Flexopack Polska Sp. z o.o.

Opinie o Flexopack Polska Sp. z o.o.

Agat Nowy wpis

Dzisiaj brak mi słów na zachowanie brygadzisty i kierownika w tej firmie bo chyba ktoś taki powinien być po studiach a chyba na studiach nie uczą zwracania się wulgarnie do pracownika. Chyba że ktoś z pegeru po podstawówce dolizal się szczebelka i myśli że mu wszystko wolno. Chyba musi sprawdzić to inspekcja pracy ???????????? . Jutro napiszę więcej bo w emocjach mogę napisać same brzydkie słowa i usuną mój komentarz ????????????????

Darek to dobry kierownik

Ekstruzja można by powiedzieć szkoda gadać… na dworze temperatura -8 a na hali produkcyjnej do 12 stopnii tragedia a kierownik pan (usunięte przez administratora) mówi ze tak ma być a jak zimno to ubrać kolejna bluzę NIE POLECAM NIKOMU

@Darek to dobry kierownik

Szanowny Panie, Zapomniał Pan wspomnieć że niska temperatura na hali wynikała z awarii systemu ogrzewania i wentylacji. Trochę też nie zgadza się podana przez Pana temperatura - spadła ona do 16 stopni a nie 12. Sytuacja jest przejściowa do czasu otrzymania części zamiennych a obecnie temperatura na hali nie spada poniżej 20 stopni.

@Flexopack Polska Sp. z o.o.

Szanowny Panie pracodawco, zapomniał Pan wspomnieć że "awaria klimatyzacji" trwa już od kilku lat i na dzień dzisiejszy dalej nie jest naprawiona.

A co z temperaturą w tym wszystkim? Faktycznie nie spada poniżej 20stu stopni? Jeśli o naprawę samą w sobie chodzi to opiszecie prace na UR? Wiem, że jakiś czas temu technik był potrzebny. Z opisu wynika, że opcjonalne są nadgodziny, one zawsze są dostępne? ile średnio się wtedy zarabia?

Tak jak(sprytnie) opisał Pan Dyrektor temperatura faktycznie nie spada poniżej 20°C, zawsze można śmiało liczyć na temp + 30°C

Plus 30? Macie w ogóle weryfikowane jakieś normy? Jedna Pani już pytała o wydajność ale nikt się nie odnosił. Zastanawia mnie po prostu czy spadają przy takich warunkach i czy jest to widoczne? Upewniam się bo inaczej zastanawiający byłby dla mnie brak ewentualnej reakcji

Istniejąca centrala wentylacyjna działa od momentu naprawy prawidłowo, awaria dotyczyła części ogrzewającej. Dodatkowo w związku z rozbudową fabryki i uruchomieniem kolejnych linii produkcyjnych właśnie instalowana jest zupełnie nowa centrala wentylacyjna wraz z klimatyzacją, której uruchomienie jest planowane na najbliższe tygodnie.

Nowy wpis

Temperatura wewnątrz hal zależy od tego gdzie zostanie zmierzona. W działach cięcia czy produkcji worków zawiera się w przedziale 22-25 stopni, w dziale produkcji folii od 27-28 stopni na poziomie roboczym do temperatur wyższych na kolejnych poziomach. Aby jeszcze bardziej je obniżyć i poprawić wentylację w najbliższych tygodniach zostanie uruchomiona dodatkowa centrala wentylacyjna wraz z klimatyzacją. Dodatkowo w czasie upałów pracownicy otrzymują poza wodą napoje izotoniczne.

Pracownik Nowy wpis
@Flexopack Polska Sp. z o.o.

Napoje izotoniczne dostali wybrańcy,nie wszyscy

Zdaje sobie sprawę z tego, że może to nie jest najistotniejsze w miejscu pracy, ale tak z ciekawości tylko czy po tym jak zostało to tu na forum wspomniane czy wystąpiła jakaś rekompensata? Zastanawiam się także czy to konkretny dział je otrzymał? I z drugiej strony, co wam przysługuje czego ja zatrudniając się na obsłudze klienta nie otrzymam? Jest teraz oferta i będę ja reflektować

Jak długo czekaliście na odzew z Flexopack Polska Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Justyna

można się dowiedzieć jak organizacja pracy tutaj obecnie wygląda i co z jakąś wydajnością, normami itp? pytam w odniesieniu do wątku gdzie ktoś kiedyś pisał o braku szkoleń i jedynie tłumaczeniem czegoś przez starszych stażem kolegów... jaki do dziś ma to efekt?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Technik - Inżynier Działu Utrzymania Ruchu w firmie Flexopack Polska Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Tweety

Szczerze Polecam Pracę W flexopack naprawdę porządna firma żetelna uczcziwa oraz wbrew opinią dająca możliwość Awansu Podwyżki i rozwoju kariery jako Operator . Bardzo dobrze można zarobić w miłej atmosferze i przerwy są jak u babci eleganckie Pozdrawiam.

