Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Serpol-Cosmetics Sp. z o.o. w Mieścisko

Pracuś

Brygadzisci bez doświadczenia i wykształcenia to później tak to wygląda jak w tej firmie. Brak szacunku do pracownika a każdy boi się ruszyc temat bo będzie g nojony w pracy tak jak to ma miejsce na zmianie E.

pracownik Serpolu

Witam, a ja lubię swoją pracę. Jest ciężka, denerwująca.. ale daje mi to co najważniejsze możliwość opłacenia rachunków. Pracując na produkcji nie mogę żyć w luksusie.. ale mogę żyć. Niedawno straciłem pracę, zatrudniłem się w Serpolu. Mam co do garka włożyć.. skończcie narzekać, niech każdy robi swoje. Wieczne obrabianie 4 liter i narzekanie nic ni daje. Pozdrawiam

Duda

A mnie już denerwuje wieczne narzekanie na firmę jak tak wam źle w (usunięte przez administratora) to,dlaczego jeszcze tu siedzicie niektórzy po 5/10/15 lat no mi się wydaje, że jak by tak źle było to dawno byście odeszli.. A nie tylko wiecznie komentarze "o patrz spowrotem wróciła do serpolu" No przynajmniej ta osoba spróbowała innej pracy i stwierdziła ,że nie jest jednak źle w serpolu... A wy nawet nie próbujecie tylko wiecznie narzekać potraficie i obgadywać na prawo o lewo każdego człowieka czasami się zastanowić proponuje... Bez pozdrowień i szanujcie się nazwajem bo karma wraca jak bumerang

MadMax

Firma mi sie nawet podoba. Jestem krotko ale po 3 miesiącach na rok przedłużenie dostałem i od razu lepsza fucha na innym stanowisku. Kasy tez dolozyli i z premią biedy nie ma. Kierwonik jak widzi ze czlowiek ogarnia robote to zara inna gadka jest. Polecam.

Mydełko FAA

Polecam pracę jako operator na saszetkach ludzie za ciebie robią a ty od czasu do czasu poprawisz korek lub wałek założysz i możesz dalej sobie siedzieć albo pogadać z kumplami a wydajnośc leci a na maszynkach panie same za ciebie wszystko zrobią okleja kartony i nawet odłożą a ty możesz mieć jak to mówi jeden leń i operator "wyje****"

R4E
@Mydełko FAA

Życzę Ci abyś podczas pracy przewrócił się na twarz a Panie które rzekomo pracują za ciebie nic nie zrobiły:) pozdrawiam.

@Mydełko FAA

Jeżeli jesteś taki mądry to trzemu nie idziesz na operatora

EVOL
@Mydełko FAA

Anonimowo oczywiście każdy odważny. Zapraszamy by zgłosić się do nauki, skoro praca taka łatwa. Chyba że zabrakło odwagi.

R4E
@grzenas2233

Naucz się pisać oraz używać interpunkcji to pogadamy, jestem wieloletnim pracownikiem i z tego co się orientuję portal ten jest po to aby anonimowo wyrazić swoją opinię. Pozdrawiam.

Operator Nowy wpis
@grzenas2233

Nie każdy się nadaje do pracy na stanowisku operatora maszyn. Szanuj innych ludzi którzy na Ciebie pracują, żebyś Ty mógł ściemniać gdy maszyna idzie dobrze.

grzenas2233 Nowy wpis
@Operator

Czyli myślisz że potrafisz wszystko ustawić

grzenas2233 Nowy wpis
@R4E

Ok przepraszam jeżeli coś źle napisałem

Marcin Nowy wpis
@Mydełko FAA

Chyba lubisz prowokować ludzi że piszesz takie teksty. A jak jest naprawdę? Masz dużo roboty i dlatego tak ściemniasz? Ile ci płacą za to niby lenistwo?

