Agmer Sp. z o.o.

Opinie o Agmer Sp. z o.o.

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Maciej

Pracownik firmy - Wspólnik

20.06.2023 04:06

Czym zajmuje się Państwa firma?

Maciejikona wywiad

Agmer Taxi to partner flotowy oraz rozliczeniowy takich aplikacji jak: Uber, Bolt i Freenow. Naszym głównym celem jest zapewnienie bezpiecznych i komfortowych warunków pracy dla kierowców, którzy chcą pracować na popularnych aplikacjach przewozowych. Pięć lat doświadczenia na rynku, daje nam solidne fundamenty, aby sprostać wszystkim oczekiwaniom naszych kierowców i doskonale zrozumieć funkcjonowanie branży.

W jakich miastach Państwo działacie?

Maciejikona wywiad

Agmer Taxi działa w dwóch miastach – Krakowie i Kielcach - a z naszych usług korzysta kilkuset kierowców.

Jak wyglądały początki firmy? Skąd pomysł na działalność w tej branży?

Maciejikona wywiad

Agmer Taxi zapoczątkowała pasja do motoryzacji-moja oraz mojego kolegi Patryka. W 2018 roku, po zrealizowaniu kilku przejazdów (w roli kierowców) z aplikacji Uber, zauważyliśmy, że istnieje ogromny potencjał w sektorze usług taxi opartych na aplikacjach. Kiedy rozpoczynaliśmy działalność w Krakowie, nie mogliśmy przewidzieć, jak bardzo nasza firma rozwinie się w ciągu następnych pięciu lat. Początki były pełne wyzwań, ale dzięki determinacji i zaangażowaniu, zaczęliśmy zatrudniać pierwszych kierowców i powoli budować naszą reputację na rynku. Motywacja, która nas zainspirowała do rozpoczęcia działalności w branży, napędza nas do dziś. Wkładamy dużo pracy w to, by tworzyć lepsze warunki dla naszych kierowców i dostarczać im nowoczesne, komfortowe i ekologiczne samochody. Dlatego zdecydowaliśmy się na zakup floty nowych, hybrydowych samochodów Toyota Corolla.

Jak prezentuje się Państwa otoczenie biznesowe?

Maciejikona wywiad

W Agmer Taxi mamy do czynienia z dynamicznym i różnorodnym otoczeniem biznesowym. W tej branży musimy konkurować na różnych płaszczyznach, jednak zawsze podążamy za naszą wizją - dostarczać najlepszą jakość usług dla naszych kierowców. Bacznie obserwujemy poczynania i rozwój konkurencji, ale jesteśmy przekonani, że nasze unikalne podejście do zarządzania flotą samochodów i troska o dobro naszych kierowców, wyróżniają nas na tle innych.

Czym charakteryzuje się Państwa unikalne podejście?

Maciejikona wywiad

Częścią naszej strategii jest utrzymanie silnych relacji - nie tylko z naszymi kierowcami, ale i kontrahentami. Jesteśmy dumni z wypracowanych relacji z serwisami mechanicznymi i blacharskimi, które gwarantują, że nasza flota samochodów zawsze jest w doskonałym stanie. Współpraca z nimi pozwala zapewnić naszym kierowcom bezpieczeństwo i komfort na najwyższym poziomie. Równie ważne dla nas są nasze relacje z mniejszymi partnerami. Wierzymy, że każda współpraca przynosi wartość, a poprzez wspieranie mniejszych przedsiębiorstw, możemy wspólnie rosnąć i rozwijać naszą branżę. W Agmer Taxi staramy się być nie tylko firmą, ale także społecznością, która wspiera i pomaga innym rozwijać się razem z nami. Wierzymy, że wspólnie możemy zmienić stereotypowy wizerunek kierowcy.

Jak wygląda struktura Państwa firmy?

