Opinie o Auto-Cuby Sp. z o.o. w Gościcino

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Auto-Cuby Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Auto-Cuby Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów ciężarowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto-Cuby Sp. z o.o. w Gościcino

Behemot Nowy wpis

Osobiście uważam, że negatywne komentarze oceniające pracowników firmy są napisane przez osobę niedowartościowaną, która ma problem ze sobą i za wszelką cenę szuka go w innych. Jeżeli chodzi o pracowników produkcji - każdy przybije pionę, pogada i pomoże w razie potrzeby - nie raz w momencie dużej dostawy każdy się mobilizuje, zakasa rękawy i leci pomóc. Jeżeli chodzi o majstra, to jak jest się rzetelnym pracownikiem i wykonuje sumiennie swoje obowiązki to nie ma żadnego problemu, bo nie ma się do czego przyczepić. A syn prezesa - Michał to bardzo otwarty i pozytywny człowiek, można z nim pogadać na każdy temat i jak może to pomoże. Kasa zawsze na czas, bez gadania i upominania się. Jak ktoś jest leniwy i nie chce mu się pracować - to zawsze będzie szukał problemu i narzekał.

NN Nowy wpis

Polecam, miła atmosfera, praca przyjemna. Kierownictwo pomaga w każdej kwestii a chłopacy na hali bardzo pomocni. Dziewczyny na magazynie bardzo zorganizowane. Nie rozumiem kwestii negatywnych opinii - jeśli coś się nie podobało, to po prostu trzeba było się zwolnić i szukać nowej pracy - ale lepiej jest przecież wylewać żal zaa ekranu komputera.

Xyz Nowy wpis

Nie polecam pracy w tej firmie!!!!! Oferują nie wiadomo co przy rozmowie o pracę (Michał) a jak przychodzi co do czego to zupełnie odchodzi od tych realiów!! Na hali dziwna atmosfera, niektórzy w porządku, inni nie wiadomo jakie widzimisię mają i tylko dołują w pracy, na magazynie dwie dziewczyny (!!!!) (usunięte przez administratora) Jeszcze większa (usunięte przez administratora) w zarządzaniu halą, majster (usunięte przez administratora) kierownik (haha) jakości największy (usunięte przez administratora) w firmie a w biurze cała śmietanka tej firmy, prezes (usunięte przez administratora), a handlowcy nie zauwazaja twojego istnienia. Innymi słowy - obiecane złote góry i praca marzeń a wychodzi jedno wielkie (usunięte przez administratora) W dodatku problemy z płatnościami!!!

Michał Nowy wpis
@Xyz

Komentarz wulgarny i nic nie wnoszący, dużo slow cenzurowanych przez co trudno zrozumiec wypowiedz. W firmie - zarówno na fabryce jak i w biurze - jest zróżnicowany zespol - pracuja osoby młodsze, starsze ze stażem pracy ponad 15 lat, kobiety jak i mężczyzni. Wszyscy pracownicy są na umowie o prace, a nowo dołączajace osoby po miesiecznym okresie probnym automatycznie przechodza na umowe o prace. Nie rozumiem rownież wpisu problemu z platnosciami skoro wypłaty sa regularnie wyplacane przed terminowym czasem. Uwazam ze opinia ma na celu jedynie hejt Pozdrawiam

Bylypracownik

Firmy nie polecam, straszny wyzysk na pracownikach, umowa zlecenie nie wiadomo kiedy podpisywana, przejście na umowę o pracę to cud. Prezesowi (usunięte przez administratora) wychodzi taki (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora) nawet gdy nie ma racji. Syn prezesa Michałek straszny laluś, nawija makaron na uszy, przedstawia karierę w takich perspektywach i pieniądzach że można ogłupieć a później (usunięte przez administratora) Autobusy sama (usunięte przez administratora) technologia, aż dziw że jeżdżą po ulicach. Przełożeni ąę zwłaszcza kierownik jakości (usunięte przez administratora), najbardziej (usunięte przez administratora) na firmie i wszyscy się z niego śmieją. W zimie zimno w lato gorąco nie da się pracować w normalnych warunkach. Parę osób w porządku reszta obrabia (usunięte przez administratora) i śmieje sie w twarz jak czegoś jeszcze nie potrafisz. Straszna atmosfera pracy. W ogłoszeniach złote góry; zwrot za dojazdy, katering a tu wielki (usunięte przez administratora). Ktoś powinien to w końcu grupowo zgłosić to odpowiednich służb. Mam nadzieję więcej nie mieć styczności z tą(usunięte przez administratora) firmą.

Auto-Cuby Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Pracownik biurowy z językiem włoskim. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.

Witam, czy w Auto Cuby zatrudniają osoby niepełnosprawne?

mtruszk

Zatrudniaja, pracuje na magazynie osoba ze stopniem niepelnosprawnosci, w biurze rowniez. Jezeli stopien niepnosprawnosci nie ogranicza znaczaco normalnej pracy.

Lolo

Nie polecam tej pracy brygadzista i gwizdus pizdus dupowlas szkoda gadać niby brygadzista a nic nie kuma żal I też nie wypłacalny śmieje się z pracowników

Wanda
@Lolo

Lol, a zgłaszałeś to komuś czy na opinii na forum się skończyło? To co powinien w sumie według Ciebie robić, żeby był dobrym brygadzistą?

Szuka

Witam czy są wolne miejsca gdzie można złożyć cv

Właściciel wyrzuca pracowników z dnia na dzień chociaż dzień wcześniej mówi że nikogo nie będzie zwalniać,obiecuje umowę o pracę a daje tylko zlecenie, jednym słowem potrafi bardzo dobrze nawijać makaron na uszy

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Cuby Sp. z o.o. - Gościcino

• Jak się pracuje w Auto-Cuby Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Auto-Cuby Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto-Cuby Sp. z o.o.?

Auto-Cuby Sp. z o.o.
  • Przemysłowa 2