Opinie o Pib Sp. z o.o. w Gołymin-Ośrodek

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Pib Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pib Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pib Sp. z o.o. w Gołymin-Ośrodek

Sowa

W końcu się ktoś zainteresowal ta śmieszna firmą. Pani dyrektor z Olsztyna Ania była bardzo fałszywą osobą. I w końcu na niej też się poznali. Zresztą w hurtowni w Płocku było więcej fałszywych osób. Pani Gosia siedziala w biurze i cały czas kablowała do Olsztyna bo liczyła ze zostanie kierowniczą hurtowni. I co kierownik późno bo późno ale poznał się na niej. A ta śmieszna Iza wiecznie na zwolnieniu ale jak dobrze kablowała to pracowała. Na szczęście już ich nie ma. Pozdrawiam resztę załogi.

bunt w oddziałach

Brawo koledzy !!! Należy pokazać im miejsce w szeregu niech właściciel wie, że nie zatrudnił idiotów poza oczywiście wyjątkami którymi się obstawił. Nie trzeba było dobierać się do ciężko wypracowanego wynagrodzenia, Swoją drogą trzeba pilnować "dyrektora", aby wywiązał się z obietnicy wypłaty brakujących pieniędzy z tym niestety u niego ciężko za dużo rzuca obietnic bez pokrycia.

Hey Hoo

No to w Płocku trochę zamieszania zrobili :) Pisemko do Inspekcji Pracy i zabraną kasę musieli wszystkim oddać! Brawo! Tak należy robić !

Czy zdarzają się nadgodziny w Pib Sp. z o.o.?

Hgh

Raczej nie bo nikt nie chce już z nimi handlowac to i klientów garstka do obsługi

Kierowca

Możesz nadgodzin ciągnąć ile chcesz nad tym nikt nie panuje.

Sylwia
@Kierowca

Napisałeś, że można brać nadgodzin ile się chce ale nikt nad tym nie panuje. Co masz dokładnie na myśli? Zastanawiam się więc jak się jest rozliczanym za te nadgodziny. Czy jest normalna stawka czy np. wyższa?

Kierowca2
@Sylwia

Ano odnosi się to do kierowców, że wyjeżdżają i nikt ich nie sprawdzi, to zapewne miał na myśli jak pisał. Potwierdzam jak i nie wiem czy zaprzaczam

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Pib Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku praca. Jaki był jej rezultat?
Leszno
Słaba

Pib to najgorsza firma.... Znęcają się nad pracownikiem, ta kierowniczka i ten czarny z tą brodą i ta w tym biurze ta co jej się prosto patrzy w oczy.... To są czarne charaktery. Knuja i rządzą i robią przekręty.... Mój mąż tam pracował... Był kłębkiem nerwów... Mobbing i milion innych rzeczy... Tragedia odradzam tą firmę...

A kiedy w sklepach przestaną sprzedawac stare mięso i wędliny kiedy przestaną zdrapywac daty ważności.Kupisz wędline jeden dzień lezy i się do niczego nie nadaje.Mięso śmierdzi niech wlaściciel sam sobie taki towar zje a nie wciska do sklepu dla klijentów

Kierownik
@Nowy

Jeśli ma być tanio to tak musi być.

Czekamy na sprawozdania od obecnych byłych pracowników! Napiszcie jakie macie informacje odnośnie aktualnej pozycji firmy Pib Sp. z o.o. w miejscowości Gołymin-Ośrodek.

Jestem pracownikiem sklepu firmowego pib.pracuje w tej firmie od 4 lat, jestem zaskoczona negatywnymi opiniami.Od 1ego dnia mam umowę o pracę, wynagrodzenia są zawsze płacone na czas,za wyrobienie zamierzonego celu są wypłacane premie.Jestem z tej pracy zadowolona.

Pracownik hurtowni

Najśmieszniejsze co zapamietalem to p.Anię jak jeździła po hurtowniach ,chyba na kontrolę, jak jej się bali. Nie wiem jakie ma stanowisko, jak klęła.Wszyscy jej cukrowali jak była a po wyjeździe szły w jej kierunku same obelgi aż wstyd cytować. Lubiłem jak przyjeżdżała, bo miałem najlepszy ubaw . No i jeszcze był taki cudak Janusz i dyrektor handlowy. Brak słów. Pozdrawiam wszystkich wytrwałych.

on
@Pracownik hurtowni

I życzymy pasma nieustających sukcesów.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Baron

zależy gdzie i na jakie stanowisko?

Zenek z Kopydłowa

W końcu właściciel firmy poszedł po rozum do głowy i zwolnił tego (usunięte przez administratora) i prostaka Kaweckiego. Panie Kawecki krzyż na drogę, żegnamy bez żalu. Pracownicy Pib.

Byłem pracwnikiem

Czy w Płocku pracuje jeszcze ten śmierdzący cap ziółek?

robert

Witam, Szanowni Państwo przestrzegam przed pracą w firmie PiB Sp. z o.o. Szkoda Państwa czasu - pracodawca nie szanuje pracowników i kandydatów do pracy - Dyrektor Handlowy Krzysztof K. daje propozycję pracy i po 2 dniach się z tego wycofuje narażając kandydata na poważne problemy takim zachowaniem. Proponuje pracę na czarno przez kilka dni amach tzw. przetestowania ( oczywiście bez badań lekarskich i umowy i za darmo ) W głowie się to nie mieści , że takie firmy jeszcze istnieją. Taktyka typowa dla firmy które rozwojem zatrzymały się gdzieś na poziomie 2002 - 2003 roku kiedy bezrobocie było na poziomie 20 % . Kierownik hurtowni w Gdańsku Joanna D osoba bez jakiejkolwiek wiedzy z zakresu prawa pracy niestety również toleruje polecenia swojego przełożonego Krzysztofa K w zakresie zatrudniania na czarno osób ( bez umowy, badań lekarskich przy kontakcie z żywnością ) . Taką firmą powinny się zainteresować odpowiednie instytucje aby przerwać ten nielegalny proceder.

Zostaw merytoryczną opinię o Pib Sp. z o.o. - Gołymin-Ośrodek

• Jak się pracuje w Pib Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pib Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 70.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pib Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 1 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pib Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Szosa Ciechanowska 13B
    06-420 Gołymin-Ośrodek