Maciejikona wywiad

Struktura Agmer Taxi jest zaprojektowana tak, by zapewnić najwyższą jakość obsługi dla naszych kierowców. W zespole Agmer znajdują się osoby na różnych stanowiskach, ale wszyscy skupiamy się na wspólnym celu - zapewnieniu komfortu i bezpieczeństwa naszym kierowcom. Na czele naszej organizacji stoją koordynatorzy, którzy zarządzają flotą samochodów w Krakowie i w Kielcach. Są to osoby z dużą wiedzą i doświadczeniem, którymi chętnie dzielą się z resztą zespołu. Zespół supportu to nasze superbohaterki i superbohaterowie. Są gotowi pomóc kierowcom w każdym momencie, odpowiadając na pytania i rozwiązując problemy, które kierowcy mogą napotkać w codziennej pracy. Zespół rekrutacji to grupa, która jest odpowiedzialna za zatrudnianie nowych kierowców w Agmer Taxi. Pozostaje jeszcze zarząd firmy. To zespół, który nadzoruje wszystko, podejmuje strategiczne decyzje i dba o to, abyśmy zawsze byli na właściwym kursie. W Agmer Taxi cenimy wszystkich pracowników naszej firmy, bo wiemy, że każda rola jest ważna. Razem tworzymy zespół, który dąży nie tylko do poprawy jakości naszych usług, ale i do perfekcji.

Jakie plany związane z zatrudnieniem macie Państwo w 2023 roku?

Maciejikona wywiad

W 2023 roku mamy ambitne plany związane z zatrudnieniem, które są bezpośrednio powiązane z rozwojem naszej floty samochodowej. Już na przełomie sierpnia i września, oczekujemy dostawy kolejnej partii nowych samochodów Toyota Corolla Hybrid. Oznacza to, że będziemy poszukiwać nowych kierowców, którzy dołączą do naszego zespołu. Będziemy także potrzebować więcej osób na kluczowych stanowiskach w naszej firmie. Na początek poszukujemy pracowników, którzy podjęliby się pracy w dziale HR i przejęliby obowiązki związane z rekrutacją.

Jak przebiega rekrutacja w Państwa firmie?

Maciejikona wywiad

Rekrutujemy zdalnie i stacjonarnie. Sam proces rekrutacji składa się z kilku etapów. Na początku przeprowadzamy wstępną rozmowę telefoniczną, aby dowiedzieć się więcej o kandydacie i jego doświadczeniu. Następnie, osobom aplikującym na stanowisko kierowcy, przeprowadzamy testy jazdy i szkolenia.

Na jakich cechach u przyszłych kierowców zależy Państwu najbardziej?

Maciejikona wywiad

Jedną z kluczowych kompetencji, której szukamy u naszych kierowców, jest umiejętność bezpiecznej i odpowiedzialnej jazdy. Równie ważne są dla nas umiejętności miękkie, takie jak: komunikatywność, zdolność do pracy w zespole i pozytywne nastawienie. Wierzymy, że te cechy są kluczowe dla utrzymania wysokiego poziomu usług.

Jak wygląda proces wdrożenia nowego pracownika?

Maciejikona wywiad

W Agmer Taxi oferujemy pełne wsparcie dla nowych kierowców, w tym szkolenia i pomoc na każdym etapie współpracy. Tutaj apel do Czytelników portalu GoWork.pl: Jeżeli jesteście gotowi dołączyć do naszego zespołu i zdobyć cenne doświadczenie za kierownicą, czekamy na Wasze aplikacje!

Jakie macie Państwo plany rozwojowe?

Maciejikona wywiad

W Agmer Taxi nieustannie patrzymy w przyszłość i szukamy nowych sposobów na rozwijanie naszego biznesu. Wierzymy, że nasz model biznesowy może przynieść wartość nie tylko mieszkańcom Krakowa i Kielc, ale także innym miastom w Polsce. Nasz główny plan rozwojowy na najbliższe lata to ekspansja na nowe miasta. Szukamy możliwości biznesowych i analizujemy rynek, aby zrozumieć, które miasta będą najbardziej odpowiednie dla naszej usługi. Przy wyborze nowych lokalizacji, bierzemy pod uwagę wiele czynników, takich jak: wielkość miasta, potrzeby transportowe mieszkańców i konkurencję w sektorze transportu. Jednak ekspansja to nie tylko otwarcie nowych lokalizacji. Chcemy również inwestować w naszą flotę samochodów i technologię, aby zapewnić naszym kierowcom najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa. Wierzymy, że inwestycja w nowoczesne samochody i innowacyjne rozwiązania technologiczne, jest kluczem do utrzymania naszej konkurencyjnej przewagi na rynku.

