Opinie o Sekret Plus Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sekret Plus Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Sekret Plus Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sekret Plus Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

No dobra firma ma status wykreślonej , ale jest jakaś szansa na wznowienie działalności? Bo jakby była taka szansa to ja się zgłaszam do pracy jako magazynier :) Praca na magazynie była zawsze pracą zmianową?

pracownik Impulsa

Potwierdzam to co pisze M.A. Znam osobiście nowych właścicieli Sekretu, to porządni ludzie. To oni zrobili z Impulsa wielką firme która bez nich teraz się chyli... !!!!!!!

Roman Nowy wpis
@pracownik Impulsa

porządni ludzie hah poczytajcie o nich w internecie i ich aferach. pomyłka oni doprowadzili firmę Impuls niemal do dna. pan woźny pomylil sie i zmuszony byl sprzedac niestety firme dla kogo innego.

Barbara Nowy wpis

Ktoś wie z jakiego powodu firma przestała istnieć tak jak to pisano w 2021? Nie widzę jakiś turbo negatywnych komentarzy, więc tym bardziej mnie to zastanawia.

grzegorz Nowy wpis
@Barbara

ta firma to sekret pro, porażka niesamowita byłe pijawki pfronwskie beznadziejny były zarząd impulsa, za złotówkę gnali by kijem psa do Warszawy. Posuwają się do nielegalnych rzeczy i uchodzi im to płazem dzięki super pseudo politycznej gwieździe policyjnej. traktują pracowników jak (usunięte przez administratora) czy (usunięte przez administratora) albo jesteś (usunięte przez administratora) albo papa. Wszyscy znani z najwyższej półki gorzowskiej kierownicy co zaczynali budować firmę już nie pracują Cud że tak można. nie możesz być tam pewny stabilnej pracy a firma ostatnio zbiera złe opinie. w rankingu Gorzowa i okolic końcówka tabeli niestety.

Zuzanna

Firma Sekret Plus nie istnieje od czerwca 2020 roku, więc wszystkie opinie dodane po tym czasie są bezpodstawne. Można sprawdzić w wyszukiwarce KRS - nr 0000439214.

Firma Sekret Plus Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy 2024 Finance Transformation & Automation Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
Poz

Lipa totalna (usunięte przez administratora)

Tymon

Ostatnio tak sporadycznie zostawiacie tu opinie, mam nadzieję, że dobrze się pracuje i warto starać się o pracę.

mozil

rzucają z obiektu na obiekt

Pracuję w Sekrecie na Podmiejskiej 17 A. Nie mylić z innym Sekretem. Od samego początku (rekrutacja) spotkałem się z życzliwością i kulturą. Rzeczowa konkretna rozmowa. Bez obiecanek, gruszek na wierzbie i ściemy. Wszystkie ustalenia z panem G.N. dotrzymane i respektowane. Pensja płacona zawsze na czas. Jeśli ktoś mówi, że spóźniają się z wypłatami to kompletna bzdura, bo jak wiadomo 1 dzień spóźnienia i nie dostaną dotacji z PFRON, a z tego żyją wszystkie firmy ochrony. Widzę, że działają sprawnie i z wizją. Zarząd to były Impuls, a kadra kierownicza kompetentna. Polecam firmę!

Obiektywny
@Andrzej

Kasa na czas, bo 3/4 płaci Państwo. I na tym to się wszystko trzyma.

Jolanta
@Obiektywny

A wynagrodzenie w Sekret Plus jakie jest? Najniższa krajowa na ochronie? Czy można liczyć na więcej?

misiek

Super firma, wynagrodzenia zawsze na czas, widać, że firma ożyła, idą jak burza, dużo inwestują widać że mają dużo hajsu. Super podejście do ludzi, bardzo życzliwi.

Luzak

Pracuje od niedawna i jestem zadowolony.... Odszedłem z Impulsa i nie żałuje...

sekretny

wszystkie złe opinie tutaj wstawia Impuls, który traci na rzecz Sekretu obiekty...aby zasiać zamieszanie, IP sprawdzone już i wiemy że to Impuls. A więc panowie z Impulsa postarajcie się trochę więcej bo to (usunięte przez administratora) może zadbajcie o finanse bo jesteście już u paru dostawców zablokowani!!! czemu się tym nie pochwalicie?? np. Henry Cruze, Merida, Bravos, Polor. A czemu nie pochwalicie się swoimi kierownikami dyrektorami? (usunięte przez administratora)