Zabawny gościu
@Tweety

Ty tak na poważnie,czy sobie jaja robisz, możliwość awansu,rozwoj kariery,dobre sobie,ale się uśmiałem

Emilia
@Zabawny gościu

To jak niby jest z tą możliwością awansu, rozwojem? Skoro się z tego śmiejesz.

Zabawny gościu
@Emilia

To jest praca na produkcji,nie ma szkoleń wewnętrznych do pogłębiania swojej wiedzy na temat produkcji czy maszyn.Całą wiedzę przekazują starsi stażem pracownicy, którzy nie do końca też dają sobie radę z maszynami.

Jakie są mocne strony pracodawcy Flexopack Polska Sp. z o.o.?

cfc

żadne

Kłamca jak prezes

Grożą zwolnieniem grożąc dyspinalka itp to koniec co to ma być żeby człowiek się wykańczał dla was a wy swoje stres i wurzywanie się co to jest , to nie normalna praca tym bardziej ludzi nie mata a starych ludzi traktujecie jak śmieci za co biedronce więcej płacą a większość ludzi mają w (usunięte przez administratora) jak leci ble co trza przygotować mają to w (usunięte przez administratora) bo są uchami nietykalnimi

Nie taki diabeł straszny jak go malują

Kłamca jak prezes

Urlopy dostają tylko brygadziści a zwykły pracownik tylko ma odmowę ciągle wymówka brak ludzi a według prawa mają czas zapłacić za zaległy urlop a nawet tego nie robią co nie którzy zebrani mają ochotę to zgłosić bo to pracowników kasa i wolne dni (usunięte przez administratora)

@Kłamca jak prezes

FLEXOPACK POLSKA działa na podstawie i w ramach obowiązującego w Polsce prawa. Jest to potwierdzane okresowymi kontrolami np. przez Państwową Inspekcję Pracy. W związku z tym każdy pracownik już otrzymał lub otrzyma do końca roku przysługujący mu urlop na zasadach opisanych w prawie. Jak w każdej firmie urlop podlega wcześniejszemu uzgodnieniu i nie zawsze ma miejsce dokładnie wtedy, gdy pracownik będzie chciał. Należy bowiem też wziąć pod uwagę innych pracowników, którzy również planują swoje urlopy. W każdym wypadku jest to kwestia rozmowy i uzgodnień biorących pod uwagę np. szczyt sezonu. Mogły zdarzyć się pojedyncze przypadki, gdy odmówiono jakiemuś pracownikowi urlopu w danym momencie, bo np. w związku z pandemią czy też zwykłym sezonem przeziębieniowym obsada była już zmniejszona. Technologia produkcji wymusza pracę w trybie ciągłym i zapewnienie choćby minimalnej obsady jest jednym z priorytetów. Ponadto, Prezes nie zajmuje się zatwierdzaniem urlopów szeregowych pracowników produkcji. W związku z tym na pewno nikt z takich pracowników od Prezesa odmowy nie otrzymał.

@Flexopack Polska Sp. z o.o.

Jakoś urlopów nie widać a jeśli jesteś tą tacy mocni to proszę udowodnić w kwitach gdzie pracownik któremu należy się ciągłość 2 tygodni przed inspekcja i gdzie mata czas do końca września o zapłaceniu zaległych urlopów bo nawet tego nie mata i laski nie robita coś się nie podoba sami sobie robota a sliter niech ma jeszcze więcej wolnego bo żaden by nie wytrzymał by 2 tygodni nie extruzji mocni jak zwykle w gębie jak brygadziści

Flexopack Polska tak jak żadna firma nie publikuje dokumentów publicznie tak jak nie przekazuje ich anonimowym internautom. Jeśli ma Pan wątpliwości co do urlopu, ilości przysługujących dni itp . zachęcamy zalogować się do systemu kadrowego i sprawdzić. W przypadku problemów z obsługą można także zapytać bezpośrednich przełożonych. Samo planowanie urlopu proszę ustalić z brygadzistą lub swoim bezpośrednim przełożonym. Dotyczy to urlopu bieżącego jak i zaległego jeżeli ktoś taki jeszcze posiada. W przypadku niejasności może Pan się zawsze zwrócić do osób poznanych w procesie rekrutacji, które na pewno pomogą wyjaśnić i ustalić zasady przyznania urlopu.

