Rockfin Sp. z o.o.

Chwaszczyno

Opinie o Rockfin Sp. z o.o.

Irena

W ostatnim kwartale 2017 roku z firmy tej zwolniono prawie 70 osób (na 500 osób zatrudnionych), wręczając im wypowiedzenia, jakby rozdawali talony na święta. Traktowanie pracownika, podwyżki i awase dają dużo do życzenia, bo takie rzeczy w tej firmie nie istnieją. Rządzi tam klika ludzi, którzy nie potrafią docenić wartościowych pracowników, nie potrafią nawet powiedzieć dziękuję, a jedynie słyszy się, że człowiek się obija w pracy i jest wszytskiemu winny. Zero szkoleń, zero premii i zero płacenia za nadgodziny - pracowałam w tej firmie 5 lat, więc nie są to informacje wyssane z palca.

Nik

Co może się zmienić w firmie w której szacunek dla ciężkiej pracy wykonywanej przez ludzi z kwalifikacjami jest na ostatnim miejscu.Nie raz już został tutaj wspomniany "prosty" , cham i świnia. Nie raz zostanie wspomniany taki czy inny .A może właśnie powinni być wspominani żeby każdy wiedział z kim ma do czynienia. Praca, płaca, szacunek do pracownika to podstawy zakładów pracy w których motorem napędzającym portfele są ludzie. Ludzie którzy nie jak w "tym czymś " są traktowani jak narzędzie najcenniejsze i najdroższe oktor się dba i pilnuje się go jak oka w głowie. Anonim i inne XXXX iksy , prestarcie wypisywać bzdury o ty obozie.

XXXX

Warunki prac y wzorowe: czysto, porządek, kawa, mleko i herbata. Przerwy 30minut i druga 15 jak pracujesz po 10 godzin. Jak ktoś przyjdzie ze Stoczni to bedzię zajarany jak gwizdek bo praca jest spoko jak potrafisz robić swoje i za wiele nie dyskutujesz z przełożonymi. Niestety są tez minusy: większość kierowników to ludzie kompletnie bez pojecia o robocie tylko wyuczeni inżynierowie bez zadnej praktyki jako monter i są zwykłymi zaganiaczami do roboty, którzy w tej firmie wieszali tabliczki na ukladach i dobrze podpierniczali innych. Historia człowieka zwanego Prosty mówi sama za siebie. Kasa w Rockfinie wcale nie jest jakas mega wielka, sa ludzie co zarabiają poniżej 4000 Brutto mimo 10 lat stażu i budowania układów na grubych rurach jak i tzw precyzji. Szczytem finansowym jest max chyba 4500 zł i nie ma róznic czy jesteś prowadzący czy też nie. Najgorsze w tej firmie są wyjazdy delegacyjne, nikt sie za bardzo nie przejmuje że masz zycie prywatne i rodzine, jęsli masz gdzieś jechac to z reguły zostajesz poinformowany pare dni przęd wyjazdem i musisz jechać (odmowa jest źle przyjmowana), często są spontany z dnia na dzień. Mimo pozorom na pierwszy rzut oka firma ma wielki bałagan organizacyjny i wielkie braki doświadczenia w kadrze kierowniczej. Trzeba trochę tam popracować i można dostrzec jakie firma ma braki i jakie tzw wałki kreci, którę są trochę absurdalne (czyt. firmy zewnętrzne)

Polecam, pracuję już ponad 3 lata. Zarówno warunki pracy, jak i płaca są dogodne, a takiej atmosfery jak tu, nie miałem w żadnej poprzedniej pracy. Dużo się można nauczyć, ale trzeba chcieć i ciężko na to pracować.

Tig
@anonim 06.11.2017 10:19

Propaganda z HR:) Ta firma to tragedia. Zarobki dla spawaczy TIG to kpina , w latach 90' były większe w większości firm na Pomorzu. Wszystko pod RTG , ale w tej firmie nie ceni się fachowców, dlatego od kilku lat non stop szukają Tigowcow chcąc płacić jak za spawanie płotów....

Edyta

@DHG dziękuję za podzielenie się Twoją opinią. Czy ktoś z byłych, bądź obecnych pracowników może podzielić to zdanie? Może macie inne doświadczenia z Rockfin Sp. z o.o.?