Cześć wszystkim użytkownikom GoWork.pl! Jesteśmy zespołem Agmer Taxi i już od 2018 roku rządzimy na rynku usług TAXI w Krakowie i Kielcach. Dla naszych kierowców przygotowaliśmy najlepsze warunki pracy na aplikacjach Uber, Bolt i FreeNow. Jesteśmy firmą z pasją i dbamy o rozwój naszych kierowców, co pozwala nam na stałe podnosić jakość świadczonych przez nas usług. Nieustannie słuchamy Waszych opinii i wdrażamy potrzebne zmiany, aby zapewnić Wam najlepsze wrażenia z pracy na taksówkach w mieście. Jeśli masz jakieś sugestie lub uwagi, nie krępuj się i daj nam znać! Twoja opinia jest dla nas bezcenna, a my zawsze staramy się rozwijać, aby sprostać wymaganiom naszych kierowców i pasażerów. Chcesz zacząć pracę w branży Taxi? Zapraszamy na naszą stronę internetową www.agmertaxi.pl Znajdziesz tam możliwe opcje współpracy, a jeśli chcesz porozmawiać o szczegółach, dzwoń lub pisz do nas - jesteśmy do Twojej dyspozycji pod numerem telefonu +48 515 124 166 lub adresem email kontakt@agmertaxi.pl. Do usłyszenia! Zespół Agmer Taxi

Kinga

Jestem obecnym pracownikiem Agmer od paru lat. Nigdy nie miałam większych problemów z firmą. Rozliczenia, system pracy zawsze w pełni jasny. Samochody są bardzo zadbane i czyste co chwalą pasażerowie a to bezpośrednio wpływa na ocenę i napiwki. Nacisk składany na utrzymanie samochodów jest potrzebny, dzięki temu każdy przychodząc do pracy wsiada w zadbany pachnący samochód. Dzięki koordynatorom praca jest łatwa i przyjemna. W pierwszych dniach pracy dostałam dużo uwagi i troski. Kierowca nie jest nigdy pozostawiony sam sobie. Wsparcie w kryzysowych sytuacjach nawet nocą. Przyszłam do tej floty od innego krakowskiego partnera i nie zawiodłam się. Flota składa się z nowych samochodów marki Toyota Corolla. Automatyczna skrzynia biegów w każdym aucie - to prawdziwi komfort. Cotygodniowe rozliczenia są dużym plusem i zapewniają ciągłość dochodu. Polecam tą firmę z czystym sumieniem

jeździłem w dwóch innych flotach, a w kilku byłem na rozmowach. Nikt nigdzie nie poświęcił mi tyle czasu na wdrożenie, omówienie współpracy co w Agmer Taxi. Co ważne auta są zadbane i serwisowane, każdą usterkę można zgłosić no i jeździmy tylko na Toyotach Corollach

Antek

Śmiało mogę polecić. Jeżdżę od roku, auta bieżąco naprawiane, szybki i sprawny kontakt. Co jakiś czas pojawiają się nowe auta, wszystkie z automatem, hybrydy. Agmer ma też najczystsze auta w Krakowie, bo Krzysztof zawsze weryfikuje zdanie auta.

Mx99 Nowy wpis

Wynajmuje auto i od razu się rozliczam. Polecam, kasa zawsze na czas, auto dostałem praktycznie nowe

G23xx Nowy wpis

Pełne wsparcie, zawsze się można dodzwonić i dowiedzieć się jak funkcjonują. Jeżdżę i jestem bardzo zadowolony z pracy. Wsparcie, nowe auta. Polecam

JJacek Nowy wpis

Polecam, godny pracodawca, super kontakt. Na autach nie jest oszczędzane. Kasa na czas zawsze.

Konrad Nowy wpis

Świetna współpraca, wsparcie 24h/7, w momencie przebicia opony Krzysiek przyjeżdża i wymienia koło. Auta cały czas serwisowe, jak tylko się coś zgłosi jest naprawa. Polecam, kasa na konto

Agmer Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Kierowca kat. B Uber/ Bolt/ Freenow. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.

Od czego uzależniona jest premia w firmie Agmer Sp. z o.o.? Jakie są progi premiowe? Dodali 2 kwietnia na Pracuj.pl ogłoszenie na stanowisko Kierowca b.

M.K

Super pracodawca, doskonały kontakt,pomoc w każdym aspekcie, wypłaty na czas,wsparcie techniczne na wysokim poziomie.