Crosshair

Kiedy w końcu dokupicie więcej paleciaków? Czy kupienie choćby 2 paleciaków ręcznych na nową halę to tak wielki problem? (usunięte przez administratora)

@Crosshair

Czemu firma zataja wydarzenia z zakładowej imprezy z okazji 30-lecia firmy? Boicie się rozmawiać o swoich prostackich zabawach? Pochwalcie się , co tam się działo

@Crosshair

No proszę, w końcu firma dokupiła 2 paleciaki na nową halę. Dwa, czarno- szare paleciaki z białymi kółkami. Jednak są pieniądze na narzędzia przydatne i potrzebne dla pracowników , a nie tylko na hektolitry wódki wyborowej i na tancereczki ze Samba Extrema. Brawo !!

@Crosshair

Myślę że firma się rozwija ale to jest to długi proces .W firmie jest dobrze , jest jeszcze dużo do zmiany chodzi mi o proces szkolenia nowych osób za dużo informacji na pierwszy dzień pracy .

Bespin
@Crosshair

Mogliby znów dokupić 2 kolejne paleciaki, bo czasami to co jest na hali nie wystarczy dla wszystkich. Najlepiej takie same, jak te czarno szare z białymi kółkami, fajne się je prowadzi. Pieniądze powinny być, zwłaszcza nie będzie tworzony ( kontynuowany) zakłady fundusz świadczeń socjalnych w tym roku

...
@Crosshair

Najgorsze są stare babsztyle. Czekają tylko aż nowy pracownik się pomyli, żeby z wielką radością i możliwie najgorszym tonem zwrócić mu uwagę. Oczywiście później chwaląc się tym przed swoimi koleżankami. Uważajcie na bąka i córkę Kardashianke. Takie patalogie w tej firmie to norma

Siema elo

W tym zakładzie sama praca nie jest zła,tylko starsi pracownicy to są głównym powodem że nowi pracownicy odchodzą ponieważ obgadują, zniechęcają do pracy. Stare gbury niech się szef za takich weźmie to zmieni się atmosfera..

Vigol
@Siema elo

Ja na swojej zmianie to akurat nie mam starych gburów, tylko wredne baby, które ciągle plotkują i obgadują innych. Wobec innych pracowników często bywają niemiłe i mówią upierdliwe uwagi. A jak zwróci się im uwagę ( nawet w grzeczny sposób), to są wielce obrażone i idą skarżyć do brygadzisty lub wyżej. Bardzo toksyczne środowisko pracy.

Ziko
@Vigol

Tylko prawda jest taka że niektórzy mają takie ruchy do pracy że jak tu się niedenerwowac a gadają i starzy i nowi więc po ci komentarze

Vigol
@Ziko

Po pierwsze, nowi pracownicy dopiero zaczynają poznawać pracę w serpolu i nie maja jeszcze wyrobionych ruchów oraz nie wiedzą jeszcze wszystkiego, dlatego mają takie ruchy. Przyjdzie to z czasem. Ale to jeszcze nie powód, żeby być wobec nich wrednym i upierdliwym. Starzy pracownicy chyba zapomnieli, jak sami zaczynali. ( "Stare krowy zapomniały, jak były cielakami") Po drugie,komentuje to po to, aby wszyscy wiedzieli co się dzieje w serpolu. Że w serpolu bycie wrednym gburem to zaleta, a nie wada. Że obgadywanie ludzi po kątach to tutaj normalność, a dla starych pracowników to chyba jedyna życiowa pasja. A ja nie zamierzam się do tego dostosowywać. Tak przynajmniej jest na mojej zmianie. Na innych nie wiem.

Duda

@Duda

Wreście ktoś napisał mądrze pozdrawiam nowy p

@Duda

Ooo jaki wykładowca się znalazł pewnie o sobie pisze

Ps

No i właśnie odchodzą a zostają same nowe którym nie chce się pracować co do ego niebede się rozpisywać bo nie widzę juz takiej potrzeby ????