DHG

Droga Pani Edyto Każdy który miał styczność z tym zakładem powinien mieć świadomość tego co się tam dzieje do dzisiaj. Mimo że nie pracuję tam już od jakiegoś czasu, mam stały kontakt z ludźmi poznanymi w firmie. Moje nastawienie jest jak najbardziej uzasadnione.Niskie zarobki -porównując ten konkretny rynek pracy zauważyć można diametralna różnicę między zarobkami co dla mnie osobiście każdemu z fachowców których tam poznałem powinno uwłaczać.Traktowanie człowieka w sposób z jakim się osobiście spotkałem. ...i tutaj żałuję że nie mogę użyć nazwisk, zakrawa o mobing co zostało zgłoszone przeze mnie do odpowiednich organów.Ta "firma"to wielki triumf humanizmu. Mocno się dziwię wszystkim którzy tam pracują. Oznacza to tylko i wyłącznie 3 rzeczy.Pasuje im takie traktowanie i zarobki .Nie mają zielonego pojęcia ile można. ... nie ile powinno zarabiać się w tym zawodzie.Oczywiście tego tez nie mogę tutaj napisać , ale obowiązujące stawki spawaczy tig mogły by niektórych zabić gdyby się dowiedzieli jakie obowiązują. I ostatnie bardzo ważne. Skoro dalej tam pracują , oznacza to że się na niczym tak na prawdę nie znają. Serdecznie pozdrawiam moich znajomych z R.

Edyta

@DHG a czy możesz napisać co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do firmy? Dlaczego odradzasz zatrudnienie w Rockfin? Napisz nam więcej o swoich doświadczeniach z firmą. Każdy merytoryczny, rzetelny komentarz może być cenny dla przyszłych kandydatów.

Edyta

@ex - a czy mógłbyś napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia w Rockfin Sp. z o.o.? Jaką proponują formę zatrudnienia? W lipcu pojawiło się klika ogłoszeń m.in. w Szczecinie i Bydgoszczy - warto aplikować? Merytoryczne informacje będą cenne dla osób zastanawiających się nad podjęciem pracy w Rockfin.

hubtrans@o2.pl

Witam, proszę uważać na firmę HCS Glostrup Dania, oddział w Szczecinie. W razie pytań podaję kontakt 508240902. Oszukują przewoźników Małgorzata Wojda

ex

Niestety standard pracy w Polsce taki jest, fachowcy zarabiają zdecydowanie za mało, a większość firm oferuje podobne stawki - mówimy o pracy w Polsce. Żeby zarobić 4000 zł trzeba zrobić nie wiadomo ile godzin i kilka razy błagać o podwyżkę- gdzie podwyżka w Rockfin pokrywa praktycznie koszty inflacji które de fakto dzisiaj wynoszą powyżej 5% - mówi się o 1-2% publicznie. 4000 zł w dzisiejszych czasach (mieszkając jeszcze np w mieście) wystarczy na podstawowe opłaty - zwłaszcza jak ktoś ma rodzinę. Pracując po tyle godzin nie ma życia z tą rodziną. Moim zdaniem dobrym rozwiązaniem jest wyjechać za granicę - poduczyć się trochę angielskiego - komunikatywny nie jest naprawdę trudny, a większość osób blokuje głównie to - nie ma lepszej nauki niż zacząć rozmawiać bo słuchanie i rozumienie to coś innego. Zarobić 3 razy tyle i oszczędzić swój czas. A żona przyzwyczai się do rozłąki jak się jej powie że zarabia się 500 zł dziennie. ;D A dobry spawacz to już w ogóle nie powinien mieć problemu ze znalezieniem pracy za granicą ;D Poza tym w niektórych krajach nie "pogania" się pracownika do pracy - on czuje się ważny i sam chce wziąć inicjatywę i czuje satysfakcje z wykonanej pracy i robi jeszcze bardziej efektywnie - ale to jest polityka krajów rozwiniętych - nie rozwijających się jeszcze przez kolejne 20 lat

