Opinie o INTERNATIONAL TRILINGUAL SCHOOL OF WARSAW ( INTERNATIONAL SCHOOL OF WARSAW SP Z O.O. i DOM MALUCHA TRZY JĘZYKI )

Aktualność
Thanksgiving Dinner

As an international community we try to celebrate as many important festivities as we can in November we celebrated Thanksgiving Day with all of our staff.

We just want to tell you that, we are GRATEFUL for our teachers!

Aktualność
Christmas Party for the ITSW Staff!
A great Polish Christmas festivity!
Thank you everyone for being part of our community.
Merry Christmas!
Meduzka

Długi czas pracowałam w szkole trilingual i byłam zadowolona. Teraz jestem na macierzyńskim i już trochę tęsknię za tymi dziećmi, jednak szybko się przywiązuję. Zawsze bardzo cieszyły i satysfakcjonowały mnie wysokie osiągnięcia moich uczniów.

@Meduzka

Zapraszamy z powrotem!

Marzena
@INTERNATIONAL TRILINGUAL SCHOOL OF WARSAW ( INTERNATIONAL SCHOOL OF WARSAW SP Z O.O. i DOM MALUCHA TRZY JĘZYKI )

Czy to znaczy, że macie Państwo wakat? Jakie certyfikaty podbijają szanse na pracę? :)

@Marzena

Dzień dobry, Poszukujemy nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej oraz historyka. Niekoniecznie z certyfikatami, ale z uprawnieniami do nauczania w/w przedmiotów i komunikatywnym angielskim. A czego Pani uczy?

Mila

Pracuję w szkole i jest w porządku. Trafiam na uczniów, którzy faktycznie chcą się uczyć, także jest satysfakcja :)

@Mila

Dziękujemy!

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie INTERNATIONAL TRILINGUAL SCHOOL OF WARSAW ( INTERNATIONAL SCHOOL OF WARSAW SP Z O.O. i DOM MALUCHA TRZY JĘZYKI )? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Ann

Praca bardzo odpowiedzialna, ale zarobki są adekwatne do wykonywanych obowiązków. Atmosfera jest dobra, a to się liczy.

@Ann

Tak, praca z dziećmi jest zawsze obarczona ogromna odpowiedzialnością. Staramy się to doceniać.

Agnieszka

Od kilku lat pracuję w tej szkole i czuję się naprawdę dobrze. Fajny kontakt z dziećmi jak i innymi nauczycielami, a to najważniejsze :)

@Agnieszka

Cieszymy się że Pani jest wśród nas

Tamarr

Pracuję w tej szkole od kilku lat i nie narzekam. Zarobki jak najbardziej w porządku i kontakt z innymi też dobry.

@Tamarr

Tak, to relacje międzyludzkie tworzą szkołę i jej atmosferę.

Kejti

Uczę angielskiego w tej szkolę i czuję się spełniona jako nauczyciel. Moi uczniowie jeżdżą na olimpiady i zajmują wysokie miejsca :) Atmosfera jak i relacje z innymi są naprawdę w porządku.

@Kejti

Najważniejsze jest podejście.

Emma

Jest to pracodawca który w stosunku do niektórych pracowników najpierw organizuje prowokacje w postaci zepsutego np. Telefonu a potem karze sobie płacić za "narażenie firmy na straty". Ku przestrodze dla szanujacych się pracowników.

@Emma

Od początku istnienia placówki nie przypominamy sobie sytuacji gdzie był celowo zepsuty telefon służbowy. Czy może Pan/Pani rozwinąć temat?

Violett

Pracuje w tej szkole juz kilka lat i nie miałam nigdy problemów ani z uczniami, ani z współpracownikami. Uwielbiam pracę z dziećmi, jak widzę ich postępy, to wszystko naprawdę sprawia radość. Staramy się też oprócz nauki, zabawić dzieci aby miały też czas na rozrywkę.

