Frizo Sp. z o.o.

4.5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Frizo Sp. z o.o.

Aktualność
Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą oraz opinie, które są dla nas niezwykle cenne. Jesteśmy otwarci na wszelkie komentarze z Państwa strony, czytamy je z dużym zainteresowaniem. Będziemy na bieżąco zamieszczać informacje związane z naszą działalnością, aktualne oferty pracy, relacje z najważniejszych wydarzeń, abyście mogli Państwo lepiej poznać naszą organizację, nasz profil pracodawcy.
Aby móc udzielić rzetelnych odpowiedzi na pojawiające się uwagi i pytania dotyczące naszej firmy, liczymy na zachowanie kultury wypowiedzi i merytoryczne komentarze - tylko do takich możemy się odnieść. Swoboda wypowiedzi nie oznacza, że można publikować informacje nieprawdziwe, pomówienia i oszczerstwa znieważające pracowników.
Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem oraz naruszające regulamin serwisu gowork.pl będą archiwizowane przez Administratora portalu.
Ona

Firma bardzo dba o pracowników, do każdego, podobnie jak do klientów, podchodzi się indywidualnie. Przede wszystkim atutem jest duża motywacja w zespole i docenianie każdego sukcesu, nawet najdrobniejszego. Fajni ludzie, pracuje się w miłej przyjaznej atmosferze, wszyscy są wobec siebie bardzo pomocni. Tu nie ma problemów nie do rozwiązania, wystarczy otwarcie powiedzieć. Polecam!

Kasia

Wspaniała atmosfera to nie jedyne zalety pracy w firmie Frizo. Dołączyłam po studiach i rozwijam się , prawdziwie rozwijam a nawet zaliczyłam już dwa awanse w przeciągu trzech lat. Polecam młodym i pragnącym się rozwijać kandydatom. Do zobacznie

Anna

Pracuję we Frizo od dwóch lat i oceniam firmę bardzo pozytywnie. Jako projektantka mam tu okazję uczestniczyć w ciekawych i nowatorskich tematach. Jeśli komuś zależy na ambitnej pracy, to polecam. Kompetentni ludzi z dużą wiedzą inżynierską, którzy bez problemu wesprą swoim doświadczeniem. Można się tu dużo nauczyć.

Andrzej

Dużo pracy ale Dzieki ludziom i atmosferze to dobry czas , wynagrodzenie tez Ok. Pracowałem w innych firmach i tam był tylko wyzysk ludzi a tu jest szacunek do ludzi i pracy. Polecam

Firma Nowy wpis
Klient

Witam, czy jest możliwość zostać podwykonawcą w firmie Frizo ? Jak to wygląda w rzeczywistości? Mam początkująca firmę i pracowników (głównie monterzy).

Jaka jest umowa w firmie Frizo Sp. z o.o.? Wiecie czy jako Kosztorysant Instalacji Sanitarnych zatrudniają na umowę zlecenie?

@Pytanie

Zazwyczaj pierwszą umową jaką podpisujemy z nowo zatrudnioną osobą jest umowa o pracę na czas nieokreślony.

Czy w Frizo Sp. z o.o. obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Kosztorysant Instalacji Sanitarnych umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 16 stycznia na GoWork.pl.

@Pytanie

Tak, jest możliwość dopasowania elastycznego czasu pracy. W przypadku stanowiska Kosztorysanta istnieje możliwość skorzystania z opcji pracy hybrydowej.

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Frizo Sp. z o.o.?

@Pytanie

Na proces rekrutacyjny składa się kilka elementów. Pierwszym z nich jest wstępna selekcja na podstawie przesłanych dokumentów aplikacyjnych pod kątem zapotrzebowania kadrowego. Następny krok to spotkanie z kandydatem, podczas którego rozmawiamy na temat jego oraz naszych oczekiwań a także testujemy zestaw cech wpasowujących się w nasze organizacyjne ramy. Zwykle podczas takiej rozmowy jest obecny bezpośredni przyszły przełożony, który jest w stanie udzielić rzetelnych informacji na temat zakresu obowiązków na danym stanowisku. My także przedstawiamy organizację od wewnątrz starając się jak najlepiej sprawdzić dopasowanie kandydata. W zależności od stanowiska pracy, którego dotyczy proces rekrutacyjny, przeprowadzamy także case study lub wizytację w naszym zakładzie produkcyjnym. Po dopełnieniu powyższych elementów zapada decyzja. Staramy się nie przeciągać tego etapu w czasie, niezwłocznie informujemy o decyzji osobę ubiegającą się o pracę, aby móc ustalić wszystkie szczegóły dotyczące zatrudnienia.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy kandydat na stanowisko Koordynator/ka serwisu w firmie Frizo Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Czy w Frizo Sp. z o.o. możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Serwisant?