@Ps

Za takie pieniądze które oferuje serpol swoim pracownikom to ludziom odechciewa się pracować. Firma nie umie zadbać o wypłaty swoich pracowników, to pracownicy mają swoją pracę w dvpie albo odchodzą gdzie indziej. Zobaczymy jak będą wyglądać wypłaty po nowym roku A Ci co siedzą tu tyle lat to są: a) miejscowi ( zmiana pracy im się nie opłaca) b) ludzie o niskich kwalifikacjach zawodowych c) wredne i upierdliwe istoty ( bo ludźmi nie można ich nazwać) , których nikt by ich nie zatrudnił ( nawet za darmo)

@Trzask

Za takie pieniądze a z tego co piszesz to jeszcze pracujesz jak za mało to można zmienić pracę no nie

@Ps

Zamierzam zmienić pracę, czekam tylko na koniec mojej umowy (mam na czas określony) i idę pracować gdzie indziej. A Ty, drogi użytkowniku Ps, jesteś byłym pracownikiem czy nadal pracujesz, bo zauważyłem ze raz piszesz tak, a raz tak. Zdecyduj się :)

@Trzask

Jak czytasz to chyba powinieneś wiedzieć że byłym.

@Ps

Czytam, czytam i widzę, że pod nickiem (taki drobny, szary napis) z 9 grudnia piszę "Były pracownik", natomiast z 11 grudnia pisze "Pracownik", a nie "Były pracownik", więc jest pewna nieścisłość. Proszę być na przyszłość bardziej dokładnym i pozdrawiam :)

@Trzask

Pozdrawiam a jest tak że czasami się coś nadusi przypadkowo

Marcinekkowalski
@Duda

No ja odszedlem po ponad roku. Brak podwyżek i narzekanie i szukanie dziury kierownictwa tam gdzie jej nie ma. Super dostawy tirow z przeciekajacym towarem i prezes chodzacy po halach, pytajacy pracownikow co robia i ilu ich jest.... Szefostwo w serpolu zachowuje sie jak kirczak bez glowy. Takie wtopy to mogla by firma nowa na rynkj robic a nie z 20 letnim stazem. Szkoda sie rozpisywac bo takich dziwnych akcji bylo wiecej.

Icel
@Marcinekkowalski

Dobrze pamiętam tą akcje z tym cieknącym towarem. To było w marcu 2021 roku. Podobno było ponad 2000 palet ( tak ludzie gadali), na których przeciekały saszetki. A saszetki przeciekały, bo było tak szybkie tempo ustawione, że pracownice nie nadążały sprawdzać saszetek i musiały pakować, bo inaczej koło by się zapchało. 2 miesiące przeglądaliśmy te palety. Aż dziwne, że Lidl nie anulował kontraktów z sERPOLEM.

Rozmowa kwalifikacyjna
Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Serpol-Cosmetics Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Specjalista ds. Obsługi Klienta? Podziel się swoimi doświadczeniami.
X
Klient

Najlepsze jest to że wspierają szlachetna paczkę i inne akcje, a swoich pracowników nie potrafią wesprzeć w wypłacie, tylko 2300 na miesiąc.

Halo halo

Halo ja się pytam gdzie jest człowiek od dezynfekcji klamek i wgl co chodził po produkcji teraz w czasie kiedy firma każe chodzić w maseczkach to ten człowiek powinien być przywrócony do funkcji bo wszędzie są zarazki.... A co do telewizorów weźcie je w końcu Włączcie na nowym i Starym Zakładzie.. Pozdrawiam moi mili ????

Hiere
@Halo halo

A ja chciałbym się spytać, dlaczego obowiązek noszenia maseczek dotyczy tylko pracowników pracujących na hali, a nie wszystkich w Serpolu? Czy w biurach panuje jakieś specjalne powietrze bez zarazków i nie trzeba pracować w maseczkach? Nie rozumiem tego. Wirusem (usunięte przez administratora) może zarazić się każdy, bez względu czy pracuje na hali produkcyjnej, w magazynie czy w pomieszczeniach biurowych, więc ludzie w biurach też powinni pracować w maskach jak na produkcji .

