Opinie o Organic Polska Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Organic Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Organic Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Organic Polska Sp. z o.o. w Lublin

Zainteresowany Nowy wpis

Czy obecnie są przyjęcia do pracy w firmie Organic Polska w Markuszowie?

Kłaczek Nowy wpis

Praca była lekka, momentami monotonna. Pracownicy byli fajni, biuro także. Polecam każdemu, złota robota.

@Organic Polska Nowy wpis

Praca w Organic Polska była spokojna i fajne się z taką ekipa pracowało ,pracodawca też był wpizadku w takiej firmie można spokojnie pracować polecam

Nałęczowianin Nowy wpis

Zdecydowanie polecam. Praca ma swoje plusy. Jest lekka. W godzinach od 8 do 16 wolne weekendy. Umowa o pracę. Płaca na poziomie płacy minimalnej. Czy można chcieć czegoś więcej.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Organic Polska Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technolog - Kosztorystant
Stocznia Remontowa NAUTA S.A.
Były od palet ;)

Witam Powiem co nie co o tej firmie w Markuszowie Organic Polska ;) Praca bez jakiego kolwiek rozwoju, Monotonna praca ale i lekka. Brak półek na zostawienie kurtki czy plecaka, Jadalnia w małym miejscu gdzie każdy rano zostawia swoje rzeczy, Panujący kurz w magazynie produkcjinym to jakaś masakra... Byłem raz na cięciu płyt to wyglądałem jak kogut bez pierzy, Cały na biało w resztkach po płytach tekturowych. Dostałem maseczkę ale co z teog? Jak cięzko się oddycha i po 10 minutach człowiek nie wytrzymuje... Oczy pieką aż od kurzui łzawiją. Dla tych którzy chcą zarobić pare groszy to polecam, Ale jak ktoś zamierza pracować tam dłuższy czas odradzam.

Ktos
@Były od palet ;)

Jak dużo osób tam pracuje? Są również kobiety? Jeśli tak to czym się zajmują?

Były od palet ;)
@Ktos

Pracują Zajmują się: Klejeniem tektury ( bloki) Produkcja Palet

Ewelina
@Były od palet ;)

To jak pracują te kobiety to czemu tam nie sprzątają?!XD A tak serio ja bym chciała wrócić do tych maseczek, dają te zwykłe medyczne czy mają jakieś porządniejsze? W sensie bo te maseczki to o covid tu chodzi tak?

Były
@Ewelina

Dają te białe ,,grubsze`` jak pisałem w nich ledwo 10 minut da sie wytrzymać...

Zuzanna
@Były od palet ;)

Piszesz o tych trudnych warunkach np. podczas cięcia płyt, a czy podczas zatrudniania było jakieś szkolenie bhp i pokazywali jak np. chronić układ oddechowy przed tym pyłem? Lub co jest niebezpieczne?

Były
@Zuzanna

Byłem na innym etapie produkcji, Po czym przychodzi do mnie osoba która była na cięciu płyt, I szkolenie trwało może 10 minut, Co jak ciąć w jaki sposób. I to tyle z BHP.

Zostaw merytoryczną opinię o Organic Polska Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Organic Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Organic Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Organic Polska Sp. z o.o.
  • Al. Wincentego Witosa 3
    20-315 Lublin

Organic Polska Sp. z o.o.