boguś
@ex 01.04.2017 13:00

Uwaga, uwaga - opinia z biura. Prosimy o szybkie podjęcie działań naprawczych realizowanych przez zarząd: 1 - poczytać, przeszkolić się z zarządzania ludźmi ! Zasad szanowania każdego pracownika bez względu na poziom stanowiska, wiedzy. 2 - zrozumieć, że są różnice pokoleniowe 3 - zrozumieć, że pracy na rynku jest bardzo dużo i pracownik nie musi siedzieć u was i być oskarżanym o wszystko 4- pamiętać, że błędy ludzkie to wina złej organizacji, a nie pracownika 5 - zarządzie trochę pokory - odnieśliście sukces KIEDYŚ, ale równie szybko możecie spaść na dno i 4results wam tu nie pomoże jeżeli nie zaczniecie samemu zmieniać swojego podejścia 6 - wdrożenie systemu zarządzania wiedzą - pracownik z 3 letnim stażem powinien być noszony przez zarząd, kanapki powinniście mu robić !!! to oni na was pracują !!! 7 - obudźcie się i nauczcie szacunku do ludzi !

nicko

No ale trzeba przyznac, ze hala produkcyjna robi wrazenie, wszystko poukladane, nowe, musi być zupelnie inny komfort pracy niz na stoczni.

ex

Firma jedna z lepszych na pomorzu. Opinie na większości firm są negatywne, prawda jest taka, że wszędzie są sytuacje które nie pasują pracującym na etacie. Żeby wszystko wszystkim odpowiadało to firma by się nie rozwijała, a Rockfin rozwija się bardzo szybko. Później fajnie pracować w takiej firmie gdzie robota się kręci, możliwość rozwoju i doświadczeń przy naprawdę ciekawych tematach - jeżeli ktoś się interesuje - bo systemy systemami ale do czego służą.., a jeśli są zlecenia to i zwiększają się możliwości na każdym poziomie stanowisk - wiadomo nie do przesady. Wypłaty zawsze na czas i na plus możliwość nadgodzin - mało gdzie jest możliwość dorobienia sobie - a paliwo na dojazd takie same czy 8 czy 10 h pracy. Rotacja duża być może też ze względu na położenie firmy - blisko miast, uczelni, stoczni. To prawda że z niektórymi osobami ciężko jest współpracować, więc prawdopodobnie niektóre opinie są tym spowodowane z czym się zgadzam. Dla pracowitych dobra firma. Na plus trzymanie porządku, chociaż ciężko jest utrzymać 100% porządku na produkcji. Niestety pracując na etacie trzeba wykonywać zlecenia przełożonych - życie. I jak ktoś mówi że musi pracować na tych wyżej to mnie śmieszy - w życiu nie zrobiłeś nic sam skoro tak mówisz! Bo pracując na etacie mało ryzykujesz. i obracasz 1000 razy mniejszymi pieniędzmi. Ale to że mało płaca w podstawie jak na taką wielką firmę to też fakt ale może z czasem jak zwolnią z rozwojem to się zmieni.

benek

do młodszy zastępca inżyniera projektu: skoro nie potrafiłeś obsłużyć suwmiarki, to nie rozumiem czego oczekujesz. Aplikowałeś na młodszego zastepce? może nawet na to nie mialeś wiedzy? ludzie wpisują same negatywy i ok mają do tego prawo, ale skoro jest tak zle to dlaczego tyle osób wraca tu do pracy? Przychodzą robią staże, potem zostają konstruktorami, inżynierami, kierownikami. Ja po stażu też spróbowałem gdzie indziej. i co? też wróciłem.

mrau

Skoro trafiają się zarobki na poziomie 3700zł to się wcale nie dziwię, że ich oferty pracy są tak popularne. A socjale?

Wojtek

Czy jest mozliwosc zatrudnienia sie jako spawacz tig bez doswiadczenia w rurociagach? Np. jako monter z przyuczaniem do pracy spawacza i jak osiagne wymagany poziom przejscie na spawacza? Mam dwuletnie doswiadczenie w spoinach pachwinowych i doczolowych na przetop, ale niestety nie rurociagi. Bardzo szybko sie ucze, mam wyksztalcenie srednie techniczne, oraz duze zdolnosci manualne.

welder

Jakie stawki sa dla spawaczy ? Nie wiem czy oplaca mi sie tam jechac...

qnas

ale na stronie firmy jest inaczej np: na mistrza, kierownika, konstruktora, inżyniera... - oferują, a na malarza, na spawacza, na ślusarz narzędziowego, na montera hydrauliki siłowej -nie oferują

qnas

przeglądając kilka różnych ofert pracy na ich stronie chciałbym się spytać bo zauważyłem, że prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie jest oferowana tylko kandydatom na "wyższe" stanowiska, natomiast pracownikom fizycznym już się to nie należy ???