NIRVANA
@Hiere

BO LUDZIE Z BIUR I OGÓLNIE SERPOL MAJĄ GŁĘBOKO GDZIEŚ LUDZI ZATRUDNIONYCH NA PRODUKCJI I TRAKTUJĄ ICH JAK LUDZI GORSZEJ KATEGORII. UWAŻAJĄ SIĘ ZA CHODZĄCE ALFY I OMEGI, CHOĆ NIEKTÓRZY Z BRYGADZISTÓW ZAKOŃCZYLI SWĄ EDUKACJE NA PODSTAWÓWCE. NIE POTRAFIĄ (ALBO ZŁOŚLIWIE NIE CHCĄ W CO BARDZIEJ WIERZĘ) ZROBIĆ PROSTEGO I KLAROWNEGO SYSTEMU PREMII UZNANIOWEJ ( I DOSTĘPNEGO DLA KAŻDEGO TAK JAK DODATEK ZA NOCKI) , TO JESZCZE ZMUSZAJĄ DO NOSZENIA MASECZEK ( CHOĆ CI W BIURACH SAMI NIE NOSZĄ). (CIEKAWE CZY SZATNIA PRACOWNIKÓW BIUROWYCH TEŻ JEST OZONOWANA) NIE DZIWIE SIĘ ŻE W RADIU CO CHWILA LECI REKLAMA O PRACY W SERPOLU, BO JAKOŚ NOWYCH PRACOWNIKÓW NIE WIDAĆ. WSZYSCY UCIEKAJĄ STĄD. NIEDŁUGO KOŃCZY MI SIĘ UMOWA I TAKŻE UCIEKAM. JAK NAJDALEJ.

Toldi

Witajcie ! Czy może ktoś mi wytłumaczyć, po co są te wielkie telewizory nad maszynami produkcyjnymi i dlaczego ciągle są wyłączone ? Jeśli nie są potrzebne do celów zawodowych, to po co w ogóle są? Czy istnieje możliwość, aby włączyć na tych telewizorach jakąś muzykę? Sądzę że ludziom bardzo spodobałby się ten pomysł i poprawiłoby to atmosferę pracy.

Ktus
@Toldi

Jak firma opłaci abonament rtv to będzie transmisja skoków narciarskich.

Wkurzony pracownik produkcji

Co tu się dzieje w tej firmie to jakoś dramat. Mówią że nie będą zwalniać ludzi ... A na drugi dzień zwolnienia.. Chcą wprowadzić dwie zmiany nagle pojawia się rekrutacja na trzy zmiany ... Tylu dobrych pracowników zostało zwolnionych a tu nagle nowi... Niby firma nie ma pieniędzy wszędzie szuka oszczędności to skąd będą pieniądze na przeszkolenie nowych ludzi ? Milion dyrektorów i kierowników ... A w firmie dzieje się coraz gorzej. Za czasów dawnego kierownika wszystko było.. praca była szło wszystko załatwić.... Nowa pani kierownik wprowadziła jakieś chore zmiany i już jej nie ma . A my z tymi zmianami zostaliśmy ... Nie rozumiem tego zarządzania . Z dnia na dzień robi się coraz gorzej. Czas szukać innej pracy bo tu z ledwością na chleb wystarcza. Wypłaty coraz mniejsze a w sklepach wszystko poszło w górę...W firmie panuje totalny brak szacunku dla pracownika... Nie myśli się o tym by atmosfera była miła w pracy . Atmosfera jest tak gęsta że można by siekierę zawiesić... Jeden na drugiego chodzi skarżyć żeby mieć zysk. Jeśli wykonujesz dobrze swoją pracę i jesteś cicho to źle... Musisz się opierdzielac i skarżyć wtedy będziesz kimś. Nie polecam.

No tak
@Wkurzony pracownik produkcji

Zgadzam się,.bedzies skarżyć i liza (usunięte przez administratora) to możesz zostać kimś. Nawet wykształcenia nie musisz mieć żeby być takim brygadzistą. Wstyd

Player Imprezo
@Wkurzony pracownik produkcji

Potwierdzam .W tej firmie panuje kompletny chaos i dezinformacja. Nikt nic nie wie, każdy mówi co innego, a później się okazuje że 90% z tych informacji to nie prawdziwe plotki. Firma nie dba o atmosferę w pracy, bo zapewne tym na górze jest to rękę (zgodnie z rzymską zasadą "divide et impera" ). Wśród pracowników nie ma jedności. Każdy swoją rzepkę skrobie. Co do zwalnianych pracowników. Oni nie byli zwalniani, tylko nie zostały przedłużone im umowy, mimo że byli to dobrzy pracownicy. (Znam osobiście 2 przypadki pań, które zostały tak potraktowane). Szkoda tylko, że obie panie dowiedziały się o tym na kilka dni przed końcem umowy.(choć według polskiego prawa okres wypowiedzenia to min. 2 tygodnie) Ta firma stosuje tą sztuczkę, bo lubi się kreować na najlepszego pracodawcę w powiecie, który "podobno" nie zwalnia pracowników .

