Rockfin Sp. z o.o.

2.5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Rockfin Sp. z o.o.

Zbyszek

Firma godna polecenia. Bardzo dobre warunki pracy.

Robak
@Roman

Ja dostaję kasę co do złotówki. Nie słyszałem, żeby ktoś pracował za friko ani w biurze ani na produkcji.

linka
@Pytanie

Nadgodziny są jak wszędzie. Pracy jest dużo, bo firma bardzo szybko się rozwija i bierze dużo zleceń.

Maly

Dobra firma . Jestes mlody lub chetny aby nauczyc sie noweo fachu dobrze platnego fachu to rowiex masx tu takie szanse. Czysto, kawa I elegancki socjal otrzymujesz od reki. Polecam

Maria Nowy wpis

Cześć, możecie opowiedzieć o tym jak wygląda rekrutacja na stanowisko magazyniera w Rockfinie? Właśnie poszukują kogoś na to stanowisko: https://www.gowork.pl/oferta/magazynier,37ZAZdYTQ9ZoCOaYlGWUGz. Wiecie może jakie są warunki zatrudnienia?

Pracownik magazynu Nowy wpis
@Maria

Umawiasz się na rozmowę z kierownikiem, przedstawiają swoje oczekiwania i proponują stawkę na umowę o pracę. Jak się dogadasz po badaniach i kilku dniach pracujesz w nowym magazynie z umową na rok

kazik Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.
Klient

firma wykonuje prace w systemie planu a opis jest w EX to dobrze płatne usługi w systemie przeciw wybuchowym, szukałem pracy a maja ogłoszenie (usunięte przez administratora)tysiace tylko nie podają brutto czy wszycy maja umowy o pracę? t(usunięte przez administratora)młodzi bez uprawnień to inna sprawa, ja sie nie dowiedziałem

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Jakie są warunki zatrudnienia w Rockfin Sp. z o.o.?

Moka

A ja pracowałam i twierdze ze nie ma dobrej atmosfery są równi i równiejsi jednym zwraca się uwag o byle co a innym toleruje 50 minutowe kawy w kuchni i umawianie fryzjera w czasie pracy i aroganckie odzywki. Brak szacunku,

Irena
@Moka

A czy coś więcej oprócz tej atmosfery, o której piszesz, możesz powiedzieć o pracy w Rockfin? Ciekawi mnie chociażby kwestia dodatkowych benefitów pozapłacowych, takich jak prywatna opieka medyczna czy też dofinansowanie do karty sportowej - czy jest coś takiego oferowane pracownikom w Rockfin?

Mokka12
@Irena

(usunięte przez administratora) Premii nie ma jako takiej. Nie można tam liczyć ani na premie ani na uznanie bo jak ktoś już pisał pracownik to zło konieczne bo trzeba mu płacić. Bardzo słaby system szkoleń, dział kadr nie douczony, (usunięte przez administratora), działający na Google. (usunięte przez administratora)

Dawid

@prawda czyli nie ma dobrej atmosfery?

Ryszard

Firma fajna rozwijająca się. Fajna kadra i sympatyczny klimat. Praca spokojna. Jeden mankament.(usunięte przez administratora)Jego niesmaczne teksty i żarty w stosunku do ludzi z Bangladeszu straszne! Uszy więdną... Czemu kierownictwo nic z tym nie robi? Nie wiem.

Produkcja
@Ryszard

Nie wiem gdzie robisz ale na produkcji to atmosfera jest napięta Ostatnio zwolnili jednego za to że ośmielił się wyrazić swoje zdanie na temat pracy a to się tutaj niektórym nie podoba

Tadek

Czy jest zapotrzebowanie na operatorów pras krawędziowych

Spawacz 141

Dzien dobry, Widziałem ogłoszenie dla spawaczy tig. Chcialem się zapytać czy spawacze są zadowoleni że swojej pracy? Ile można dostać na początek po zaliczeniu próbek? Po jakim czasie od zrobienia próbek są wyniki? Atmosfera w firmie jest ok czy polska patologia? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Rockfin Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Jagoda
@Pytanie

Są w firmie ludzie którzy nie mówią po polsku, więc pewnie tak.

Zbyszek

Firma godna polecenia. Bardzo dobre warunki pracy.

Czy zdarzają się nadgodziny w Rockfin Sp. z o.o.?

linka

Roman
@linka

Skoro są nadgodziny, to mogłabyś napisać, czy są one prawidłowo rozliczane? Chciałbym zweryfikować, czy z tego tytułu można liczyć na dodatkowe wynagrodzenie, czy raczej spodziewać się możliwości odebrania nadliczbowych godzin w postaci wolnych dni.

Robak
@Roman

Irena
@Robak

Dobrze w takim razie mieć świadomość tego, że Rockfin to uczciwy pracodawca. Jestem jeszcze ciekawa, jak w firmie wygląda sprawa związana z premiami. Na jakich zasadach są one przyznawane?

