Opinie o Serpol-Cosmetics Sp. z o.o. w Mieścisko

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Serpol-Cosmetics Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Serpol-Cosmetics Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Serpol-Cosmetics Sp. z o.o. w Mieścisko

Inwestycja

Fajnie , że firma się rozwija dzięki temu ludzie mają prace . Praca jak praca pracować trzeba wszędzie . Cieszy nas to , że powstała nowa hala produkcyjna wszystko super pięknie . Pytanie co ze starą częścią zakładu ??? Do dziś tam funkcjonuje m. in . Dział Produkcji Opakowań gdzie po ostatniej ulewie zalało nam trzykrotnie hale produkcyjną oraz szatnie . Przy każdych opadach deszczu śniegu notorycznie przecieka nam dach na produkcji , dochodzi nawet do niebezpiecznych sytuacji narażających pracowników na utratę zdrowia i życia poprzez zalewanie się wodą deszczową skrzynek z prądem . PRZCIEKAJĄCY DACH TO JEDEN Z GŁÓWNYCH PROBLEMÓW !!!!

Gabriela

Szukam pracy w firmie. Interesuje mnie stanowisko Pracownika laboratorium mikrobiologicznego. Mam wykształcenie wyższe, kierunek Kosmetologia. Na stronie firmy, w zakładce ogłoszenia wymagane na to stanowisko jest wyksztalcenie wyższe, kierunek mikrobiologia, biologia lub pokrewne. Czy Kosmetologia zalicza się do kierunków pokrewnych i czy warto w ogóle wysyłać cv? Wezmą mnie pod uwagę?

Trzeba pisać list motywacyjny? Myślałam, że już dawno się od tego odeszło, naprawdę. A na rozmowie jakie pytania zadają i co ich interesuje najbardziej?

xyz
@Anna

Mówią żebyś opowiedziała coś o sobie, pozniej o Twoje doswiadczenia, co wiesz o firmie, dlaczego ta firma, a na samym koncu dali test(typowo chemiczny) do uzupełnienia. Nie wszedzie wymagają list motywacyjny ale lepiej to wygląda jak się napisze taki list.

Sugestia

Brak miejsca na hali powodują m.in zalegające palety z wyrobem gotowym które nie są na bieżąco wywożone na magazyn przez operatorów wózka widłowego . Tak samo jak przedsionki pełne wszystko zatkane do ostatniego centymetra . Pytanie czy operator wózka faktycznie robi tyle kursów że nie jest w stanie na bieżąco tego zabierać czy po prostu w ** uj * leci i czeka nie wiadomo na co ! Jeżeli faktycznie się nie wyrabia to dajcie drugą osobę do pomocy . Ktoś nad nimi ( operator wózka widłowego ) ma jakąś kontrole czy totalna wy*eb*a ważne że są w pracy i nic po za tym .

Weź mi Michała obrażaj zapluty jadem człowieku, praca owijakowego nie jest też lekka ty stoisz przy stanowisku i plujesz jadem na każdego, a palety to może się same owijają tak? To możemy się zamienić to jednego dnia nie wytrzymasz! Owijakowi pełnią ważną rolę w firmie więc zanim następnym razem coś napiszesz albo powiesz na kogoś to się zastanów czy chciałabyś być też tak traktowany/ana

Zyczliwa z k6

A może tak podasz swoje imię co? Ja dobrze wiem kim jesteś. Łazisz od maszynki do maszynki i nastawiasz wszystkich przeciwko Klakierowi i Wiktorii. Obrazasz i krytykujesz cały czas. Ludzie już mają ciebie i tej twojej pożal się Boże ekipy dosyć za to co robicie. Czas wielki,zeby mu o wszystkim powiedzieć,bo jesteś żałosna. Na szczęście ja i wiele osób mamy swój rozum i nie damy Ci się zmanipulować. Nie pozdrawiam.

Coty
@Zyczliwa z k6

No chyba klakier tak robi. Nie raz zagadywał do mnie negatywnie o innych osobach a później z nimi wielce uśmiechnięty rozmawia. Jemu to nie można ufać. Robi zament zawsze. Wiele razy słyszałam że jest (usunięte przez administratora)

Pracownik produkcji

Praca jak praca ten kto będzie chciał to będzie pracował tylko dlaczego cisna nas o wydajności a wypłaty coraz mniejsze . Robimy jak na akord a zero doceniania może czas to zmienić? Po co podkręcać tak maszyny jak to robi lider Karol ? Piotrek J. to prawdziwy lider z krwi i kości maszyny jadą odpowiednią prędkością i jest dobrze naprawdę dużo pomoże Piotr czy też wytłumaczy operatora co i jak bardzo sobie chwalę go ????

