Opinie o Zakład Przetwórstwa Mięsnego Mroczek Sp. z o.o. w Tarnów Opolski

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zakład Przetwórstwa Mięsnego Mroczek Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Zakład Przetwórstwa Mięsnego Mroczek Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Przetwórstwa Mięsnego Mroczek Sp. z o.o. w Tarnów Opolski

Izabela Nowy wpis

Czyli firma nadal fukcjonuje, okej :) Piszecie że w firmie "niestety" trzeba pracować. Ja akurat rozumiem, praca to praca. Jednak ciekawi mnie, czy firma oferuje zarobki, które sa adekwatne do wykonywanej pracy?

iko Nowy wpis
@Izabela

W zależności od stanowiska, wykonywanej pracy i etatu. Na stanowiskach produkcyjnych stawka jest zdecydowanie wyższa. Na plus można dodać zgraną ekipę pracowników. W większości to ci sami pracownicy od powstania firmy, a to o czymś świadczy. Nawet jeśli ktoś odchodzi, to za jakiś czas wraca z powrotem. Jest wiele możliwości, wystarczy po ludzku się dogadać. :)

Anatol

Niestety ale firma została wykreślona z rejestru przedsiębiorców KRS

Obecny pracownik Nowy wpis
@Anatol

Dawna spółka jest w likwidacji. Obecna firma ZPM Marcin Mroczek funkcjonuje bardzo dobrze.

Obecny pracownik Nowy wpis

Bez przesady, produkty nadal są dobrej jakości. Pracuję i wiem co jest zamawiane. Co do samej pracy, nie mam nic do zarzucenia, praca jak praca, wypłata zawsze na czas. Sporo osób przychodzi i myśli, że odbębni kilka godzin i jakoś to będzie - trafiają się naprawdę różni ludzie. Niestety, ale trzeba pracować, jak w każdej normalnej pracy. {racując u Mroczka sama kupuję jego produkty i widzę, że jakość jest zupełnie inna od produktów w supermarketach, gdzie rządzą malowane wędliny. Od siebie polecam. Normalna praca, dobre produkty, od wielu lat stała załoga (pracują od 20-40lat u Mroczka)- pomimo zmiany właściciela, pracownicy są ci sami (produkcyjni, bo sprzedawczynie nie mają tu nic do rzeczy). Wystarczy wykonywać swoją pracę i być uczciwym. Tylko tyle i aż tyle.

klawisz

Witam nie wiem jak się pracuje ale odkąd firmą zrządza Syn to szkoda słów z miesiąca na miesiąc coraz gorsze produkty a surowe mięso bardzo trzeba uważać kilka razy sprzedali mi śmierdzące mięso, po zmianie władzy bardzo szybko zmieniły się Panie Sprzedawczynie więc coś jest na rzeczy. Kiedyś dałbym rękę obciąć za produkty Mroczka a teraz szkoda słów nigdy już nie zrobię tam zakupów wybór jest ogromny więc spokojnie poradzę sobie choć wielka szkoda Byli kiedyś Najlepsi a teraz (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

Brałeś udział w rekrutacji do Zakład Przetwórstwa Mięsnego Mroczek Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
Szukający

Pojawilo sie ogloszenie na ph opolskie /dolnyslask,czy ktos napisze jakie sa warunki?samochod itp?

Pytający

cześć szukam Opinii na temat tego pracodawcy jak się pracuje czy jest rzetelny wobec pracowników pod kontem umowy pensji ?

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Przetwórstwa Mięsnego Mroczek Sp. z o.o. - Tarnów Opolski

• Jak się pracuje w Zakład Przetwórstwa Mięsnego Mroczek Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Przetwórstwa Mięsnego Mroczek Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Przetwórstwa Mięsnego Mroczek Sp. z o.o.?

Zakład Przetwórstwa Mięsnego Mroczek Sp. z o.o.
  • Nakielska 4 A
    46-050 Tarnów Opolski

Zakład Przetwórstwa Mięsnego Mroczek Sp. z o.o.