Gox

Mam pewną uwagę do firmy Serpol. Jak już zamieszczacie ogłoszenia o pracę na takich stronach jak gowork.pl, to nie róbcie kopiuj - wklej informacji z powiatowego urzędu pracy. Macie tak leniwych informatyków, czy są także słabo opłacani jak produkcja i operatorzy ?

Jon
@Gox

Ogłoszenia to raczej zamieszczają kadry

@Jon

Być może ogłoszenia umieszczają kadry a nie informatycy, ale tak duży moloch jak Serpol to mógłby się bardziej postarać przy tworzeniu ogłoszeń o pracę na takich stronach jak gowork.pl , a nie kopiowaniu info ze strony powiatowego urzędu pracy. Lenistwo, czy brak kreatywności?

Gargamel

Brak HR i tyle..

Braliście udział w aktualnie prowadzonej przez Serpol-Cosmetics Sp. z o.o. rekrutacji na stanowisko Kucharz? Wiecie coś więcej na temat pracy u tego pracodawcy?

Walczący lepsze zycie

Jestem pracownikiem ktury sie stara w pracy robie swoje a jak mam możliwośc to jeszcze pomagam innym bo taki mam harakter zle w firmie mi sie nie pracuje jest ok tylko zabolało mnie jedno jak zapytałem się czy moge liczyć na pomoc firmy w mojej sprawie to zostałem olany a wiem ze wszystko idzie obejśc tylko trzeba chciec w tym przypadku nie chcieli a kiedys usłyszałem od swojej brygadzistki na nowym zakładzie że takiego pracownika jak ty to ze świecom szukac to moze wkoncu firma pomoże takiemu pracownikowi

Jaką umowę oferuje Serpol-Cosmetics Sp. z o.o. dla osoby na okresie próbnym? Z tego co widzę, to aktualnie poszukują kogoś na stanowisko IT Specialist.

Czy w mieście Mieścisko da się zarobić więcej niż 4900 PLN pracując jako Operator?

Nitro
@Administrator

Tak, oczywiście, ale w 2 miesiące.

P

No nie

@Administrator

tak po dwóch miesiącach tak

Gox

Firma z tak wspaniałą atmosferą pracy i atrakcyjnymi zarobkami, że musi szukać pracowników w urzędzie pracy, nawet z ogłoszeń na portalu olx nikt nie chcę tam iść. Dobrze że już tam nie pracuje :)

@Gox

Atmosfera grobowa iście wymarzona ,zarobki jak zapomoga z mopsu,A za pracowników z urzędu mają płacone a dobrych pracowników się zwalnia .Tyle w temacie ,osobiście nie rozumiem ludzi którzy jeszcze tam pracują w takich warunkach.O umowach nie wspomnę śmieciowe ,Tyrasz jak (usunięte przez administratora) za grosze ,Ja nie polecam

Gox

Ja tak zrobiłem i mam teraz podobną pracę, ale o lepszych zarobkach i mam współpracowników, którzy mnie ciągle nie obgadują za plecami. Wystarczy trochę odwagi i dobrze się rozglądać po ogłoszeniach ;)

W Mieścisko Serpol-Cosmetics Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Operator Maszyn. Wziąłeś udział w procesie rekrutacji? Daj znać, jak on wyglądał. Te informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w firmie.

