Platforma iGabinet Sp. z o.o. Sp.k.

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Platforma iGabinet Sp. z o.o. Sp.k.

Pracodawca

Aktualność
Platforma iGabinet i Bonne Santé (https://www.facebook.com/OdkryjSiebieNaNowo/) współpracują razem już ponad 6 lat!

To jedna z najbardziej rozpoznawalnych sieci franczyzowych w Polsce.

Bonne Santé staje na wysokości zadania i spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających i coraz bardziej świadomych Pacjentów. Metamorfozy są spektakularne! ->https://www.bonne-sante.pl

Partnerom zapewniają dochodowy, stabilny biznes oraz satysfakcję z wykonywania zawodu. Oferują korzystne warunki i wsparcie na każdym etapie współpracy!

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami na stronie https://360.bonne-sante.pl/franczyza_bs2

Kontakt dla Franczyzobiorców
Kinga Oszkandy,
Tel: 606 496 735

e-mail: k.oszkandy@bonne-sante.pl
Menager Nowy wpis
Klient

Polecam usługę iGabientu, robią dobre oprogramowanie i choć czasami potrzebujemy ich pomocy, to zawsze ją otrzymujemy szybko i konkretnie. Panie z obsługi telefonicznej znają się na swojej pracy i potrafią znaleźć rozwiązanie na wszystkie nasze potrzeby. Dodam jeszcze, że warto z nimi współpracować, bo nigdy nie otrzymaliśmy odmowy pomocy. Pozdrawiam

Ilona Nowy wpis
@Menager

Wyjaśni Pan na czym to dokładniej polega? Brzmi dosyć intrygująco. Pozdrawiam

Klient Nowy wpis
Klient

Wasi pracownicy to złoto ! - Zawsze chętni do pomocy, uśmiechnięci, zaangażowani. Po każdej rozmowie planuję zostawić Wam jakąś opinię ale zawsze zapominam. Fajnie że w tym szarym świecie można liczyć zawsze na rozmowę z kimś energicznym i pomocnym. Musicie być fajnym teamem ! Igabinet - Robicie to dobrze :)

Nowy wpis

Pracodawca

Aktualność

To jedna z najbardziej rozpoznawalnych sieci franczyzowych w Polsce.

Kontakt dla Franczyzobiorców
Kinga Oszkandy,
Tel: 606 496 735

e-mail: k.oszkandy@bonne-sante.pl

Platforma Igabinet Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Engineer. Aplikowałeś na tę ofertę? Napisz, co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się istotną wskazówką dla osób rozważających pracę w firmie.

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Full Stack Web Developer w firmie Platforma iGabinet Sp. z o.o. Sp.k.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
Katarzyna
Klient

Niestety nie polecam, każda sprawa urasta do problemu trudnego do rozwiązania, brak kontaktu, niesłowność, przedlużające się terminy kontakt z BOK pozostawia wiele do życzenia, kontakt zwrotny w zasadzie nie istnieje na tle dostępnych rozwiązań IT na rynku i kultury współpracy widocznych w innych firmach iGabinet wypada bardzo słabo

Czy ktoś pracował kiedyś w firmie Platforma Igabinet Sp. z o.o. jako Developer? Jakie macie wrażenia?

Jak wygląda praca u nich w firmie Platforma Igabinet Sp. z o.o. w miejscowości Wałcz? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na nowe wieści. Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Platforma iGabinet Sp. z o.o. Sp.k. - Szczecin

Często zadawane pytania

• Jakie są opinie klientów o firmie Platforma iGabinet Sp. z o.o. Sp.k.?

Liczba opinii klientów firmy Platforma iGabinet Sp. z o.o. Sp.k., to 3, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Platforma iGabinet Sp. z o.o. Sp.k.