@Irena

Dzień dobry. W Rockfin Sp. z o.o. pracownicy biurowi otrzymują zarówno premie regulaminowe jak i uznaniowe. Premie regulaminowe to premie kwartalne (uzależnione od osiągnięcia wskaźników dla danego zespołu) oraz premia roczna (uzależniona od wyniku finansowego firmy za rok poprzedni). Pracownicy produkcyjni otrzymują premię miesięczną (na podstawie analizy wydajności zespołu).

@Rockfin Sp. z o.o.

To proszę napisać czy w 2018 roku była premia roczna? Bo coś mnie chyba ominęło? Jaka prognoza na rok 2019?

Magdalena
@Rockfin Sp. z o.o.

Rockfin sp. z o.o Jaki jest wynik finansowy za zeszły rok? Czy były wypłacane premie roczne? Czy w 2019 będą premie roczne jaka jest prognoza. Czy pracownicy maja zajrzeć w krs żeby się dowiedzieć o sytuacji finansowej? Skoro był zysk to gdzie premie za 2018? Skoro taki wzrost zatrudnienia to i pieniądze są? Wobec tego czemu Rockfin nie odpowiada na pytania o premie? Chętnie się dowiemy czy jest tak jak zachwalacie, że jest taki super socjal i premie. Czekamy na odpowiedz.

Nik

Ex Rockfin ....doświadczenie wyniesiosles z tej firmy ? To musisz być strasznie słaby w hydraulice Chyba sobie jaka robisz hehe.

Mirek
@Nik

To szczera prawda. Ostatnio zwolnili kilku pracowników, którzy „na gazie” przyszli do roboty. Wśród nich jeden pan, który tu się mocno udziela „reklamując” firmę...

Maly

Kamil
@Maly

Powiesz proszę coś więcej na temat socjalu ,o którym wspomniałeś? Co konkretnie Rockfin oferuje swoim pracownikom?

@Kamil

Obecnie Rockfin Sp. z o.o. oferuje swoim pracownikom szeroki pakiet benefitów, do których należy prywatna opieka medyczna, możliwość wykupienia ubezpieczenia na życie po preferencyjnych stawkach, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie do działalności kulturalno - oświatowej i sportowo - rekreacyjnej, dofinansowanie do rekreacji dzieci, nieoprocentowane pożyczki na cele mieszkaniowe, zapomogi) czy dofinansowanie do studiów, szkoleń i kursów. Ponad to nasi pracownicy korzystają w Programu Rekomendacji - za każde pozytywnie rozpatrzone polecenie nowego pracownika wypłacana jest nagroda pieniężna.

Czy zatrudnienia firma obcokrajowców?

@Pytanie

Dzień dobry. Nasza organizacja jest otwarta na specjalistów niezależnie od ich obywatelstwa czy kraju pochodzenia - obcokrajowcy pracują u nas zarówno w Dziale Produkcji jak i działach związanych z pracą biurową.

Czy zatrudnienia firma obcokrajowców?

Anton

Mam pozytywna opinie . Zmienil sie zarzad na lepsze zwolnili prostego kierownika produkcji(prowadzil mobing)I przeniesli kasztana tez gnoja .spokojna I w fajnych warunkach praca. Premie za wykonywana dobrze prace. Starzy pracownicy wracaja co swiadczy wszedzie dobrze gdzie nas niema

Narzekają ci, którzy nie rozumieją, że w pracy trzeba pracować. Jak robisz co do Ciebie należy, dostajesz stosowną wypłatę - proste. Praca o tyle dobra, że na hali - ciepło, sucho, bezpiecznie. Relacje na hali takie, jakie sobie stworzysz. Nie jest źle.

Bożena

@Głos a jak wyglądają warunki zatrudnienia pracowników produkcji? Mógłbyś przybliżyć tę kwestię? Jaka umowa jest podpisywana? Czy można liczyć na stabilne zatrudnienie? Jest to ważny aspekt dla osób poszukujących pracy i na pewno wielu użytkowników forum chętnie dowie się jakie są realia w Rockfin.

Zaciekawiony
@Bożena

Jak wyglądają zarobki dla spawacza tig Warunki pracy jak również godziny

DB
@Bożena

Praca w Rockfin jest stabilna, na umowę o pracę do tego nadgodziny, benefity, ZFŚS. Na produkcji warunki są bardzo dobre, jest czysto, bezpiecznie, ciepło.

Głos

Nepotyzm w każdej postaci , nie szanują pracowników produkcji, pion administracyjny, techniczny rozdęty do maksa więcej umysłowych niż pracowników produkcji. Życzę powodzenia przyszłym pracownikom produkcji .PS były pracownik produkcji

Bożena

@Osstro Na jakiej podstawie byli zwalniani pracownicy w firmie Rockfin? Ponadto, z tego co widzę, to firma aktualnie poszukuje pracowników, dla zainteresowanych zostawiam link - http://rockfin.com.pl/pl/kariera/ Szukają zarówno stałych pracowników, jak i stażystów oraz praktykantów. Czy ktoś mógłby opisać jaka atmosfera panuje w firmie? Jako, że w pracy spędzamy znaczną część dnia, to na pewno ta informacja będzie bardzo cenna dla zainteresowanych pracą w tej firmie użytkowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Rockfin Sp. z o.o. - Żukowo

Rockfin Sp. z o.o.