@Administrator

Nie polecam pracy jako operator. Głównie ze względu na zarobki. Podstawa wynagrodzenia to minimalna krajowa (tak samo jak zwykły pracownik na produkcji) plus dodatek za nocki oraz premia uznaniowa, której nigdy Tobie nie wytłumaczą jak jest rozliczana. Produkcja nastawiona głownie na ilość, nie jakość. A jak produkcja będzie mała, to będziesz robić jak zwykły pracownik na produkcji. ( I też Tobie tak zapłacą). Napisałbym ile wynosi wypłata, ale podejrzewam że zostanie to zatajone przez administratora strony. Wisienką na torcie jest atmosfera w tym zakładzie. Ludzie obgadują się wzajemnie, plotka goni plotkę, a niektórzy nawet donoszą na innych (oczywiście nie wszyscy, są także fajni i ciekawi ludzie)

@Gox

Masz rację tam ludzi traktują jak szmatk...

Czy pracując w firmie Serpol-Cosmetics Sp. z o.o. można dostać awans w pierwszych 3 miesiącach?

Małpeczka

Kto jest odpowiedzialny za ustawianie tego ogrzewania podłogowego? Dlaczego na hali jest tak gorąco? Jest październik, a na nowej hali jest goręcej niż latem podczas upałów. Przecież to powoduje że pracownicy szybciej się męczą i spada im wydajność pracy. Czy nikt o takich rzeczach nie myśli?

Pracownica1

Ogólnie praca nie jest zła. Codziennie jest się na innej maszynce. Od saszetek po automaty. Codziennie nowi ludzie. Problem tylko tkwi w wynagrodzeniu. Chcą, żebyśmy pracowali na akord a mamy płacone grosze. Taka prawda. Operatorzy ustawieni tylko, żeby jak najwięcej wylać a my mamy szarpać jak beduini. Odnośnie zmian rękawiczek i mycia rąk. Kiedy niby mamy to robić, jak nawet nie ma na to czasu bo operatorzy nie staną za Ciebie na stanowisku. Od Nowego Roku ma wejść podwyżka najniższej krajowej to pewnie zrobią tak, że będą płacić tak jak teraz tylko odetną tą premię, której teraz w sumie nawet nie widać. Więc będziemy dostawać tyle co teraz. Ogólnie gdyby dbali o pracowników i dobrze im płacili, to ludzie tez inaczej by do tej pracy podchodzili. A tak to... niedługo otwiera się Amazon, więc dużo ludzi tam pójdzie.

@Pracownica1

Święte słowa wszystko idzie w górę a tu pensje stoją w miejscu jeszcze tylko szukają żeby obciąć "premie" której praktycznie nie ma ????????

dzik
@Pracownica1

tak amazon ma się otworzyć

@Xxx

Co tu się dzieje w tej firmie coraz gorzej

Praca 2021 serpol
@Ps

Gorzej to było w grudniu 2020 r teraz tylko uciekać jak najdalej z serpolu!!!! Nie można nic dobrego napisać o firmie na chwilę obecną

Proszę Państwa, mamy 200 komentarz

Funny
@Pracownik

Jesteś zabawny, podoba mi się Twój styl !! :)

Mocny

Firma dla ludzi o mocnych nerwach. Tworzenie się nieprawdziwych plotek na każdy temat to codzienność. Niektórzy Pracownicy tym żyją, żyją życiem innych i tworzeniem afer nawet na temat firmy, tak jakby się tym karmili, jakby nie mieli swojego życia. Tak było np że niby firma dostała kilkanaście milionów ze względu na pandemie a nie dostała ani zł i sobie pewna pani rozpowiadała takie rzeczy w firmie i po okolicy. Niestety tym ludzie żyją, żeby kogoś upokorzyć. Przerażające co sie tu wyprawia.

Volt
@Mocny

Raczej o mocnych nogach, a nie nerwach.( 8 godzin stania robi swoje) A tych wszystkich plotkarzy wystarczy mieć głęboko gdzieś, i myśleć tylko o swoim życiu.

Zostaw merytoryczną opinię o Serpol-Cosmetics Sp. z o.o. - Mieścisko

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Serpol-Cosmetics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Serpol-Cosmetics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 94.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Serpol-Cosmetics Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 76, z czego 10 to opinie pozytywne, a 20 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Serpol-Cosmetics Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Serpol-Cosmetics Sp. z o.o., to 3, z czego 0 to opinie pozytywne, a 2 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Serpol-Cosmetics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Serpol-Cosmetics Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Serpol-Cosmetics Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 43 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Serpol-Cosmetics Sp. z o.o.