Kłamca jak prezes

Jakimi prawami udowodjta to bo już jest to zgłoszone przez pracowników ektrudera i w umowie jest 40 dodz tygodniowo i bez świat taka jest umowa a sliter i cała reszta mocni na grożą utrata pracy (usunięte przez administratora)

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Flexopack Polska Sp. z o.o.?

Nikname

Bywa że bez żadnej umowy się chodzi do pracy....oni chyba tak lubią zeby ich prosić czy błagać....????jaka firma taka jej kultura

@Nikname

Szanowny Panie, Każdy nowy pracownik firmy Flexopack zaczynając pracę podpisuje umowę o pracę. Innych form zatrudnienia nie praktykujemy. Jeżeli są jakieś wątpliwości, ktoś chce przedyskutować swoje dalsze zatrudnienie lub zmiany to właśnie konieczna jest komunikacja. Może Pan porozmawiać bezpośrednio ze swoim przełożonym, lub też z innymi osobami poznanymi podczas zatrudnienia. Nie trzeba prosić ani błagać, wystarczy zwykła rozmowa.

Bezn
@Flexopack Polska Sp. z o.o.

Niestety brak jest komunikacji....za to jest chaos i duża rotacja....jedno wynika z drugiego m.in. Te automatyczne odpowiedzi gowork w imieniu pracodawcy sponsorowane przez firmę naprawdę nic nie wnoszą....

Pracownik.

Napisali na Pana Darka że krzyczy pracuję w tej firmie od nie dawna i na początku myślałem że ten Pan Darek jest na koncercie rokowym lub na dyskotece moim zdaniem trzeba od siebie trochę się postarać wykazać w pracy a jak się dobrze pracuję to Pan Darek to docenia.

Naiwni ????

Szkoda mówić byłem na rozmowie o pracę wszystko pięknie ładnie oprowadzali mnie po firmie ale masakra w gorszych firmach pracowałem ale to co jest we flexo to głupota że ludzie tam pracują obiecują jedno a zeczywistosc wyglonda inaczej nie polecam jedynie głupki tam pójdą do pracy

@Naiwni ????

Z wypowiedzi wynika że autorem jest osoba niepracująca w firmie, która po krótkiej wizycie ma czelność nazywać pracowników głupkami. Oprowadzanie i wizyta w fabryce ma na celu przedstawienie kandydatom na czym polega praca oraz w jakich się odbywa warunkach. Tak aby osoba decydująca się na pracę miała wiedzę na co się decyduje. Dotyczy to zwłaszcza osób, które nigdy w żadnej firmie produkcyjnej nie pracowały. Przyszłych kandydatów zachęcamy aby sami zapoznali się z warunkami i sposobem pracy a nie polegali na opiniach internetowych trolli.

Chudy

Brak słów tragedia w tej firmie dziwne jeszcze że inspekcji nie było to co się tam wyrabia i jak się traktuje pracowników to skandal wiecznie pracownicy uciekają stamtąd przewinęło setki ludzi z powodu pieniędzy i traktowania (usunięte przez administratora) nie polecam

@Chudy

To ty Mikołaj??? I na co ściemniasz?

FLEXOPACK POLSKA działa na podstawie i w granicach polskiego prawa, w związku z tym jest regularnie poddawana kontrolom przez różnego rodzaju instytucje państwowe, w tym przez Inspekcję Pracy. Wyniki kontroli potwierdzają, że prawo jest przez Spółkę przestrzegane. Jest to nie tylko obowiązkiem, ale również najwyższym priorytetem dla Zarządu Spółki. Anonimowe insynuacje o „okradaniu pracowników” nie mają żadnego potwierdzenia w faktach, są niesprawiedliwe i mają charakter pomówienia. Firma produkuje w trybie ciągłym (24/7), co ma swoją specyfikę i nie wszystkim pracownikom odpowiada na dłuższą metę. Rotacja pracowników ma wiele różnych przyczyn, czasami leżących po stronie pracownika (np. chęć wyjazdu za granicę), czasami wynikające z decyzji firmy. Nie były to jednak zdecydowanie setki osób. Wyszkolenie kompetentnego pracownika jest procesem długotrwałym i kosztownym, dlatego firma wręcz nie może sobie pozwolić na złe/nierynkowe traktowanie pracowników, bo zagrażałoby to przyszłości firmy. W ostatnich latach Spółka dokonała dużych inwestycji, które mają służyć przez wiele lat. Stąd konieczność zbudowania stabilnego i kompetentnego zespołu najlepszych pracowników. Zapraszamy kandydatów chętnych do pracy, by spróbowali swoich sił i przekonali się na własne oczy jaka jest rzeczywistość.

@Flexopack Polska Sp. z o.o.

Z pieniędzmi nie ma problemu u was ale psychicznie ciężko wytrzymać na produkcji przede mną przewinęło się z 70 osób a wiecie czemu? Przez szmacenie pracownika przez kierownika Darka, ciągłe wyzwiska pokazywanie jak to się pracuje przy czym zachowuje się jak nienormalny psychicznie i do tego wymaga nie wiadomo czego od człowieka który pracuje kilka dni bez żadnych szkoleń tylko z tym czego nauczyli cie inni pracownicy z produkcji pozdrawiam.

Szanowny Panie, Tak jak już wcześniej wspomniano praca w trybie ciągłym i sama technologia mają swoje wymagania.Podczas trwania procesu produkcji często trzeba reagować szybko i zdecydowanie aby nie generować odpadu lub też nie zniszczyć wyposażenia. Nie każdemu taki system i sposób pracy odpowiada. Samo szkolenie pracownika poza szkoleniami wstępnymi w początkowym okresie polega właśnie na obserwacji innych, bardziej doświadczonych pracowników. To oni mają największe doświadczenie i to oni mogą tę wiedzę przekazać nowym, świeżo zatrudnionym.

Nic

Startowałęm roku temu i co często widać ogłoszenia z tegoż zakładu podejrzane negatywne

@Nic

Lepiej się przyznaj że cię nie chcieli i teraz ci żal (usunięte przez administratora) ściska i się żalisz. Zatrudnili sporo takich troll co to pracować nie chcą tylko na L4 siedzieć to teraz podmieniają. Norma.

@Nic

Jeżeli jest Pan zainteresowany pracą w naszej firmie i spełnia wymogi zawarte w ogłoszeniu to serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w rekrutacji.

Pindol

Brak słów brygadziści to lenie wyobrażają sobie nie wiadomo co jak by nie byli zastopieni gorszy to pan d (usunięte przez administratora)

Syn Bogdana
@Pindol

ponieważ brygadziści są niezastąpieni; na ekstruzji w całej firmie jest 5 osób które potrafią postawić balona a z tego co wiem, to na sliterze potrafią wszystko i mogą pracować nawet bez pomocy

Czytam opinie i mam pytanie. Czy naprawdę atmosfera jest tam aż tak zła?

@Zainteresowany

Proszę mieć na uwadze że zwykle wypowiadają się osoby niezadowolone a inni się nie udzielają. Jak w każdej firmie są osoby z pracy zadowolone i takie, które mają swoje uwagi i zastrzeżenia.Każdy może jednak liczyć na normalne traktowanie. Zachęcam do wzięcia udziału w rekrutacji i przekonanie się samemu. Jestem przekonany że miło będzie Pan zaskoczony.

@Zainteresowany

Uwierz mi naprawdę jest tak źle

@Flexopack Polska Sp. z o.o.

Normalne zachowanie,a krzyczenie na pracownika przez kierownika D. to jest normalne,brak szkoleń wewnętrznych jak i zewnetrznych,brak możliwości podwyżki.

Natalia

Czy Flexopack to firma, w której można się rozwinąć zawodowo? Są jakieś szkolenia branżowe dla pracowników? Powiedzcie, jakie są Wasze doświadczenia i jak to ogółem wygląda w tej pracy. Dzięki.

Jaka umowa obowiązuje w Flexopack Polska Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Sierioża

Jest umowa o pracę na czas określony. Kilku zaraz po okresie próbnym dostało na czas nieokreślony to bywa różnie.

Mati

Słyszałem że podobno kółko wzajemnej adoracji w Flexopacku jest nie do ruszenia to. Serio jak tak się dzieje to nie dziwie się że ludzie nie chcą tam pracować.

Zostaw merytoryczną opinię o Flexopack Polska Sp. z o.o. - Tragamin

• Jak się pracuje w Flexopack Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flexopack Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexopack Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Flexopack Polska Sp. z o.o.