Marta M.

Panie Inżynierze, Pomijając stylistykę postu, zastanowiłabym się nad podawaniem nieprawdziwych informacji. Ilość cyfr na umowie o dzieło jest do sprawdzenia i udowodnienia. Kompetencji też lepiej nie oceniać zwłaszcza, że żadna z przeprowadzonych analiz, w tym Pańska, nie przyniosła odpowiedzi na nasze pytania. W razie pytań proszę o kontakt. Wierzę, że nadal go Pan ma.

jjjjaaaaa

Przyjmują kobiety?Pracują tam jakieś?

gość
@jjjjaaaaa 13.03.2016 13:29
Przyjmują kobiety?Pracują tam jakieś?

@jjjjaaaaa .a na jakich stanowiskach?

Thjob

Witam czy ktoś na forum może powiedzieć o zarobkach w firmie stanowisko spawacz mag specyfika pracy profity jeśli takie są atmosfera kierownictwo i szkolenia jak wyglądają ewentualnie podwyżka na jakich warunkach Miasto bydgoszcz

spawacz

więc wpis @max - a, moim zdaniem aktywny PR :) oczywiście jednego na 1000 spawacza przy zatrudnieniu może interesować: "ze oferują włąśnie szkolenia, pakiety świadczeń ale dają dostęp do najnowszych technoligii z dziedziny budowy maszyn." to już spawacz który będzie to czytał oceni czy takiego wpisu jak ten @max mógł dokonać spawacz

spawacz

moja opinia tylko z perspektywy testowanego spawacza, to co jeszcze widziałem to ładną nową halę, ładne biura(choć szafki na ubrania dla mnie nie było), i biurowych kręcących się po hali w ilości prawdopodobnie 47,5% do 52,5% fizycznych :) i podobno wszyscy spawacze przez pośrednictwa pracy, spawacza szczególnie "dostęp do najnowszych technologii z dziedziny budowy maszyn" nie interesuje, a w Polsce to często szkolą jak nie zgodnie z technologią osiągnąć maksymalny zysk :)

spawacz

a spawy sa badane na kazdym etapie produkcji?

oko

jak ponad 3000 spawacz zarabia to chyba dobrze, a praca po 8 godz dziennie?

spawacz

Witam, chcialbym sie dowiedziec ile tam spawacz moze zarobic?

WR

Opinia dotyczy działu technicznego w Małkowie, ale admin wyraźnie nie chce dodać następnego wątku Rockfin więc zamieszczam ją tutaj: Dobry zwyczaj wymaga aby udzielić osobie zaproszonej na rozmowę kwalifikacyjną jakiejkolwiek informacji zwrotnej o wynikach rekrutacji ze względu na poświęcony przez nią czas i wydatki związane z podróżą. Brak tej informacji (a ma to miejsce w przypadku Rockfin) nasuwa mi podejrzenie, że kultura organizacyjna tej firmy jest na poziomie budki/straganu z warzywami. Nie polecam...

nick
@WR 18.12.2015 18:41

a mi informacji zwrotnej udzielili. Szkoda, że negatywnej... no ale przynajmniej znać dali.

WR

OMG!!

"Firma na pewno nie może być na tyle zła jak wy mówicie, a to dlatego że jest to firma z branży elektronicznej, o czym mogą świadczyć oferowane stanowiska takie jak Konstruktor Elektryk Automatyk,, na takich stanowiskach na pewno praca nie jest zła, Nie łatwo też się przebić no ale jak ktoś ma pojęcie to da radę." Jak ja kocham takie opinie facet który nie pracował w rockfin jest przekonany że ci którzy tam pracują kłamią albo wyolbrzymiają na podstawie tego że: OFERUJĄ STANOWISKA KONSTRUKTOR / ELEKTRYK/ AUTOMATYK a skoro mają takie posady :D to przecież to nie możliwe żeby tam było słabo tak :D ?? Hahahaahhaha Logika co najmniej dziwna i nie był bym zaskoczony jak by była opinią "kierownika" .