Kandydat do Sekretu

Ludzie napiszcie coś konkretnego, bo na razie to tylko hejt!!! Kolega pracuje w volkswagenie i nie ma zastrzeżeń. Jak ktoś nie śpi i nie gra na telefonie to nie ma się czego obawiać. Podobno "słabe" jednostki i nieroby nie mają co szukać w Sekrecie, bo firma jedyna w regionie stawia na jakość usług i z tego co mówił zdobywa nowe obiekty.

nn
@Kandydat do Sekretu

tylko jakim kosztem, podobno podkradaja obiekty impulsowi... nie wiem ile w tym prawdy ale jezeli obecni wlasciciele to byli wlasciciele impulsu to maja wszystko na tacy wylozone jezeli chodzi o obiekty...

Mikołaj
@Kandydat do Sekretu

Jakość, czy bardziej "jakoś"?

Kulturalny gość

Potwierdzam opinie o kulturze w tej firmie. Z kulturą się z nimi rozstałem, bez chęci dalszej współpracy i powrotu.

ochroniarz
@Kulturalny gość

Ja też przez kulturę tego pana dyrektora odszedłem to prostak(usunięte przez administratora)bez kultury, a nosi się jak najważniejsza osoba w tej firmie a w zasadzie wielkie (usunięte przez administratora) ma do powiedzenia jeszcze się na nim poznają, robi im wrogą robotę, ma swoich pupilków na obiekcie i nimi się wysługuje.

Mirek A.

Ten kto pisze złą opinię o nowych właścicielach i o Panu Grzegorzu widocznie nienależycie wykonywał swoje obowiązki w pracy nie stosując się do regulaminu na stanowisku pracy i została mu zwrócona uwaga. Nowi właściciele oraz pan Grzegorz to osoby z doświadczeniem z dużym doświadczeniem w branży ochroniarskiej, to osoby, z wysoką kulturą, podchodzą do pracowników z szacunkiem. Pan pracownik z Volkswagena, który wydał opinię pozytywną napisał prawdę. Firma godna polecenia, jeśli osoba zatrudniona w Sekret Plus Sp. z o.o. należycie wykonuje swoje obowiązki w pracy stosując się do regulaminu nie musi się niczego obawiać i na pewno nie będzie miała złych relacji z Panem Grzegorzem , który jest pozytywnie nastawiony do pracowników, to osoba doświadczona, kulturalna ale wymagająca od pracowników należytego wykonywania swoich obowiązków i stosowania się do regulaminu pracy. Te osoby , które wydają złą opinię widocznie myślą, że praca w ochronie to przechowalniana i przychodzą do pracy odpocząć ale tak nie jest. M.A

Pracownik z Volkswagena

Miałem przyjemność przy zatrudnieniu poznać dyrektora ochrony. Przystępny kulturalny gość. Bywa na kontrolach, zachowuje się po ludzku. Firma normalna, bez zarzutów, wszystko zgodnie z kodeksem pracy (urlopy, dodatek nocny, pensja na czas). Ja jestem zadowolony.

J

Od kilku miesięcy są nowi właściciele, dużo się zmieniło za poprzednich właścicieli pracowało się super, rodzinna atmosfera teraz jest kicha , nowy dyrektor Pan G,N to facet, który nie zna się na ochronie, traktuje nas jak pachołków, nawet grafiku nie potrafi sporządzić, na WOLKSWAGENIE traktuje nas ja bydło , opryskliwy chamowaty, dziwię się nowym właścicielom, że na to pozwalają. Doszły mnie słuchy, że pracownicy na obiekcie VW szykują się na odejście około kilkunastu w jednym czasie, załatwiają sobie prace w innych firmach, są to pracownicy niepełnosprawni wielu z nich już sobie pracę załatwiło i mówią, że w ciągu jednego dnia dadzą wypowiedzenie a jak nie zgodzą się to porzucą pracę. W innej konkurencyjnej firmie dali im więcej zarobić. Wcale się im nie dziwię bo z tym dyrektorem nie da się pracować to kłamca i łgarz.

nn
@J

Zgadza sie, szkoda ze firma zostala sprzedana bo p. Mirek jaki byl taki byl ale szacunek do pracownikow mial.

Zostaw merytoryczną opinię o Sekret Plus Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Sekret Plus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sekret Plus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Sekret Plus Sp. z o.o.
  • Podmiejska 17A