@Pracownik produkcji

Tak to prawda, praca jak na akord i jeszcze maszyny do takiej wydajności nie są przygotowane ( K6 7 i 8chodzi o nakładanie korka na butelkę , praca siłowai stresujaca BHP ???, o ludziach już nie wspomnę są zastraszeni i zmęczeni, operator ma satysfakcję że na kogoś nakrzyczy lub coś głupiego powie . Ludzie naprawdę się starają, Proszę przyjrzeć się niektórym operatorom .

Jolanta

Da się podkręcać maszyny? Wtedy jakoś szybciej musicie pakować? Czy jak to wpływa na pracę operatora? Te normy to są realne czy ciężko robić?

@Jolanta

Każda maszynę da się ustawić, prędkość nalewu , prędkość taśmy , oczywiście stojąc z boku nie widać tej prędkości ale osoby pracujące przy taśmie odczuwaĵa ją. Operator ma satysfakcję no i może jakaś premię . Jak już tak ma być to niech to się przeklada na zarobki całej ekipy która pracowała na danej maszynie. Normy są realne jest ciężko, nawet dla pań które pracują po kilkanaście lat.

@Jolanta

Operatora ???? Żadna podkręci i sobie idzie a panie na produkcji muszą zasowac za dziesięciu, nikt nie patrzy że tak naprawdę przez ich rece musi cały towar przejść, dwója się i troja żeby to ogarnąć a nawet operator ma problem żeby zastąpić kogoś aby mógł iść do toalety gdzie stoi i nic nie robi.

Gdhdj
@Jolanta

Tak idzie podkręcić maszynki wtedy człowiek musi szybciej ruszać rękoma....rozumiem wszystko bo jak człowiek jest nauczony pracy to ogarnie i nawet takie szybkie tępo ale żeby to jeszcze docenili takiego pracownika a nie mają człowieka gdzieś !! A już nie wspomnie jak dostaniesz na maszynkę słabszego pracownika to jeszcze musisz za niego robić!! Brak słów powinni takich ludzi dawać na osobne maszynki np 4 osoby słabsze i niech sobie pracują wtedy była by jakąś sprawiedliwość a nie później ta osoba co szybko pracuje i daje rade dostaje po dwojnie po (usunięte przez administratora) No ludzie !!

@Gdhdj

To na maszynach pracuje się w parach? Idzie wyrobić tą normę kiedy dostaniesz takiego słabszego jak piszesz? Co w sytuacji kiedy nie zrobi się normy? Pytają o powód?

Operator Maszyn

CV i rozmowa kwalifikacyjna

Brak

logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
TEZA

Nowy zakład jedna firma jedna hala tylko mało kto o tym wie ,że dzieli się na K6 i na B3 . Jak zawsze dział opakowań nie ma miejsca do pracy ponieważ Produkcja potrzebuje 3/4 hali do przygotowania jednego stanowiska pracy . Nastawiane kartonów kartoników komponentów że nie ma jak przejść a gdzie tu dopiero odstawić paletę z wyrobem gotowym który może trafić na magazyn . Jak uda się znaleźć kawałek miejsca to się odstawia . Do tego te kobiety tam pracujące i te ich teksty " Ta paleta nie może tu być ! Ten wózek z tackami też nie może tu być ! Paleciak jest nasz oddajcie ! Dlaczego nie bierzesz plastikowej palety tylko drewnianą ! Co tu robią te popsute palety ?! . Nie mieszajcie palet Euro z plastikowymi i tymi od granulatu .Niektóre osoby jak by zamieniły się chociaż na chwile stanowiskiem pracy to by zrozumiały jak to jest patrzeć z boku a pracować . Skoro to nie może tu być to nie może tu stać to jak pracować ????

Mateusz

Nie polecam firmy. Firma dla małej garstki osób dla których stworzone są nie potrzebne stanowiska na które zwykły pracownik musi pracować. Źle zarządzanie i zła idea. Z jednej strony czepianie się pracownika produkcji a z drugiej strony nowe stanowisko które zupełnie nie wnosi nic nowego, ktoś kto w ogóle nie wpływa na korzyści dla firmy i ma płacone duże pieniądze i coraz więcej takich w firmie. Niestety firma idzie w złym kierunku.

Beata
@Mateusz

można prosić o szczegóły dotyczące tych "niepotrzebnych" według Ciebie stanowisk? czemu niby nic nie wnoszą? Jak praca na nich wygląda, na czym polega i czego wymagają podczas naborów?

