Opinie o INTERNATIONAL TRILINGUAL SCHOOL OF WARSAW ( INTERNATIONAL SCHOOL OF WARSAW SP Z O.O. i DOM MALUCHA TRZY JĘZYKI )

Witam! Ma ktoś z Was najnowsze komentarze o firmie International Trilingual School Of Warsaw Sp. z o.o. w mieście Warszawa? Napiszcie czy teraz w firmie można dostać zatrudnienie.

BAJBAJ

Nie ma etatów - ograniczenia w zatrudnieniu wprowadzane w bardzo iluzoryczny sposób..........

Naomi

Jak łatwo krytykujecie innych a może trzeba zmienić coś we własnej pracy bo dla mnie to dobra firma!

Voila
@Naomi

Gratuluję i masz prawo tak uważać. I teraz tak:)) Zrób sobie szkolenie z prawa pracy i poczytaj trochę Kodeksu Pracy i zajrzyj w tajniki HR. Dla Ciebie nawet wkleję lekturę poniżej:) Jesteś żywym dowodem na to jak skrajnie WYBIÓRCZY jest ten pracodawca co w prawie polskim jest nie powinno mieć miejsca gdyż istnieje coś takiego jak równouprawnienie wśród pracowniķów. Tak się składa że trafił na tyle pewną siebie osobę, że nie dam sobie wmówić braku kompetencji i profesjonalizmu. Mam zbyt dobre rekomendacje i certyfikaty:)duże porównanie wśród pracodawców i wiem co oznacza dobry pracodawca, gdyż takich nie brakowało w mojej karierze zawodowej. Może gdybym była zahukana i niepewna siebie to dałoby radę ale bardzo mi przykro nie jestem. Co do swoich obowiązków w pracy tutaj to jest dla mnie jak mantra lub coś co robie z zamkniętymi oczami. I oto w prezencie dla Naomi. Voila....Miłej lekturyyyy:)) Art. 183a. Zakaz dyskryminacji pracowników Dz.U.2020.0.1320 t.j. - Ustawa z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy § 1. Pracownicy powinni być równo traktowani w zakresie nawiązania i rozwiązania stosunku pracy, warunków zatrudnienia, awansowania oraz dostępu do szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji zawodowych, w szczególności bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, religię, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientację seksualną, zatrudnienie na czas określony lub nieokreślony, zatrudnienie w pełnym lub w niepełnym wymiarze czasu pracy. § 2. Równe traktowanie w zatrudnieniu oznacza niedyskryminowanie w jakikolwiek sposób, bezpośrednio lub pośrednio, z przyczyn określonych w § 1. § 3. Dyskryminowanie bezpośrednie istnieje wtedy, gdy pracownik z jednej lub z kilku przyczyn określonych w § 1 był, jest lub mógłby być traktowany w porównywalnej sytuacji mniej korzystnie niż inni pracownicy. § 4. Dyskryminowanie pośrednie istnieje wtedy, gdy na skutek pozornie neutralnego postanowienia, zastosowanego kryterium lub podjętego działania występują lub mogłyby wystąpić niekorzystne dysproporcje albo szczególnie niekorzystna sytuacja w zakresie nawiązania i rozwiązania stosunku pracy, warunków zatrudnienia, awansowania oraz dostępu do szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji zawodowych wobec wszystkich lub znacznej liczby pracowników należących do grupy wyróżnionej ze względu na jedną lub kilka przyczyn określonych w § 1, chyba że postanowienie, kryterium lub działanie jest obiektywnie uzasadnione ze względu na zgodny z prawem cel, który ma być osiągnięty, a środki służące osiągnięciu tego celu są właściwe i konieczne. § 5. Przejawem dyskryminowania w rozumieniu § 2 jest także: 1) działanie polegające na zachęcaniu innej osoby do naruszenia zasady równego traktowania w zatrudnieniu lub nakazaniu jej naruszenia tej zasady; 2) niepożądane zachowanie, którego celem lub skutkiem jest naruszenie godności pracownika i stworzenie wobec niego zastraszającej, wrogiej, poniżającej, upokarzającej lub uwłaczającej atmosfery (molestowanie). § 6. Dyskryminowaniem ze względu na płeć jest także każde niepożądane zachowanie o charakterze seksualnym lub odnoszące się do płci pracownika, którego celem lub skutkiem jest naruszenie godności pracownika, w szczególności stworzenie wobec niego zastraszającej, wrogiej, poniżającej, upokarzającej lub uwłaczającej atmosfery; na zachowanie to mogą się składać fizyczne, werbalne lub pozawerbalne elementy (molestowanie seksualne). § 7. Podporządkowanie się przez pracownika molestowaniu lub molestowaniu seksualnemu, a także podjęcie przez niego działań przeciwstawiających się molestowaniu lub molestowaniu seksualnemu nie może powodować jakichkolwiek negatywnych konsekwencji wobec pracownika.