Kinga

Wacław

Zadbane auta, wypłaty tygodniowe na czas. Nie ma się do czego przyczepić. Kontakt bezpośredni, pomoc w nocy

Pracuje zaledwie kilka miesięcy ale mogę polecić, brak problemów, kasa wypłacana jak należy,

Misfits

Jeździłem we flocie ponad 3 lata,mogę polecić Agmer z czystym sumieniem.Samochody zadbane,sumienne rozliczenia.Świetny kontakt z chłopakami.Współpraca naprawdę bezproblemowa.

Pracowalem w f-mie Agmer i mogę z czystym sumieniem polecić. Auta serwisowane i to porządnie, wypłaty co do grosza się zgadzają, pracodawcy sympatyczni i kompetentni. Minusy: wypłaty co miesiąc, rozliczanie gotówki co tydzień, jakiś psychopata, żąda po zmianie doprowadzenia auta do stanu fabrycznego, samemu nic nie robiąc. Ale jak te niedogodności znikną, z czystym sumieniem pięć gwiazdek, na razie 4 i pół. W sumie porządna firma, co do zasadniczych spraw wszystko OK.

@Paweł

Cześć Paweł, Przede wszystkim chcielibyśmy podziękować za szczery feedback oraz pozytywne słowa na temat naszej firmy Agmer Taxi. Jak sam zauważyłeś, stawiamy duży nacisk na czystość naszej floty, jak również na stan techniczy oraz wizualny samochodów- co też komunikowaliśmy podczas naszego pierwsze spotkania. Zależy nam również na komforcie pracy każdego z naszych pracowników. Dlatego właśnie koordynator floty ma za zadanie kontrolować stan samochodów po zmianie i ustalać zakres prac, aby każdy kierowca miał przyjemność prowadzenia czystego i zadbanego auta. Dzięki narzędziom, które zapewniamy, takim jak odkurzacze, szmatki czy płyny do czyszczenia, proces ten jest dla kierowców efektywny i komfortowy. Przypominam też, że gdy dołączyłeś do nas, wspominałeś o problemach ze stanem samochodów w poprzedniej flocie. Staramy się unikać takich sytuacji, stawiając jeszcze wyższe standardy. Zdajemy sobie jednak sprawę, że nasze oczekiwania mogą być nieco bardziej wymagające, ale wierzymy, że dzięki temu podnosimy jakość świadczonych przez nas usług. Chcielibyśmy Ci również przekazać dobrą wiadomość – od niedawna zmieniliśmy system wypłat na tygodniowe. Wraz z tym znika również obowiązek tygodniowego rozliczania gotówki z przejazdów. Mamy nadzieję, że powyższe zmiany przyczynią się do tego, że będziesz mógł ocenić naszą firmę na pełne pięć gwiazdek. Pozdrawiamy Zespół Agmer Taxi

Mateusz

Polecam partnera flotowego Agmer. Wszystko zawsze na czas, samochody hybrydowe z automatem, nowe, zadbane. Obecnie jeżdżę już swoim prywatnym autem, ale miło wspominam współprace z chłopakami.

Jack
@Mateusz

Jakie tygodniowe zarobki na rękę ?

Aktualność
Odkryj możliwość pracy jako kierowca kat.B z Agmer Taxi w Krakowie. Ile można zarobić jako kierowca taksówki Uber, Bolt, Freenow?
Jako posiadacz prawa jazdy kategorii B, otwierają się przed Tobą liczne ścieżki kariery. Wykorzystaj to i dołącz do Agmer Taxi – zaufanego partnera aplikacji przewozowych. Nasza oferta pozwala Ci z sukcesem łączyć pracę jako kierowca z aplikacjami takimi jak Uber, Bolt czy FreeNow. Dowiedz się, dlaczego warto wybrać Agmer Taxi i jakie korzyści niesie ze sobą współpraca z nami.
Zostań kierowcą taksówki z Agmer Taxi w Krakowie!
Aby rozpocząć pracę jako kierowca taksówki, musisz spełniać kilka podstawowych wymagań, takich jak: ukończone 18 lat, prawo jazdy kategorii B, brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania zawodu oraz często – licencja taksówkarska. Jednak dzięki współpracy z Agmer Taxi, proces ten jest o wiele łatwiejszy i bardziej opłacalny.
Ile można zarobić jako kierowca taksówki w Krakowie na aplikacjach Uber, Bolt, Freenow?
Wynagrodzenie kierowcy taksówki zależy od wielu czynników, takich jak liczba zrealizowanych kursów, miasto, w którym pracuje, a także warunki współpracy z firmą taksówkarską. Agmer Taxi dba o to, aby nasi kierowcy mieli jak najlepsze warunki do zarabiania, zapewniając dostęp do dużego ruchu klientów, wygodne godziny pracy oraz atrakcyjne bonusy i prowizje.
Agmer Taxi – twoja szansa na współprace z Uber, Bolt i FreeNow!
Agmer Taxi to doskonały partner dla kierowców chcących współpracować z popularnymi aplikacjami, takimi jak Uber, Bolt i FreeNow. Oferujemy elastyczność w kwestii ustalania godzin pracy, możliwość współpracy z kilkoma aplikacjami jednocześnie oraz pełną kontrolę nad wysokością zarobków.
Wybierz Agmer Taxi i ciesz się opłacalną pracą jako kierowca taksówki w Krakowie!
Z Agmer Taxi odkryjesz, jak opłacalna i wygodna może być praca jako kierowca taksówki. Współpracując z nami, zyskujesz dostęp do nieograniczonych możliwości zarobkowych, elastycznych godzin pracy, a także wsparcia w każdym aspekcie Twojej kariery. Dołącz do naszego zespołu i zacznij zarabiać na swoich warunkach.

