Opinie o Innova Service Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Innova Service Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Innova Service Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Innova Service Sp. z o.o. w Wrocław

informacje Nowy wpis

aktualne informacje: 794 777 230

Kinga Nowy wpis

Strata czasu i nerwów we współpracy z tą firmą. Dobrze że chociaż pieniądze udało się odzyskać. Jeśli komuś jeszcze są winni to proponuję kontakt pod numerem 516 322 838

Ilona Nowy wpis

Widzę, że przez ostatnie dwa lata jedyne komentarze na temat tego pracodawcy to informacje o niewypłaconych należnościach oraz niezapłaconych fakturach. Tak sobie myślę, że skoro z tym właścicielem nie ma już nawet kontaktu, to firma została zawieszona ?

Poszukuje

Dzień dobry. Firma INNOVA SERVICE Sp z o.o. - poszukuję pilnie w związku z niedokonanym zwrotem podwójnie zapłaconej faktury. Proszę o pomoc w podaniu danych kontaktowych do zarządu/księgowości. W razie braku odzewu będziemy ścigać o zwrot poprzedni zarząd. Jest to nienależna korzyść. Oczekuję na kontakt z adresem @ w odpowiedzi.

dlaWierzyciela Nowy wpis
@Poszukuje

Jeżeli sprawa się nie rozwiązała możemy pomóc. Prowadzimy sprawy sądowe na własny koszt. Rozliczamy się tylko na zasadach prowizji za sukces. + 48 574 719 528

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Innova Service Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

OSZUSCI!!! NIE PŁACĄ ZA FAKTURY !!!

dlaWierzyciela

Możemy pomóc. Zajmujemy się windykacją wierzytelności. Sami ponosimy wszelkie koszty (sądowe, egzekucyjne itd). Z klientami rozliczamy się tylko na zasadzie prowizji za sukces. Proszę dzwonić + 48 574 719 528

PRZEWOŻNIK

UWAGA NIE PŁACĄ - MAM NIEZAPŁACONĄ FAKTURE BRAK KONTAKTU Z FIRMĄ INNOVA SERVICE

dlaWierzyciela
@PRZEWOŻNIK

Płatności

Tel w sprawie płatności: 739 904 425

Dominik

Kazali nam sprzedawać ładunki , które wiedzieliśmy, że nie będą opłacane. (usunięte przez administratora)

@Dominik

A Ty co zrobiłeś ? Pracowałeś dalej czy nie ?

przewoźnik

Jeśli ktoś dysponuje informacją o miejscu pobytu Pana Wojciecha Nowaka lub P. Czaja którzy to są Właścicielami firmy Innova service Proszę o inf. 600940305

@przewoźnik

Firma zmieniła właściciela na obywatela Ukrainy i mieści się aktualnie na ulicy armii krajowej 116/3 w Sopocie.

pytanie
@przewoźnik

a co ci po ich pobycie ? wypisywanie ze sie kogos szuka i to jeszcze na tej stronie to sliski temat dla ciebie ! jedyna opcja na sciagniecie kasy jest pozew cywilny i nakaz zaplaty. nam sie udalo odzyskac cała kase na poczatku maaja i to tylko dzięki komornikowi.

Asia
@pytanie

Który komornik prowadził egzekucję?

FALKOWSKI

uwaga na firmę INNOVA SERVICE SPZOO, nie płaci faktur , nie odbierają telefonów . (usunięte przez administratora)

Krzysztof
@FALKOWSKI

Czy udało Ci się odzyskać zaległe pieniądze od tej firmy? Z wpisów widzę, że poszkodowanych osób jest więcej.

andrzej
@FALKOWSKI

Szukajcie ich dalej bo komornik w jakis sposob wyciagnął od nich kase po nakazie sadowym.

Agnieszka Furtak

WEZWANIE DO ZAPŁATY DLA INNOWA SERVICE SP.ZO.O. Fabryczna 10 , 53-609 Wrocław Proszę o natychmiastowe uregulowanie naszej faktury 289/2019 z dnia 28.06.2019. na kwotę 528,90 PLN Wasze zlecenie transportowe ZT05432-S fracht Kraków- Modlnica. Termin 27.08.2019. W przypadku nieuregulowania należności zostaną naliczone ustawowe odsetki. Transport Polska Furtak Agnieszka Furtak Nip; 6791386587 Kraków.

Agnieszka Furtak

Niestety nadal nie mam zapłaty za fakurę.

robert Kucharski PT Robtrans K

W dniu 25.11.2019 Innova Service uregulowała należności wobec PT Robtrans Kielce K.Kucharska Pozdrawiam.

Zbigniew B.

Dzień dobry,jestem przewoźnikiem,mam w Innova nieuregulowane faktury za lipiec.Pani spedytor występuje w firmie B.J.Poland pod innym nazwiskiem.Tam mam jeszcze więcej najeżdżone,terminy nie wyszły,ale zero kontaktu.Proszę o info 607030373

robert Kucharski PT Robtrans K

Witam. Wszyscy (usunięte przez administratora) przez firmę INNOVA SERVICE i zarząd w postaci trzech osób które stworzyły zorganizowaną grupę przestępczą , proszę zgłaszać się do swoich jednostek POLICJI i tam składać zawiadomienie o przestępstwie z art.286 kk w zw z art 258 kk (usunięte przez administratora). Nie składać spraw do sądu cywilego!!!!

Edyta
@robert Kucharski PT Robtrans K

Właśnie tylko na drodze postępowania cywilnego!!bo wtedy jest szansa ze sie kase odzyska, sprawa karna możne trwać kilka lat wystarczy ze zeznaja ze " oni nie chcieli nikogo (usunięte przez administratora)" i (usunięte przez administratora)sprawę karna umoza, a zanim sie odbędzie wyciąga ze spółki wszytko

PAWEL.D

Witam próbuje kontaktować się z ta firma na rożne sposoby i nic faktura nie zapłacona Firma zablokowana przez giełdy transportowe to chyba o czymś świadczy porostu chyba się zawinęli

Krzysztof
@PAWEL.D

Od kiedy pojawiły się problemy z płatnościami w firmie? Czy udało Ci się odzyskać pieniądze?

Michał W.

Witam! Poszukuję Firm, które mają problem z odzyskaniem należności za zaległe faktury od firmy INNOVA SERVICE SP. Z O.O. - WROCŁAW. Sprawa jest kierowana na Policję. Osoby oszukane przez ww. firmę oraz chętne, aby złożyć pozew zbiorowy w sprawie o wyłudzenie proszone są o kontakt pod numerem telefonu 603063643.

robert Kucharski PT Robtrans K

WEZWANIE DO ZAPŁATY DLA INNOWA SERVICE SP.ZO.O. Fabryczna 10 , 53-609 Wrocław Proszę o natychmiastowe uregulowanie naszej faktury 185/19 z dnia 1.08.2019. na kwotę 615,00 PLN Wasze zlecenie transportowe ZT05887-S fracht Kraków- Chęciny. Termin 15.10.2019. W przypadku nieuregulowania należności zostaną naliczone ustawowe odsetki. PT Robtrans Katarzyna Kucharska Chrobrego 72 , 25-607 Kielce

Robert

Nie płacą za frachty Robtrans Kielce Faktura 185/19 zlecenie ZTO5887-S. Nie odbierają telefonów. !!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Innova Service Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Innova Service Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Innova Service Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Innova Service Sp. z o.o.?

Innova Service Sp. z o.o.
  • Kawalerzystów 17 lok. 12
    53-004 Wrocław
  • NIP: 8992819077 REGON: 367324646 KRS: 0000678949

Innova Service Sp. z o.o.