Poprosiłem firmę o wycenę 2 kabin i 2 luster do mojego lokum. 7 tygodni trwało przysłanie człowieka na pomiar i kalkulacja oferty. Podczas, gdy ofertę zaakceptowałem, przed dokonaniem przelewu zaliczkowego wysłałem do właściciela 5 maili z prośba o odpowiedź na pytanie czy ustalona kwota jest ostateczna i nie dojdą żadne inne koszty przy ustaleniach. Uzyskałem wymijające odpowiedzi, w ostateczności rezygnacje ze zlecenia. Mój ojciec, gdyż ode mnie przestali odbierać telefon, uzyskał informacje, ze cena jest ruchoma, a ja "zawalam ich mailami" i z prostym pytaniem.
Niepoważni. Ostrzegam, firma ma złe intencje, po realizacji dam sobie rękę uciąć, że powiedzą, ze ustalona wycena była "wstępna" i dolicza za cokolwiek sobie extra. Przez nich straciłem 2 miesiące i z ich powodu wprowadzę sie do mojego lokum później niż zakładałem.