Voila
@Voila

Ponadto pracodawca nie mówi poprawnie po polsku, a potem syczy ze złością, że ktoś go nie rozumie.

BAJBAJ
@Voila

Zgadzam się w stu procentach. Kodeks pracy /Polski/ w tej firmie nie istnieje a każda wzmianka na ten temat powoduje zdziwienie kadry dowodzącej. O dyskryminacji nie wspomnę. Żenada , jak bardzo lekceważy się prawa pracownicze . W tej firmie są tylko obowiązki a najlepiej za darmo . Tyrać,tyrać tyrać..... to podstawa a o resztę trzeba sie upominać bo jak nie to wszyscy udają,że za pracę się nie płaci. Poniżające jest takie traktowanie pracownika .

Najgorszy pracodawca, z jakim kiedykolwiek miałam do czynienia.(usunięte przez administratora). Trzymajcie się z daleka!

VvVv

dobrze świnie podkładają. Taka to panuje atmosfera w budce Iksińskiego...

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie INTERNATIONAL TRILINGUAL SCHOOL OF WARSAW ( INTERNATIONAL SCHOOL OF WARSAW SP Z O.O. i DOM MALUCHA TRZY JĘZYKI )? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Nicki

Firma o bardzo niskich standardach komunikacyjnych, które są potrzebne do wykonywania swoich obowiązków to po pierwsze. Po drugie amatorszczyzna i chaos w strukturach zarządzania. Amatorszczyzna w prowadzeniu ksìęgowości i kadr. Tu rządzi w tym zakresie prawo niepolskie. Oczywiście żenująco niskie zarobki i praktycznie brak opieki medycznej.

Xoxo

Jesli ktoś szanuje swój czas i nie jest zdesperowany wręcz ostrzegam przed pracą u tych ludzi. Nagminnie łamią prawo pracy licząc na to że komuś nie bedzie się chciało tracić czas i nerwy w Sądzie Pracy. Na początku wszystko jest dobrze, ale potem warczenie i arogancja Pana Xińskiego oraz hipokryzja jego żony która to taka niby niepozorna i skromna ale w rzeczywistości to tak samo arogancka osoba jak jej mąż. Jeśli ktoś chce zostać ośmiornicą z małe pieniądze do wszystkiego to tylko w tej firmie. Na koniec jeszcze oplują w podziękowaniu za nadgodziny i poświęcenie.

Zostaw merytoryczną opinię o INTERNATIONAL TRILINGUAL SCHOOL OF WARSAW ( INTERNATIONAL SCHOOL OF WARSAW SP Z O.O. i DOM MALUCHA TRZY JĘZYKI ) - Warszawa

• Jak się pracuje w INTERNATIONAL TRILINGUAL SCHOOL OF WARSAW ( INTERNATIONAL SCHOOL OF WARSAW SP Z O.O. i DOM MALUCHA TRZY JĘZYKI )?

Zobacz opinie na temat firmy INTERNATIONAL TRILINGUAL SCHOOL OF WARSAW ( INTERNATIONAL SCHOOL OF WARSAW SP Z O.O. i DOM MALUCHA TRZY JĘZYKI ) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INTERNATIONAL TRILINGUAL SCHOOL OF WARSAW ( INTERNATIONAL SCHOOL OF WARSAW SP Z O.O. i DOM MALUCHA TRZY JĘZYKI )?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 20 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!