Opinie o Localization Care Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Localization Care Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Localization Care Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Biura tłumaczeń
Biura tłumaczeń Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Localization Care Sp. z o.o. w Kraków

Wiesz, jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje Localization Care Sp. z o.o. dla potencjalnych kandydatów? Na Pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Project Manager.

Życzliwy Nowy wpis

Dla wszystkich kandydujących - omijać szerokim łukiem:)

Sylwia

Pracuję w Localization Care już prawie 6 lat. Zgadzam się z opinią, że przez ten czas firma bardzo się rozwinęła i wiele zmieniło się na lepsze. Przede wszystkim z problemami czy trudniejszymi zadaniami nikt nie zostaje sam. Zawsze można liczyć na wsparcie merytoryczne i techniczne pozostałych pracowników. W biurze panuje swobodna atmosfera, nie ma między nami „wyścigu szczurów”. System wynagrodzeń jest jasny, nigdy nie było opóźnień z wypłacaniem pensji. Doceniane są zaangażowanie, pracowitość i uczciwość.

Ilona Nowy wpis
@Sylwia

Dobrze wiedzieć, fajnie że jest atmosfera spoko, ale ja bym się jednak chciała więcej dowiedzieć o tym systemie wynagrodzeń, skoro coś wiesz to może możesz podać dokładną kwotę? Są jakieś premie do tego czy sama sucha podstawa?

Sylwia Nowy wpis
@Ilona

Jest to podstawa + indywidualny system premiowy.

Pracuję w Localization Care ponad trzy lata. Zaczynałem jako Asystent Kierownika Projektów, stopniowo rozwijając swoje umiejętności, ucząc się nowych. Praca tutaj, choć czasami wymagająca, uczy przede wszystkim wielozadaniowości oraz planowania z wyprzedzeniem - umiejętności bardzo potrzebnych w wielu branżach. Dodatkowym plusem jest możliwość nauczenia się obsługi wielu przydatnych narzędzi, od typowo związanych z tłumaczeniami po programy graficzne, czy też do obróbki wideo. Uważam, że Localization Care to świetne miejsce dla każdego kto chce rozpocząć swoją przygodę w branży tłumaczeniowej lub podszlifować już posiadane umiejętności, pracując w niezwykle pozytywnej atmosferze z ludźmi, na których pomoc zawsze można liczyć.

Asystent HR

Cała rozmowa prowadzona w sposób chaotyczny, nieprofesjonalny. Osoba, która mnie rektutowała zadawała dość żenujące pytania, niezwiązane z pracą. W trakcie rozmowy miało się wrażenie, że to rozmowa o pracę w kiosku z gazetami. Jedno- dwa pytania w języku ang z poziomu podstawówki, zadanie do napisania: odpisanie na maila od tłumacza w jęz. ang i przetłumaczenie kilku zdań. Rozmowa ewidentnie przeszkadzała rekruterce w parzeniu kawy, bo po pierwsze przyjęła mnie po czasie, zadanie pisemne totalnie olała- poszła, żeby kawa nie wystygła. Tak więc nie polecam

Co wiem o firmie? Jakie moje cechy wykorzystam w pracy? Jakie są moje zainteresowania?

Justyna

Dzisiaj jest mój ostatni dzień w LC. Pracowałam tu niecałe 7 lat i mogę powiedzieć, że przez ten czas firma bardzo się rozwinęła i cały czas zmienia się na lepsze. Na pewno nikogo nie zwalnia się za „obiektywnie dobrą pracę”. :) Praca w dziale produkcji jest wymagająca, ale można się bardzo dużo nauczyć (nowych technologii, organizacji pracy, nawiązać kontakty), a dużą zaletą pracy w LC jest też atmosfera w biurze. Od czasu do czasu można pracować zdalnie, a przed pandemią była możliwość wyjazdów na wydarzenia branżowe. Polecam pracę w LC przede wszystkim osobom, które chcą się rozwijać i zainteresowanym branżą tłumaczeniową.

Ola

Pracuję w LC prawie dwa lata, w dziale HR i mam bardzo pozytywne doświadczenia. Oczywiście zdarzają się lepsze i gorsze dni, łatwiejsze i trudniejsze zadania, jednak nigdy nie jest się pozostawionym samemu sobie. W przypadku jakichkolwiek problemów, można się zwrócić do Szefowej lub kolegi czy koleżanki. Nie ma takiej sytuacji, której nie dałoby się rozwiązać. Podczas lockdownu mieliśmy możliwość pracy zdalnej.

Ilona

Ostatnie opinie o firmie są negatywne, chociaż nie są już takie najnowsze. Z tego względu też chciałabym spytać, jak jest obecnie w pracy tam, bo od 2019 wiele mogło się zmienić. Mam nadzieję, że coś powiecie na ten temat. Jak oceniacie zatrudnienie w firmie, warunki są okej?

Adrian

Po prostu nieuczciwe traktowanie pracowników za obiektywnie dobrą pracę i przy tym nie można nawet opisać szczegółów nadużyć bo firma straszy prawnie... Czyli można pisać pozytywnie, w konspiracji albo wcale - niesamowite, chyba rzadko się widuje coś takiego

Janusz
@Adrian

Masz na myśli, że dobrze wykonywana praca nie jest odpowiednio wynagradzana? Dodaj, czy można zawalczyć o premie lub inne dodatki, żeby zwiększyć wypłatę i dzięki temu podnieść zadowolenie pracowników.

Natalia

Jak najbardziej nie polecam.

@Natalia

Dlaczego? Pensja? Atmosfera? Trudna praca?

Zostaw merytoryczną opinię o Localization Care Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Localization Care Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Localization Care Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Localization Care Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Localization Care Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Localization Care Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Localization Care Sp. z o.o.
  • Kremerowska 6 lok. 5
    31-130 Kraków

Localization Care Sp. z o.o.