Firma Agmer Sp. z o.o. poszukuje pracowników na Kierowca b w mieście Kielce. Czy ktoś brał już udział w rekrutacji w tej firmie i może wypowiedzieć się na jej temat? Z ilu etapów się składa?

pracuje tu od prawie roku, współpraca układa się bez problemów, wypłata na czas. Firma dba o samochody i pilnuje regularnych napraw, co nie zdarza się w każdej flocie w Krakowie. Jeżeli ktoś szuka pracy jako kierowca, śmiało mogę polecić

Dyspozycyjność ustalam sam, według potrzeb co tydzień. Wypłata na czas, auta bardzo zadbane i mechanicznie i wizualnie

Jadźka

Nie do wiary,zamówiłam wczoraj przejazd tą firmą przewozową.Zadzwonil kierowca ile będzie osób jechało bo on już ma w aucie jednego pasażera i będzie problem zeby zabrać 4 osoby.Jak bym chciała jechać z kimś obcym to pojechała bym autobusem.To jest jakaś żenada i kpina co wyprawiają Ci kierowcy.Nigdy więcej nie skorzystam z usług tych zjebów.Uwazajcie na siebie i nie polecam tej firmy przewozowej.A jeszcze dodatkowo pójdę zgłosić tą kwestię do urzędu Miasta Kielce gdyż jest to sytuacja nie pojętą.Mam wiadomości zeby był dowod że tak było.

@Jadźka

Szanowna Pani, Przede wszystkim chcielibyśmy przeprosić za negatywny i niekomfortowy przejazd, który spotkał Panią podczas korzystania z naszych usług. Zdajemy sobie sprawę z tego, że wizyta w naszym samochodzie nie spełniła Pani oczekiwań i postaramy się w pełni zrozumieć sytuację, która miała miejsce. Jako firma przewozowa stawiamy na wysoką jakość naszych usług oraz bezpieczeństwo naszych pasażerów. Niestety, w tym przypadku nie udało nam się spełnić tych standardów. Zapewniam, że podjęliśmy wszelkie kroki, aby uniknąć podobnych sytuacji w przyszłości. Chcemy podkreślić, że kierowca, który obsłużył Pani przejazd, już nie pracuje w naszej firmie. Przepraszamy za jego nieodpowiednie zachowanie i gwarantujemy, że takie sytuacje nigdy więcej nie będą miały miejsca. Nasza firma zawsze stawia na komfort i zadowolenie naszych klientów, a każda uwaga jest dla nas bardzo cenna. Zachęcamy również do kontaktu z nami bezpośrednio, abyśmy mogli lepiej zrozumieć Pani sytuację i zrekompensować negatywne doświadczenie. Liczymy na to, że w przyszłości będziemy mieli szansę udowodnić, że nasza firma to dobry wybór również z perspektywy klienta.

Stefan

Maciek w pełni przeszkolił mnie z jazdy na aplikacjach i funkcjonowania samochodu. Zmiany są na bazie, gdzie można w pełni przygotować samochód do kolejnych zmian. Auta zadbane, kasa zawsze była na czas. Mi się dobrze współpracowało

Zostaw merytoryczną opinię o Agmer Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Agmer Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agmer Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agmer Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 17 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agmer Sp. z o.o.