Opinie o CNKP Tax & Accounting Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy CNKP Tax & Accounting Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w CNKP Tax & Accounting Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CNKP Tax & Accounting Sp. z o.o. w Poznań

Jest teraz oferta dla młodszego konsultanta podatkowego. Z opisu wynika, że wynagrodzenie jest adekwatne do doświadczenia i umiejętności. Zastanawiam się więc jakie może być porównanie warunków pomiędzy młodszym a starszym konsultantem. Dobrze wiedzieć do czego się dąży

Stasia Nowy wpis

Spółka rozwija się i zmienia, co zawsze jest plusem. a podejście do pracownika odbieram jako pozytywne. Ktoś pisał o braku zgody na ważne wyjście w godzinach pracy, ja mam z kolei zupełnie odmienne zdanie i doświadczenie na ten temat. Firma oferuje benefity – potwierdzam. Obecnie karta Multisport i kurs językowy z native speakerem. Spółka oferuje też szkolenia tematyczne i je finansuje, również jeśli pracownik sam znajdzie dla siebie coś wartościowego.

Gabriela Nowy wpis
@Stasia

Super że są te kursy językowe. A czy te benefity dostaje każda nowa osoba, czy trzeba popracować w firmie X miesięcy, aby mieć do nich dostęp?

Stasia Nowy wpis
@Gabriela

język angielski jest bez wymogu zdobycia stażu pracy, a karta Multisport - nie mam pewności - trzeba zapytać podczas rozmowy.

Tośka

W spółce zaszło ostatnio bardzo dużo zmian, dodam, że pozytywnych. Tak więc na negatywne opinie sprzed roku patrzyłabym z dużą rezerwą. Kierownictwo wymaga zaangażowania (tam gdzie się go nie wymaga - tam się nie rozwiniesz), ale też można liczyć na duże wsparcie szefostwa i kolegów. Zespół jest bardzo zgrany. Jak to w biurze rachunkowym - pracy sporo, ale możesz liczyć na różne ciekawe "przypadki", dzięki czemu można zdobyć ogrom wiedzy, świetna baza do budowania swojego zawodowego zaplecza na przyszłość. Poziom zarobków odpowiada kwalifikacjom, wszystko zapłacone, oficjalnie, żadnej szarej strefy :) z benefitów jest karta sportowa i kurs językowy, są plany na inne. Nie słyszałam, żeby pracownikowi odmówiono wcześniejszego wyjścia, co więcej, czas pracy jest bardzo elastyczny. Jestem bardzo zadowolona :)

Gabriela
@Tośka

Widzę tu info o rozwijaniu się i budowanie doświadczenia i wiedzy. A co z kursami i szkoleniami? To firma też finansuje? I jeśli są, to ile w roku jest takich szkoleń?

Stasia
@Gabriela

Kursy i szkolenia też są finansowane w spółce pracownikom i są oferowane pracownikom cyklicznie ze sprawdzonych źródeł, a jeśli samemu znajdzie się wartościowe szkolenie to zawsze spółka jest otwarta na ten temat i też można zawnioskować o finansowanie.

Anonimowy

Jest to miejsce pracy z dużymi perspektywami rozwoju, szczególnie dla młodych osób chcących nabyć doświadczenie w pracy przy dużych, międzynarodowych projektach. Kontakt z profesjonalistami z różnych branż (księgowość/prawo korporacyjne/prawo podatkowe) daje możliwość rozwoju na różnych płaszczyznach - jest też duże wsparcie przy podnoszeniu kwalifikacji zawodowych (podczas mojej pracy szkolili się zarówno aplikanci radcowscy, jak i kandydaci na doradców podatkowych). Moim zdaniem, podejście do pracowników jest pozytywne - nie zdarzyło mi się mieć odmówionego prawa do urlopu wypoczynkowego lub urlopu na potrzeby egzaminów zawodowych. Na plus jest dość elastyczny grafik pracy, nie pamiętam sytuacji, aby komukolwiek z zatrudnionych odmówiono nawet wyskoczenia do lekarza. Z benefitów można wymienić: kursy językowe oraz dofinansowanie do karty sportowej Benefit.

Gabriela
@Anonimowy

Te młode osoby, które chciałby się tu rozwijać, to na start dostają staż czy normalny etat z umową o pracę? Mnie interesuje dział marketingowy.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie CNKP Tax & Accounting Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Młodszy księgowy / Młodsza księgowa.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Dobrzechów
Europak Sp. z o.o. sp.k.
Edyta

Obecnie rekrutują na stanowisko księgowa. Ktoś może podpowie na jaką umowę od początku można liczyć? Jak wyglądają dodatkowe kursy językowe, które oferują? Firma pokrywa koszty takich kursów w całości?

@Edyta

Kurs wyglada tak ze przychodzi nauczyciel w poniedziałki i 1godzine mamy zajęcia w grupach. Ze względu na brak szacunku do praw pracownika odradzam. Pamietam ze mój współpracownik miał mieć ważne badanie w godzinach pracy i wyjątkowo chciał wyjść wcześniej niestety mu odmówiono aby wyszedł z pracy chociaż była to ważna sprawa dla jego zdrowia.

Dorota
@123

Skoro jest problem, żeby raz wyjść wcześniej to z L4 albo urlopem też tak jest? Coś jeszcze jest nie tak? Ten kurs jest dobrej jakości, da się z niego coś wyciągnąć?

Kandydatka

Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat tej firmy z osób pracujących lub byłych pracowników? Jest rekrutacja do tej firmy, ale czytając już gdzieś negatywne opinie chciałabym wiedzieć więcej. Jak wygląda wynagrodzenie, dodatkowe benefity, podejście do człowieka?

Ilona

Ostatnie opinie zdają się być trochę nieprzychylne ale trudno coś konkretnego z nich wywnioskować. Doprecyzowałby ktoś jak wyglądają tutaj relacje z szefową? Ktoś określił ją jako arogancką... widzę też, że można tu liczyć na uop, da ktoś znać za jaką stawkę?

ABC

Nie polecam, zwłaszcza dla mało odpornych. Szkoda czasu, nerwów i życia.

nieprofesjonalny, a szefowa jest arogancka

W CNKP Tax & Accounting Sp. z o.o. poszukiwana jest osoba na stanowisko Księgowa. Byłeś jednym z kandydatów zaproszonych na rozmowę? Napisz, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielami firmy! Twoja opinia może okazać się cenną wskazówką dla użytkowników rozważających zatrudnienie w przedsiębiorstwie.

Nie polecam, brak profesjonalizmu. Zatrudniają studentów na umowę zlecenie i wyzyskują ich ile się da…. Inspekcja pracy powinna się tym zainteresować… Pracownicy zatrudnieni na umowę o prace tez nie maja lekko… Odradzam każdemu współpracę z ta firma. Pracowałem/am tam kilka lat i za dużo widziałem/am

Zostaw merytoryczną opinię o CNKP Tax & Accounting Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w CNKP Tax & Accounting Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CNKP Tax & Accounting Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CNKP Tax & Accounting Sp. z o.o.?

CNKP Tax & Accounting Sp. z o.o.
  • Sczanieckiej 9A lok. 8
    60-215 Poznań

CNKP Tax & Accounting Sp. z o.o.