Malguson Sp. z o.o.

Opinie o Malguson Sp. z o.o.

Widziałem ofertę pracy dla cieśli. W ogłoszeniu gwarantują opiekę polskiego koordynatora. Powiecie jak przebiega kontakt z koordynatorem? Zastanawiam się czy zdarzają się jakieś sytuacje, kiedy trzeba korzystać z jego pomocy.

zadowolony

Firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy więc nie może być inaczej jak bardzo dobrze, polecam.

Hektor Nowy wpis
@zadowolony

Jak umowa o pracę Szwedzka czy Polska ,za zbrojarza w Sztokholmie?

Edward Nowy wpis

Zauważyłem ogłoszenie, że potrzeba asystenta działu HR z dobrą znajomością angielskiego. Czy opisałby mi tu kto, co oznacza zwrot o atrakcyjnym wynagrodzeniu i jak szybko potrafią tu podjąć decyzję o wyborze kandydata?

Renata Nowy wpis

Dzień dobry. Można prosić nr to Malguson ?

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Malguson Sp. z o.o. na stanowisko STOLARZ BUDOWLANY? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Sowa

Odradzam tą firmę zjechałem na przerwę świąteczną i mnie zwolnili bez powodu i od 2 miesięcy czekam aż oddadzą mi moje rzeczy osobiste które zostały na kwaterze w Szwecji

@Sowa

Jak tam na miejscu. Czy jest robota bez przestojów. Czy nie ma problemów z wypłatami. No i ile się wychodzi.

Sowa
@Marek

Zależy na jaką kwaterę trafisz, to czy jest robota głównie zależy od ciebie, z wypłatami nie było problem, to jest zależne od wielu czynników.

Dino

Polecam.bardzo dobra firma.zadnych problemów

Artur

Dzien dobry , mam pytanie jakie potrzebuje papiery jesli staram sie o prace w Szwecji ? bo wykasowalem emaila od panstwa przez pomylke pamietam , ze kobieta miala na imie Kamila Faltynowicz , prosil bym o ponownie przeslanie mi maila na artur102778@gmail.com . Slicznie dziekuje i pozdrawiam

Józwa

Czy można uzyskać zaliczkę?

@Józwa

Tak, można uzyskać zaliczkę.

Wojtek

Ktos ma jakieś opinie na temat tej agencji ? Sa juz na rynku 7 lat a maja tak mało wpisów dziwne ..

KSL
@Wojtek

Jest dobrze. Nie ma opinii bo zazwyczaj piszą jak jest coś źle, a tutaj wszystko w porządku.

Witam,czy ma ktoś wiedzę na temat uczciwości agencji i wypłacalność? Jak firma podchodzi do swoich pracowników?

Ewela

Czy ta firma to agencja pracy ?

Dawid

A jakie są destynacje? Gdzie wysylaja?

Dzien dobry czy wysyłają Państwo teraz do pracy za granicę jak jest pandemia? Np.do Szwecji.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

piotr.c.

warunki bardzo dobre to co jest obiecane przy podpisaniu umowy jest realizowane w trakcie pracy pieniądze zawsze na czas bez żadnego problemu.

Jz

Witam.Bez zbędnego zachwytu.Słaba (w rozumieniu -zerowa) ,komunikacja ze strony rekrutera/agenta !Cowiecej datowanie obecnych TU opinii jasno wskazuje na start up i sztuczne podnoszenie agencji reklamowej ,więc nic poza dobrym marketingiem nie oferują.

@Jz

WItam! Zapewniam pana że firma, Malguson w żadnym wypadku nie jest start'upem. Prosiłbym o kontakt z jednym z naszych rekruterów pod numerami 509-840-997 lub 518-802-901 również wysłanie pana aplikacji na adres mailowy praca@malguson.pl ułatwi nam cały proces rekrutacji, pozdrawiamy :)

Piotr.c.
@Jz

Pracowałem dwa razy dla firmy pieniądze naczas komunikacja z koordynatarem jak i z pracodawcą bardzo dobra.praca również jedyny mankament to pracownicy firmy contender dla których firma malguson pracuje.ale ogólnie nie moglem narzekać więc firma jak najbardziej godna polecenia.

Jozek

Witam.co nalezy do obowiązkow pracownika?jaki jest system pracy,i jakie są zarobki?

@Jozek

Witam, obowiązki zmieniają się w zależności od zawodu, przesyłam link do jednego z ogłoszeń do wglądu https://www.pracuj.pl/praca/monter-plyt-kartonowo-gipsowych-stolarz-szwecja%2Coferta%2C7327969 Co do zarobków, sprawa jest ustalana indywidualnie z każdym kandydatem. Pozdrawiam

Pablo

W Malgusonie możesz pracować latami, zarobki w porządku, gdy byłem w Szwecji i miałem problemy zdrowotne to wszystko załatwili i opłacili + ubezpieczenie.

Bożena
@Pablo

Pracodawca, z którym możemy się związać na lata to niewątpliwie prawdziwy skarb. Cieszymy się zatem, że akurat Ty postrzegasz tak firmę Malguson. A może orientujesz się, czy są tam przychylni, jeśli chodzi o zatrudnianie osób z niewielkim stopniem niepełnosprawności? Wiele osób na pewno interesuje ta kwestia, a zatem proszę Cię o merytoryczną odpowiedź.

Pan Bigos

Warto z nimi wyjechać. Dobre zarobki dla stolarzy w Szwecji.

Bożena
@Pan Bigos

A zatem to świetnie! Niezmiernie cieszy fakt, że w Malguson zarobki można uznać za atrakcyjne. Jesteśmy ciekawi, od jak dawna współpracujesz z tą firmą. A jak wygląda tam kwestia ubezpieczenia - zapewniają je Wam, czy jest z tym problem?

Zostaw merytoryczną opinię o Malguson Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Malguson Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Malguson Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Malguson Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Malguson Sp. z o.o.