Coin
@Mateusz

Teraz nie polecasz bo się zwalniesz także powodzenia w poszukiwaniu nowej pracy

odpmateusz
@Mateusz

czy sie zwalnia czy nie, nie ma znaczenia, napisal szczera prawde bo ludzi na produkcji brakuje a mnoza sie stanowiska ktore nic nie wnosza i to jest prawda nawet jesli WAM sie tak wydaje ale jesli kasa sie zgadza to po co myslec. jednym zwracacie uwage jak powie dwa zdania a drugim wolno pol dnia przesiedziec, nic nie zrobic i takim placicie. zreszta warto spojrzec czasami na cevalki osob ktore sa awansowane....dobre lizanie wystarcza

Beata
@odpmateusz

ujmujesz im kompetencji? zastanawiam się czy widziałeś te dokumenty czy coś konkretnego mogłoby na to wskazywać. jak grubo finanse po takich awansach się zmieniają i jakie obowiązki dorzucają?

loli
@Beata

Przecież u was jest ogromna przepustowość,to chyba coś znaczy i to,ze ludzie narzekaja.Jeszcze trochę.I na wejsciu krzyz na scianie.To piękny znak,ale czy tak jest za murami tego zakładu.Krzyż zobowiazuje

Bezrobotna

Czy ktoś coś wie czy nadal trwa rekrutacja, zapotrzbowanie na dział produkcji opakowań ????

wiem
@Bezrobotna

Tak , rekrutacja nadal trwa :) Pozdrawiam!

Agnieszka
@wiem

Orientujesz się jak długo ciągnie się rekrutacja? Jest jeden etap czy kilka? Czy przy ewentualnym zatrudnieniu jest na początku jakieś wdrożenie?

Wiem
@Agnieszka

Dajesz CV, dzwonia i umawiaja sie na rozmowę. Potem jest rozmowa z kierownikiem i ewentualnie kadrową. Jak przejdziesz rozmowe i sie dogadasz na stawkę, dostajesz info od kiedy zaczynasz. Pierwszy tydzien wdrozeniowy, a potem już leci :)

Edyta
@Wiem

A o co na takiej rozmowie pytają? Jakieś konkretne pytania? To znaczy, że w sumie są dwie rozmowy rekrutacyjne? Kto prowadzi tę pierwszą, bo jest info tylko o tej drugiej.

wiem
@Edyta

Rozmowa jest jedna, w której uczestniczy kierownik + ewentualnie kadrowa. Może źle to napisałem za pierwszym razem :) Pozdrawiam!

Opinia

Polecam pracę w tej firmie w szczególności stanowisko Lidera / Liderki / Operatora / Operatorki / Kordynatora / Brygadzisty maszyn

Święte Słowa

Też miałam okazje trochę poznać tej pracy na szczęście tylko na parę dni przechodząc z produkcji i dokładnie tak to wygląda jak pracownik napisał zaduch plastiku unoszący się w powietrzu brak tlenu najgorzej a co do reszty treści zgadzam się w 100 % cała prawda jak tam się pracuje SERIO POWINNI DOCENIĆ TYCH LUDZI BO ZA CHWILE NIE BĘDZIE KOMU TAM PRACOWAĆ

O ile się nie mylę to potrzebują ludzi do pracy na ten dział bo my z produkcji przechodzimy pracować do nich . Szczerze nie polecam pracy tam praca może nie należy do skomplikowanych praca jak praca ale tempo pracy masakra w szczególności nowy zakład chociaż ostatnio na starej części zakładu nie jest nic lepiej . . . nie dość żę kosze pełne to jeszcze palety do owijania i wywożenia masakra nie ma czasu kiedy iść do toalety o napiciu wody nie wspomne . Do tego praca w hałasie uszy bolą od tych zatyczek specyficzny zapach plastiku czy tego tworzywa tam niekiedy nie ma czym oddychać . Patrząc na to z boku (usunięte przez administratora)robota ale będąc tam zatrudnionym masakra współczuje a jednocześnie PODZIWIAM OSOBY TAM ZATRUDNIONE I PRACUJĄCE !!! Ponadto praca chodząco - stojąca w wymuszonej pozycji i tak całe 8h pracy . Cały czas na nogach o krześle można tylko pomarzyć nie to co na produkcji . .. bez porównania . i te 4 brygady to już w ogóle mistrzostwo świata cały weekend w pracy nic życia osobistego wiec tak to wygląda .

???

Mam pytanie do góry: Na czym polega praca lidera/ liderki maszynek? Bo z tego co widać to na patrzeniu w telefonie i sedzieniu.

żeglarz
@???

W telefonach mamy wytyczne produkcji i kontakt z kierownictwem, to są służbowe telefony

Kuroi Ryu
@???

Panie na pompkach, butelkach i kole też spoczywają. Co ma powiedzieć nasz dział opakowań stoimy chodzimy i głowy nam pękają mimo zatyczek.

