Rockfin Sp. z o.o.

Małkowo

Rockfin Sp. z o.o.

Opinie o Rockfin Sp. z o.o.

Głos

Nepotyzm w każdej postaci , nie szanują pracowników produkcji, pion administracyjny, techniczny rozdęty do maksa więcej umysłowych niż pracowników produkcji. Życzę powodzenia przyszłym pracownikom produkcji .PS były pracownik produkcji

Bożena

@Osstro Na jakiej podstawie byli zwalniani pracownicy w firmie Rockfin? Ponadto, z tego co widzę, to firma aktualnie poszukuje pracowników, dla zainteresowanych zostawiam link - http://rockfin.com.pl/pl/kariera/ Szukają zarówno stałych pracowników, jak i stażystów oraz praktykantów. Czy ktoś mógłby opisać jaka atmosfera panuje w firmie? Jako, że w pracy spędzamy znaczną część dnia, to na pewno ta informacja będzie bardzo cenna dla zainteresowanych pracą w tej firmie użytkowników.

Czy ktoś dysponuje informacjami o tym, co aktualnie dzieje się w Rockfin Sp. z o.o.? Od jakiegoś czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z warunkami pracy w przedsiębiorstwie.

Osstro
@Administrator 23.04.2018 09:12

Jak co, kolejne zwolnienia

Nik

Ex Rockfin ....doświadczenie wyniesiosles z tej firmy ? To musisz być strasznie słaby w hydraulice Chyba sobie jaka robisz hehe.

Co od czasu dodania ostatniej opinii zmieniło się w Rockfin Sp. z o.o.?

Exrockfin

Dla wszystkich - jako były pracownik firmy przyznam że są plusy i minusy. Pewnie drugie przeważa nad pierwszym ale samo oczernianie jest niewłaściwe. Po pierwsze - atmosfera tam jest jak w 90% firm w polsce - jak chcecie spokoju, uznania i doceniania rmto było zostać w przedszkolu. Faktycznie zarząd od góry aż po ostatniego dyrektora (poza jakosci) to ludzie zadufani w sobie ale innych na rynku pracy nie znajdziecie a Ci jeszcze nie są tacy najgorsi bo ludzkim jest to że jak robisz zysk to Ciebie lubią i klepia po plecach mówiąc GOOD JOB a jak zawalasz to jesteś walony po uszach... nie uslyszysz dziękuję, proszę ale za to doswiadczenie w hydraulice siłowej wynosisz nie watpliwie największe jak na rynku oferują. Nikt nie nauczy was tyle o systemach olejowych od teorii az po praktyczne zastosowanie. Pomimo ze man wielki żal do tej firmy a właściwie pewnych ludzi to jestem pod wrażeniem postepu firmy od garażu az po tyle hal produkcyjnych, doswiadczenie i zares dzialan. Jesli jestes osoba po studiach lub w trakcie i kasa to nie jest twoj najwiekszy priorytet to polecam w 100% ale na dłuższą mete nie daj sie wykorzystywać i pomiatac bo i tak bywa... ludzie tam pracujący od kierownikow w dół to zajefajna ekipa i wiedza praktyczna od nich to skarb - sa plusy i minusy jak na poczatku ale na poczatek polecam i szanuje ta firme a lata tam przepracowane sa bezcenne i szczerze to z dumą mowie ludziom ze tam pracowałem

Hmm

Co to jest za komentarz z czapy...

Zainteresowany

Jak tam wygląda sprawa pracy w części biurowej?

WR

Dobry zwyczaj wymaga aby udzielić osobie zaproszonej na rozmowę kwalifikacyjną jakiejkolwiek informacji zwrotnej o wynikach rekrutacji w związku z poświęconym przez nią czasem jak i poczynionymi nakładami finansowymi. Brak tej informacji (a ma to miejsce w przypadku Rockfin) nasuwa mi podejrzenie, że kultura organizacyjna tej firmy jest na poziomie budki/straganu z warzywami. Nie polecam...

~~
@WR 18.12.2015 12:03

Nie ty pierwszy. Nie ostatni. Mnie tak potraktowano w kilku innych polskich firmach, m.in. APPLY POLAND. :) Polska to dno i nic sie nie zmieni jeszcze ze 2 pokolenia jesli chodzi o traktowanie kandydatow do potencjalnej pracy.

Zostaw opinię o Rockfin Sp. z o.o. - Małkowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rockfin Sp. z o.o.