Ex pracownik
@Violett

Hahaha Dużo trolli tu pisze... Zapewne na zlecenie wladz szkoły. Każdy nauczyciel jaki uczy/l w tej szkole dobrze wie, że w tej szkole są olbrzymie problemy z zachowaniem uczniów. Wiedzą to również osoby odwiedzające pobliski plac zabaw, które z przerazeniem obserwowaly - w czasie gdy tam pracowałem - jak dzieci w czasie wyjść szalaly... Jak dzicz, nie do opanowania. Pamiętam jak kolega po kazdej lekcji łykał tabletki ziołowe. Chyba nie on jeden. W zasadzie nauczyciel jest nikim i dla uczniów i dla dyrekcji a rodzice równie roszczeniowi co te małe dzieci.

@Ex pracownik

Szanowny Panie, Jeśli jest Pan nauczycielem i opisuje Pan dzieci jako dzicz a rodziców jako roszczeniową bandę to chyba czas najwyższy na pytanie czy na pewno edukacja jest właściwym miejscem Pana spełnienia zawodowego. Jeśli nie jest to środowisko w którym się Pan odnajduje, to rzeczywiście brak umiejętności pedagogicznych i międzyludzkich może prowadzić do takich komentarzy i powinien Pan znaleźć inną drogę realizacji zawodowej. My lubimy pracować z dziećmi oraz ich rodzicami.

Ktos

Szkoda ze w tej szkole oceny stawia się nie za wiedzę tylko za to że rodzice duzo placa. Rodzice żądają dla uczniów okteślonych wysokich ocen lub odwolywania sprawdzianów a dyrekcja ulega presji i zmusza nauczycieli do wystawiania wysokich ocen de facto fikcyjnych i o wiele wyzszych niz realna wiedza uczniów. Kto z nauczycieli nie rozdaje ocen w prezencie ten traci pracę. Smutna prawda o tej szkole.

@Ktos

Informacje podane przez Panią są błędne i wynikają z braku zrozumienia profilu placówki. O poziomie nauczania w szkole świadczą wyniki uczniów w olimpiadach czy konkursach, ale ocena w ITSW nie jest celem. Jest nim efektywna edukacja i podejście empatyczne do ucznia. To jest nurt nowoczesnej edukacji, która jest potrzebna do kształcenia kompetencji przyszłości.Szkoła i dyrekcja nie wpływa na oceny wystawiane przez nauczycieli, natomiast wymaga od nauczycieli empatii i zrozumienia sytuacji uczniów dla których język polski jest językiem obcym i oceniania ich wysiłku i wkładu pracy nawet jeśli rezultaty nie sa tak spektakularne jak w przypadku uczniów mówiących po polsku. Wiemy iż nie wszyscy nauczyciele zgadzają się z tym empatycznym podejściem, dlatego w takich przypadkach proponujemy realizację zawodową w innych placówkach gdzie uczniów obcojęzycznych nie ma.

Ktos

Cos musicie pisac zeby ratowac swoj honor w Internecie. Uczniowie za to chwała się kto z nich naslal rodzicow na dyrekcję i z jakim efektem. Wszystkim ust nie zatkacie.

@Ktos

Przykro nam, że Pani się nie sprawdziła w naszej szkole. Niestety po paru miesiącach współpracy doszliśmy do wniosku, że Pani profil nie pasuje do profilu naszej szkoły, co ewidentnie można wywnioskować z Pani komentarza.

saw

Pracowałam tam w sekretariacie. To była masakra. Nie dość, że kazano wykonywać zadania nie adekwatne do stanowiska (np pilnować dzieci w klasach i na placu zabaw) to jeszcze bardzo nie przyjemni współpracownicy.

Emilka

Syn chodzi do waszej szkoły od pół roku i jestem zadowolona z efektów. Ciężko pracuje nad swoimi umiejętnościami i to się opłaciło. Podczas zajęć online udało mi się podsłuchać jak prowadzone są zajęcia, które angażują. Bardzo profesjonalna szkoła.