4xM

Może napiszę teraz opinię jak to wyglądało z punktu widzenia studenta. Pracowałem na monterce. Trafiłem do osób znakujących układy, robiących małe poprawki, hydrotesty i... sprzątających :) Złego słowa o nich nie mogę powiedzieć. Brygadzista i reszta ludzi pod jego opieką byli naprawdę sympatyczni, rozmowni, uprzejmi. Dawało to naprawdę super atmosferę w pracy. Oczywiście na hali zdarzali się typowi (usunięte przez administratora)i na nich trzeba było uważać, ale był to niewielki odsetek ludzi pracujących, z reszta naprawdę szło się dogadać i pośmiać, jeżeli nie podpadłeś nikomu (nie oddałeś narzędzi, pyskówka, zostawiłeś bałagan itp.). Kadra kierownicza... to ciężki temat, mieli nad sobą wiele (usunięte przez administratora)zasad jakie nakładało na nich kierownictwo i myślę że dlatego czepiali się do dupereli. Nie mniej lepiej żeby nie znaleźli Cię na tym że nic nie robisz :) a tak to nawet z nimi szło się dogadać. Najgorzej było wywalczyć o podwyżkę. Nie wystarczy że raz poprosisz, musisz się wręcz o nią upominać, (usunięte przez administratora) A teraz żeby ktoś nie pomyślał przypadkiem że to wymarzone miejsce... przede wszystkim strasznie irytuje minimalny czas pracy (10 h), (usunięte przez administratora)i fakt że zakład jest poza gdańskiem. Trzeba zainwestować w autko. Niby dojeżdża autobus, ale w przedziale 15-17 często bywało że autobus miał kilku godzinne spóźnienia i tak zaczynając o 6 pracę w domu byłem o 18 (o 22 spać i znowu do roboty... zero czasu dla siebie).(usunięte przez administratora)Pracowałem całe wakacje i nawet propozycji nie dostałem. Podobno najlepiej wyczekać na moment kiedy mają duży ruch i postawić ultimatum(usunięte przez administratora) (polecam pokerzystom). (usunięte przez administratora)Szczególnie trzeba uważać na obchód dyrektora. Pomimo że płacą Ci od godziny, to nawet jak nie ma nic do roboty, musisz sobie coś znaleźć. Nie można iść wcześniej do domu, jak również nie można iść i posiedzieć w szatni. Oczywiście jak kierownicy zobaczą że się obijasz to słabo... Ostatnią rzecz jaką sobie przypominam,(usunięte przez administratora) lepiej nie pożyczać narzędzi i nie gubić, bo potem nie ma czym pracować... kierowników to nic nie obchodzi że masz narzędzi. Podsumowując: Rockfin to dobra opcja dla studenta. Szczególnie że można zapisać się np. na 3 dni. Można zarobić parę groszy, zdobyć doświadczenie, poznać ciekawych ludzi... na dłuższą metę to zależy od człowieka, jeżeli mieszka w Żukowie to spoko, jeżeli dalej to już słabo z czasem wychodzi i finansowo.

on

rotacja duża, wręcz bardzo duża wśród spawaczy

zxcv

a można iść tam na praktykę studencką/absolwencką czy tylko na te praktyki/staże które oni organizują?

anyway

a jak jest na stażu/praktyce? ile płacą?

H2O

Firma dobra po studiach na start tak z 2 lata a potem adios! Kadra zarządzająca mierna ale wierna, zaleca się okazywanie miłości do firmy i zachwalanie miałkich rozwiązań. Jest kilku fajnych ludzi. Ogólnie ocena od 0 do 10 to 3,5. Płacą mało ale na czas.

