Pak Serwis

Konin

Opinie o Pak Serwis

Weronika
użytkownik zarejestrowany

@darkon zgadza się. Jak czytamy na ich stronie internetowej Pak Serwis obecnie nie prowadzi żadnych rekrutacji - http://pakserwis.com.pl/pl/oferty-pracy.html

darkon
użytkownik zarejestrowany

Ogłoszenia czasem się pojawiają @2o, ale nie w tej chwili, jeśli jednak byś szukał to na stronie internetowej mają odpowiednią zakładkę, stabilna umowa o pracę jest

NICO

W PAK SERWISIE jest teraz ciekawie bo kontrolują gdzie jest kasa której nie ma. a kontrolują tak żeby nie znależli. Ciekawe co na to Pani ( usunięte przez administratora )Ciekawe kiedy mu ta skodzina którą jeździ spłonie.

xxxx

co masz na myśli mówiąc "[usunięte przez moderatora] pracownika" ?

byly pracownik

zdecydowanie odradzam i nie bede sie tutaj rozpisywal dlaczego powiem tylko ze wiem to z autopsji i dlatego juz tam nie pracuje, glownym powodem byly b.male zarobki w kraju jak rowniez za granica i tutaj powod glowny - [usunięte przez moderatora] pracownika

Zostaw opinię o Pak Serwis - Konin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pak Serwis