@Pytanie

Dzień dobry, oczywiście jest taka możliwość :)

Andrzej

Od dwóch lat się rozwijam i wciąż poznaje nowe zagadnienia. Szczerze polecam koleżanki i koledzy dzielą się wiedzą i jest wielkie wsparcie z każdej strony.

Aleksandra
@Andrzej

Brzmi to jakby serio szło się tutaj nawet rozwinąć. Czyli wzajemnie organizujecie sobie jakieś wspólne szkolenia czy na udzielaniu odpowiedzi na pytania i tłumaczeniu się kończy?

N_P
@Aleksandra

Mamy szkolenia wewnętrzne, wyjazdowe, organizowane indywidualnie przez poszczególne działy, ale też szkolenia w kontekście rozwoju umiejętności miękkich, negocjacyjnych, itp. Ogólnie Prezesi cały czas nam urozmaicają grafik nieszablonowymi pomysłami i jest duża przestrzeń na samoorganizowanie się zespołów :)

Nina

We FRIZO ścieżka rozwoju kariery jest opracowywana indywidualnie. Osobiście zostałam przekierowana do działu, w którym mój potencjał się nie marnuje oraz mam szansę realizowania projektów w obszarze nie tylko mojej specjalizacji, ale i zainteresowań. Koniec końców robię dokładnie to co lubię i w dodatku jest to doceniane przez zarząd. Polecam! :)

Ona

Kasia

Teresa
@Kasia

Z jakiego stanowiska na jakie awansowałaś :)) ??

A

bo to prawda

Teresa
@Kasia

A miałaś już jakieś doświadczenie zdobyte podczas studiów, czy przyjęli Cię po studiach, bez doświadczenia, tak bez problemu? :))

Anna

Andrzej

Jaki dress code obowiązuje w Frizo Sp. z o.o.?

@Pytanie

Preferujemy swobodę myśli i ubioru.

Kazik

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników. Jakie są możliwości zatrudnienia?

@Kazik

Aktualne potrzeby zatrudnienia można znaleźć w zakładce :oferty pracy lub na naszej stronie www.frizo.pl

Michal

Jak wyglada z zapewnionymi pokojami przez ta firmę ?

HRR
@Michal

Zapewniamy lokum naszym pracownikom.

Inzynier

Frizo jest firmą która ma wielkie cele, pracowników mają bardzo dobrych, znających sie na swoim fachu. Wypłacalni są, ale jak ktoś z podwykonawców nie wywiąrze się z tego co powinien to nikt im nie zapłaci w terminie.

Hanna
@Inzynier

A czy Ty również piszesz z perspektywy pracownika firmy Frizo czy po prostu obserwatora lub osoby luźno współpracującej? To pewnie istotne. Wspominasz o "wielkich celach" - mógłbyś nieco rozwinąć tę część swojej wypowiedzi?

Nadal czekamy na nowe wieści. Napiszcie co wiecie o firmie Frizo Sp. z o.o. w miejscowości Miszewko. Wasz komentarz się liczy!

Jan

No nie, muszę się tutaj nie zgodzić, Frizo to zupełnie coś innego. Pewnie ktos z konkurencji tak pisze. Z Izolacjami łączy ich tylko to ze, oprócz biura w Warszawie maja jeszcze właśnie w Miszewku w budynku Izolacji, gdzie wyjmują pokoje. Super się tutaj pracuje, płaca na czas a nawet wcześniej, fajna ekipa, normalni ludzie. Polecam i trzymam kciuki za chłopaków.

Zostaw merytoryczną opinię o Frizo Sp. z o.o. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Frizo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Frizo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Frizo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Frizo Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Frizo Sp. z o.o., to 1, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Frizo Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii