Opinie o Akpe Group Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Akpe Group Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Akpe Group Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Obróbka kruszyw mineralnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Akpe Group Sp. z o.o. w Katowice

Kamil Nowy wpis

Firma niszczy ludziom domy - robi wyburzenia pod CPK - gdzie ludzie są eksmitowani na bruk bez uiszczenia im pieniędzy za dorobek ich życia. W jakim kraju mu żyjemy. Firma to jak widać po komentarzach etyczne (usunięte przez administratora)

....

Praca w tej firmie wygląda tak ty daj z siebie wszystko zarżnij się ,a ja się zastanowię czy ci zapłacę. Umowy najniższe , praca po 12-14h jak przychodzi wypłata to zastanawiają się za co zabrać

Łucja Nowy wpis
@....

I codziennie praca po tyle godzin? I w jakich godzinach?

.... Nowy wpis
@Łucja

Tak codziennie. Minimum 12h na dzień jest. Czasem soboty się pracowało, po zwykłej stawce.

Łucja

Ktoś tutaj napisał, że trzeba jeździć do biura po wypłaty to wypłacą. Serio tak jest? Bo mnie ta opinia zaintrygowała trochę, mimo tego, że potem były opinie, które świadczyły o tym, że normalnie pensja wypłacana o właściwym czasie...niech ktoś rozwieje moje wątpliwości.

@Łucja

Co dziwnego jest w tym, że raz w miesiącu 10 trzeba przyjechać do biura w celu otrzymania wynagrodzenia za przepracowany miesiąc? Może według niektórych Szefowie maja każdemu jaśnie Panowi dostarczyć wypłatę pod wskazanym adres bo im się krzywda dzieje. Wypłaty są wypłacane w terminie. Przedmówca mówi o socjalu ale naprawdę szefowie jeżeli się ich o coś poprosi to zawsze wyjdą z pomocą. Jak ktoś oczekuje niewiadoma jakiego socjalu od pracodawcy to już wiem że tak samo żeruje na naszym Państwie. Typowa postawa „bo mnie się należy”

Łucja

to jak ten socjal wygląda w tej firmie, skoro poruszasz jego temat?

Remek Nowy wpis
@Łucja

Tak jest , jeszcze najniższe krajowa na konto resztę pod stołem

Behemot

Pracuję tutaj od kilku lat...Atmosfera w firmie dobra, a sama praca różna...Raz młotem pneumatycznym pomachasz, a innym razem deski wrzucisz do kontenera. Nikt z batem nad Tobą nie stoi! Nie było nigdy sytuacji, aby szefowie nie wypłacili pieniędzy o właściwym czasie, a kiedy ktoś w potrzebie, to i tygodniówki są dostępne.Dobra to firma.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Akpe Group Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Kosztorysant - Specjalista ds. Przygotowania dokumentacji przetargowej zamówienia publiczne powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.

Patrzą przy rekrutacji na wykształcenie ?

@Remek a jako pracownik powiedziałbyś jak wygląda tutaj proces rekrutacji ? Jak się przygotować?

Remek

@Niezadowolony W dobrej firmie jak ta wystarczy być dobrym pracownikiem , polecam.

Zadowolony

A ja jestem zadowolony z pracy w tej firmie.

Niezadowolony

Nie polecam umowy śmieciowe wypłaty jeździsz do biura i ci wypłaca zero socjala za nic mają ludzi dziwi mnie ze ta firma istnieje

Nataniel

Firma ma dobrą opinię jako pracodawca. Niestety nie każdy potrafi to docenić!!

A ja jestem zadowolony z pracy. Atmosfera fajna, wynagrodzenie zawsze adekwatne do pracy. I najważniejsze żadnych opóźnień przy wypłatach. Polecam pracę w tej firmie.

Zniesmaczony

(usunięte przez administratora) i tyle praca na umowie smieciowej bo szefowie to gowiniarze ktorzy za grosz nie szanują ludzi

Zostaw merytoryczną opinię o Akpe Group Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Akpe Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Akpe Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Akpe Group Sp. z o.o.?

Akpe Group Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Budowlana 8A
    40-301 Katowice