Rockfin Sp. z o.o.

Małkowo

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 5 ocen.

Opinie o Rockfin Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rockfin Sp. z o.o.

Administrator

Co od czasu dodania ostatniej opinii zmieniło się w Rockfin Sp. z o.o.?

Exrockfin

Dla wszystkich - jako były pracownik firmy przyznam że są plusy i minusy. Pewnie drugie przeważa nad pierwszym ale samo oczernianie jest niewłaściwe. Po pierwsze - atmosfera tam jest jak w 90% firm w polsce - jak chcecie spokoju, uznania i doceniania rmto było zostać w przedszkolu. Faktycznie zarząd od góry aż po ostatniego dyrektora (poza jakosci) to ludzie zadufani w sobie ale innych na rynku pracy nie znajdziecie a Ci jeszcze nie są tacy najgorsi bo ludzkim jest to że jak robisz zysk to Ciebie lubią i klepia po plecach mówiąc GOOD JOB a jak zawalasz to jesteś walony po uszach... nie uslyszysz dziękuję, proszę ale za to doswiadczenie w hydraulice siłowej wynosisz nie watpliwie największe jak na rynku oferują. Nikt nie nauczy was tyle o systemach olejowych od teorii az po praktyczne zastosowanie. Pomimo ze man wielki żal do tej firmy a właściwie pewnych ludzi to jestem pod wrażeniem postepu firmy od garażu az po tyle hal produkcyjnych, doswiadczenie i zares dzialan. Jesli jestes osoba po studiach lub w trakcie i kasa to nie jest twoj najwiekszy priorytet to polecam w 100% ale na dłuższą mete nie daj sie wykorzystywać i pomiatac bo i tak bywa... ludzie tam pracujący od kierownikow w dół to zajefajna ekipa i wiedza praktyczna od nich to skarb - sa plusy i minusy jak na poczatku ale na poczatek polecam i szanuje ta firme a lata tam przepracowane sa bezcenne i szczerze to z dumą mowie ludziom ze tam pracowałem

anonim

(usunięte przez administratora)

Hmm

Co to jest za komentarz z czapy...

Zainteresowany

Jak tam wygląda sprawa pracy w części biurowej?

WR

Dobry zwyczaj wymaga aby udzielić osobie zaproszonej na rozmowę kwalifikacyjną jakiejkolwiek informacji zwrotnej o wynikach rekrutacji w związku z poświęconym przez nią czasem jak i poczynionymi nakładami finansowymi. Brak tej informacji (a ma to miejsce w przypadku Rockfin) nasuwa mi podejrzenie, że kultura organizacyjna tej firmy jest na poziomie budki/straganu z warzywami. Nie polecam...

~~
@WR 18.12.2015 12:03

Nie ty pierwszy. Nie ostatni. Mnie tak potraktowano w kilku innych polskich firmach, m.in. APPLY POLAND. :) Polska to dno i nic sie nie zmieni jeszcze ze 2 pokolenia jesli chodzi o traktowanie kandydatow do potencjalnej pracy.

Zostaw opinię o Rockfin Sp. z o.o. - Małkowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rockfin Sp. z o.o.