla przyszłych pracowników lub obecnych, to polecam nagrywać rozmowy z Panem kierownikiem, gdyż ma on bardzo krótka pamięć i czasem nie pamięta, co mówił lub obiecał dzień wcześniej.

mixx

Pracował ktoś jako magazynier przy ulicy Matuszewskiej i może się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery.

Lutek
@mixx

2300 na rękę na początek. Co do atmosfery to niestety za sprawą kierownika i wszechobecnych donosicieli jest ona dosyć gęsta i nieprzyjemna. Ogólnie nie polecam głównie przez kierownika magazynu. Szkoda nerwow

Magazynier
@Lutek

O atmosferze najlepiej świadczy fakt, że ludzie pracują tutaj po kilka a czasem i kilkanaście lat. Nie ma rotacji jak w innych miejscach gdzie ludzie uciekają po miesiącu. Jeśli praca jest zrobiona to nikt się nie czepia o pierdoły. Jak jesteś w porządku i robisz swoje to praca jest przyjemna i bezstresowa.

Bobek
@mixx

Robota nie jest zła, płacą w terminie. Ludzie też w miarę, przynajmniej większość. Atmosferę psuje jedynie kierownik magazynu, bo niestety to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Na początku Twojej pracy będzie miły i pomocny... niestety później pokazuje swoją prawdziwą naturę gdy okazuje się, że myślisz i masz jakieś swoje zdanie oraz nie trzaskasz po 12 godz dziennie z weekendami najlepiej.

bruno

witam, chcialbym zapytac na jakie wynagrodzenie mozna liczyc w PRIMAVERA PARFUM?

Kermit
@bruno

Wynagrodzenie dla magazyniera 2300 netto/na rekę + 10% premii od tej kwoty (ewentualnie) jeśli pracownik się wykaże.

primavera
@Kermit

2300 netto to płacili 1998roku dzis jest 2020 kochani dzis sie płaci 3400 netto plus premia 60%

Krzyś
@bruno

To zależy czy bedziesz kierownikowi wchodził w du.... I donosił czy normalny gość, jak normalny to 2300 jak mówią na rozmowie i smieszna premia, jednym słowem (usunięte przez administratora).

Damian
@Krzyś

Wspominasz o premii, więc może będziesz tak uprzejmy i napiszesz, jak ta premia dokładnie wygląda? Nie ukrywam, że Twój wpis w tym zakresie mnie zaciekawił. Ogólnie fajnie, że pracodawca ten oferuje jakieś dodatki do pensji podstawowej. Coś więcej o tym mógłbyś napisać? Dziękuję.

Zleceniowiec

Zgodze sie z kolegą wyzej, dodatkowo ludzie skaczą sobie do gardeł a pseudo kierownik nie potrafi zrobic z tym porządku. Nie polecam tam skladac CV

Firma sama sobie spoko, jesli chodzi o ludzi pracujących tez ok, ale jest jeden wielki minus tej firmy. Kierownik tam pracujacy o ile taka osobe mozna nazwac kierownikiem to osoba dwulicowa i szukajaca pupili.Odradzam prace i kontakt z takim czlowiekiem.

Kaja

Witam serdecznie, Szukają Specjalisty ds. reklamacji i zwrotów, czy warto aplikować? Jaka atmosfera, zarobki?

bylem kiedys na rozmowie u was z ta premia to raczej klamiecie ,i mamy kamery wszedzie wszystko widzimy haha

@Anonim

Mogę Cię poprosić, żebyś dokładniej opowiedziała o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej? Jak wygląda ten proces i jakie warunki proponują?

Olga

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Jak wyglądają zarobki i warunki pracy?

Michal
@Olga

Witam, Zapraszam do kontaktu na adres m.bakula@pvex.pl Firma poszukuje pracowników magazynowych, szczegółowych informacji udzielę drogą mailową. Pozdrawiam Michał

Zostaw merytoryczną opinię o Primavera Parfum Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Primavera Parfum Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Primavera Parfum Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Primavera Parfum Sp. z o.o.?

Primavera Parfum Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Niekłańska 38 lok. 18
    03-924 Warszawa

Primavera Parfum Sp. z o.o.