Kuroi Ryu Oryginał
@Kuroi Ryu

Jak chcesz się wypowiadać to używaj swojego oryginalnego nicku, a nie podszywasz się pod innych. Jeśli tak ciężko się ujawnić to chyba masz kiepską samoocenę

Zbyszek

Stanowisko mechanik UR proponują śmieszne pieniądze z 20 letnim doświadczeniem zaproponowali mi 3200 na 3 zmiany! Śmiechu warta firma wymagaja wszystko ale za półdarmo nikomu nie polecam

kilom

Witam,czy jest jakiś vacat w kontroli jakosci czy w laboratorium mikrobiologicznym i jaka panuje tam atmosfera?

żeglarz
@kilom

Proponuję zacząć od działu produkcji, na kole lub na palecie.

Nowy Zakład

Przydało by się zwrócić uwagę na dział opakowań i dobrać im odpowiedni kolor koszulki czy też spodni ( Brygadzista , Mechanik ) ponieważ nowe osoby które uczą się na operatorkę czy też operatora nie wiedzą kto to jest i ja się zwracać w razie pytań . Sa cztery brygady i każdy brygadzista - stka chodzi inaczej ubrana mechanicy tak samo każdy coś innego . Zamiast siać panikę na hali i się domyślać kto jest kto proponuje szybsze rozwiązanie z tą odzieżą ułatwi to prace . Poza tym jak wszyscy to wszyscy !

Kuroi Ryu
@Nowy Zakład

Byleby nie różowe, po za tym też mamy problem z wymianą ubrań(od dłuższego czasu, firma zaopatrująca ucichła) więc mamy co nam BHPwiec dał (ja nie narzekam)

D.S

Wiecie kiedy będzie rekrutacja nowych pracowników . I czy może potrzebuja

@D.S

Obecnie nie szukamy pracowników produkcyjnych. Na ten moment mamy zapotrzebowanie na stanowiskach: - operator linii konfekcjonujących - operator mieszalni - magazynier (uprawnienia na wózek widłowy) - mechanik - elektryk Zapotrzebowanie na pracowników powinno pojawić się w okolicach kwietnia. Proszę się orientować ;)

@Produkcja

Interesuje mnie praca operatora

Proszę złożyć CV :)

@Produkcja

Jak przyjdę z CV to od razu ze mną ktoś będzie rozmawiał czy dopiero będą dzwonić? Długo to wszystko trwa i z jakich etapów się składa? Nie ukrywam że zależy mi aby szybko rozpocząć pracę...

@Jolanta

Zaproszenie na rozmowę po dostarczeniu CV trwa około tygodnia. Niech Pani zaznaczy, że zależy Pani na czasie, może uda się przyspieszyć proces. Trzeba zrobić ten pierwszy krok :) Miłego dnia!

Chętny

Witam. Jakie są zarobki operatora maszyn na rękę? Czy z upływem czasu wynagrodzenie wzrasta? Są premie za obecność, wydajność ?

Chętny

Zainteresowana

A co do odzieży roboczej może ktoś zna sensowne rozwiązanie tego wszystkiego bo operatorów ubieracie w żółte koszulki zielone spodnie musza się do tego stosować ( chociaż niektórzy maja tylko koszulkę ) A co z resztą pracowników niebieskie koszulki pozostały a błękitne spodnie już są nieaktualne ? jak większość chodzi pracuje w ogrodniczkach ! Jeden zakład pracy jeden możę nosić co tylko chce a drugi musi się dostosować . No wiadomo spodnie ogrodniczki są lepsze bo gdzieś trzeba schować cukierki fajki itp itd . Jedni mogą wszystko drugi nie może nic . . ..

Racja

Skoro we firmie obowiązuje nakaz noszenia odzieży roboczej to dlaczego niektóre osoby chodzą ubrane w co im się podoba m.in. panie z kontroli jakości mikrobiologia automatycy tak jak przychodzą do pracy ubrani tak pracują ( spodnie jeansy panie i panowie ) oni też nie przenoszą żadnych bakterii i zarazków ?????????

A czemu my pracownicy musimy chodzić w tym "kaftanach" jeśli przechodzimy z jednego zakładu na drugi jeśli szef ze swoimi pracownikami wchodzi na hale bez niczego? Bez czepka, bez ochraniaczy? I jaki to jest przykład? To już oni nie przenoszą żadnych bakterii, zarazków? Ale my pracownicy je przenosimy. Śmiech na sali, poprostu brak szacunku. Skoro jesteśmy równi to szef też musi wchodzić na hale produkcyjna w ochraniaczach. A nie ze on jest szefem i co sobie myśli.

To jest brak szacunku dla pracowników!

Zostaw merytoryczną opinię o Serpol-Cosmetics Sp. z o.o. - Mieścisko

• Jak się pracuje w Serpol-Cosmetics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Serpol-Cosmetics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 192.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Serpol-Cosmetics Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 162, z czego 23 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 90 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Serpol-Cosmetics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Serpol-Cosmetics Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Serpol-Cosmetics Sp. z o.o.