Doro

Szkoła stawia przede wszystkim na rozwój w nauce. Dzieci bardzo szybko łapią o co chodzi, a ich postępy cieszą. Bardzo dobrze mi się tutaj pracuje, jestem zadowolona. Od zawsze praca z dziećmi była dla mnie przyjemna i satysfakcjonująca.

PaniMa

Ja pracuję w szkole Trilingual już dłuższy czas i nie mogę narzekać. Wiadomo jak wszędzie zdarzają delikatne nieporozumienia, ale nie wyolbrzymiajmy. Mi osobiście dobrze się tam pracuje. A dodatkowo lubię zajecia z dziećmi, mamy naprawdę zdolną grupę :)

Karolinaax

Moja córka chodzi do was do przedszkola i jest bardzo zadowolona. Przede wszystkim dużo dzieci, zabawek ale i nauka jest przyjemna. Sama widzę, jak córka robi postępy w rozmowie po angielsku. Kolory, godziny, zwierzątka i te wszystkie podstawowe słowa ma naprawdę fajnie opanowane. Sama nie raz mnie uczy, bo mi zdarzy się zapomnieć.

GK

I've worked at ITSW for 3 years and I never had a problem with the administration, HR or any other departments. I think that If you do your work appropriately and follow the system , everything will flow. I really had a positive experience in the school, I loved the kids and my coworkers ( now very good friends of mine). So it's not all bad news here!

Jakie godziny pracy obowiązują w INTERNATIONAL TRILINGUAL SCHOOL OF WARSAW ( INTERNATIONAL SCHOOL OF WARSAW SP Z O.O. i DOM MALUCHA TRZY JĘZYKI )?

AZ

Dzień dobry, Placówki są otwrte w godzinach 7.30-18.30. Godziny pracy zależą od stanowiska i działu (administracja/nauczyciele/inni)

pytanie

jakie realne obowiązki ma nauczyciel anglojęzyczny w przedszkolu poza oczywiście prowadzeniem i przygotowywaniem zajęć?

@pytanie

Nauczyciel anglojęzyczny ma identyczne obowiązki jak nauczyciel polskojęzyczny. Czy tego dotyczyło pytanie?

Czy pracodawca INTERNATIONAL TRILINGUAL SCHOOL OF WARSAW ( INTERNATIONAL SCHOOL OF WARSAW SP Z O.O. i DOM MALUCHA TRZY JĘZYKI ) organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

AZ

Tak, skrojonę na miarę szkolenia które ITSW uznaje za konieczne i wskazane do podwyzszenia kwalifikacji pracownika.

Dorota
@AZ

Czyli raczej niezbędne minimum. W każdym razie - bardzo dziękuję Ci za odpowiedź, bo właśnie sama miałam o to dopytywać. Dobrze, no a czy w INTERNATIONAL TRILINGUAL SCHOOL można się w ogóle teraz starać o zatrudnienie? Czy lepiej jest poczekać?

@Dorota

Zapraszamy do aplikowania. Jeśli tylko mamy stanowiska odpowiadajace kwalifikacjom kandydata oferujemy zatrudnienie.

Zostaw merytoryczną opinię o INTERNATIONAL TRILINGUAL SCHOOL OF WARSAW ( INTERNATIONAL SCHOOL OF WARSAW SP Z O.O. i DOM MALUCHA TRZY JĘZYKI ) - Warszawa

• Jak się pracuje w INTERNATIONAL TRILINGUAL SCHOOL OF WARSAW ( INTERNATIONAL SCHOOL OF WARSAW SP Z O.O. i DOM MALUCHA TRZY JĘZYKI )?

Zobacz opinie na temat firmy INTERNATIONAL TRILINGUAL SCHOOL OF WARSAW ( INTERNATIONAL SCHOOL OF WARSAW SP Z O.O. i DOM MALUCHA TRZY JĘZYKI ) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INTERNATIONAL TRILINGUAL SCHOOL OF WARSAW ( INTERNATIONAL SCHOOL OF WARSAW SP Z O.O. i DOM MALUCHA TRZY JĘZYKI )?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 20 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!