Jak jest w tej firmie ze spawaczami?Chodzi mi o tigowców głównie?Idzie w miarę zarobić?są nadgodziny płatne jako nadgodziny czy jako zwykłe godziny?Premie też jakieś dostajecie?

mieczysław

Firma jest OK. Jak w każdej są lepsze i gorsze chwile. Największym problemem wszystkich jest nieprawidłowa komunikacja między działami. Na co dzień nie widać układów i układzików, a są. Nowy dyrektor operacyjny jest bardzo kompetentny i zwyczajnie powiedzieć można, że to właściwa osoba na właściwym miejscu. Owszem, pracy jest dużo i jej nie ubędzie, co sprawia że problemy pojawiają się też często. Ewidentnie czego brakuje, to spokojnego i poprawnego wdrożenia nowego pracownika. Niestety jest rzucany na głęboką wodę z nadzieją, że nie utonie. Niektórzy pływają, niektórzy toną - jak w każdej firmie.

brak

Firma szuka ludzi bo się rozwija. Jedna hala produkcyjna jest już rozbudowana i obok stawiana jest nowa. Rotacja niewielka, ale wzrost zatrudnienia prawie dwukrotny.

Boss

Myślałem, że Rockfin ze swoim ponad 20-letnim doświadczeniem będzie oferował więcej przywilejów dla pracowników. Skoro piszesz BMX, że soboty i niedziele pracujące, to ja się zastanawiam, dlaczego nie zwiększą zatrudnienia o kilka osób. Mam nadzieję tylko, ze praca w weekendy jest dużo lepiej opłacana niż w tygodniu. Współpracując z przemysłem energetycznym, cementowym, paliwowym czy przemysłem maszynowym myślę, że złych kontraktów nie mają. Pracownicy Rockfin pewnie z ilości pracy nie są zadowoleni, ale przynajmniej jest stałość dochodów, podczas gdy w innych firmach czasami nawet tego nie potrafią dotrzymać.

Przestańcie, dobra firma, w której można się wiele nauczyć. W stoczni nie nauczysz się wszystkiego co w Rockfinie, a w Rockfinie tego co w stoczni. Inna specyfika pracy. Zarobki każdy uzgadnia indywidualnie. Czasami są niższe, ale lepsze warunki pracy.

Spawacz tig 141

Przyjechalem z koliega pospawalismy bardzo dobze HL-045 . Ale z firmy kiedy nam zadzwonili to powiedzeli ze zaslabo spawamy . (usunięte przez administratora).. Stracilismy czas , pienedzy na dojazd ,zaluje ze nie przeczytalem odrazu opinie Praca pod bardzo dużą presją czasu, sporo nadgodzin (usunięte przez administratora)

curious

a jak z warunkami pracy(pensja brutto, nadgodziny) jako konstruktor bądź inżynier jakości?

Ja

bardzo ok firma

misiek

Witam dostałem od nich ofertę pracy na stanowisku spawacza MIG/MAG i TIG w Bydgoszczy. Mógłby mi ktoś napisać ile u nich zarabia spawacz

Adam M.

Nie polecam pracy w Rockfin(usunięte przez administratora)Szkoda zdrowia na taką pracę.

malek

a jakie stawki dostaja spawacze pod hl 045 z doswiadczeniem ?

Ja

Zgadzam sie z Toba w 100%.Praca dobra jezeli ktos to lubi... Ale co z tego jak malo platna za duzo tam jest utytulowanych kierownikow na ktorych trzeba robic.A zwykly czlowiek ktory zapierdziela od rana do wieczora dosatanie te odpadki.Nie polecam pracy w Rockfinie.

kropeczka

Praca pod bardzo dużą presją czasu, sporo nadgodzin(usunięte przez administratora):-(

Szukacz

Hej. jak wygląda sprawa warunków pracy i pensji kadry inżynierskiej, w szczególności młodych inżynierów z niewielkim stażem? pozdrawiam

Słowa kojarzące się z Rockfin Sp. z o.o. (np:. stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako średnią . Atmosfera i ludzie tam pracujący są w porządku poza kilkoma wyjątkami:) . Od jakiej stawki można negocjować pensję?2000 Najbardziej podobało mi się w Rockfin Sp. z o.o.: samodzielność w realizacji zleceń, praca z kreatywnymi ludźmi Najbardziej nie podobało mi się w Rockfin Sp. z o.o.: długie słuzbowe wyjazdy, streujący charakter pracy

Zostaw opinię o Rockfin Sp. z o.o. - Chwaszczyno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rockfin Sp. z o.o.