Opinie o Serpol-Cosmetics Sp. z o.o. w Mieścisko

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Serpol-Cosmetics Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Serpol-Cosmetics Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Serpol-Cosmetics Sp. z o.o. w Mieścisko

Inwestycja

Fajnie , że firma się rozwija dzięki temu ludzie mają prace . Praca jak praca pracować trzeba wszędzie . Cieszy nas to , że powstała nowa hala produkcyjna wszystko super pięknie . Pytanie co ze starą częścią zakładu ??? Do dziś tam funkcjonuje m. in . Dział Produkcji Opakowań gdzie po ostatniej ulewie zalało nam trzykrotnie hale produkcyjną oraz szatnie . Przy każdych opadach deszczu śniegu notorycznie przecieka nam dach na produkcji , dochodzi nawet do niebezpiecznych sytuacji narażających pracowników na utratę zdrowia i życia poprzez zalewanie się wodą deszczową skrzynek z prądem . PRZCIEKAJĄCY DACH TO JEDEN Z GŁÓWNYCH PROBLEMÓW !!!!

Pogoda

Temperatura na dworze idealna 31°C piękna pogoda na urlopy wakacje . Jednak nie należy zapominać o tych którzy pracują . Tylko jak tu pracować jak na halach produkcyjnych jest gorzej niż na dworze ! Co roku nawracający problem z gorączką wojny o wiatraki , które nic nie dają tylko mieszają powietrze którego na dobrą sprawę nie ma . Są tylko opary ciepła od maszyn ! Mowa jest tutaj oczywiście o DZ .P.O. Dwie małe kratki wentylacyjne i jeden wentylator ścienny który robi TYLKO hałas nic nie chłodzi nie ma żadnej wymiany tlenu . Czy na prawdę nie można naprawić wentylatorów które są w bocznej ścianie ???? Po co to tam jest jak to w ogóle nie działa zna ktoś odpowiedz na to ?! Jak naprawa jest droższa od nowych to zakupcie nowe . Mało kto wie jak tam się pracuje jak ktoś nie był ale chętnie zapraszamy szefostwo , dyrektorów itp itd gdzie ten dział zawsze jest pomijany / omijany tylko tyle że jest . Jest dobrze jak jest po co coś zmieniać inwestować .

Kaja
@DS

Pół godziny przerwy na ile godzin pracy? A zapewniają wam jakieś napoje biorąc pod uwagę taką temperaturę?

Ile jest zmian w Serpol-Cosmetics Sp. z o.o.?

Tobi

A ile przerwy jest wyznaczone i czy są jakieś dofinansowania do posiłków w kantynie? I czy za nockę płaci się większą stawkę, jak to tu jest?

Pracownica

Pozdrawiam Romana W. i Patryka W. z saszetek, pracowałam na wszystkich 3 zmianach i uważam, że z tymi panami pracuje się najlepiej , zawsze się można z nimi dogadać

Chciałbym wiedzieć ile podstawy płacą na początek dla młodszego specjalisty ds. zakupów. To jedyne ogłoszenie na pracuj.pl, które jest aktywne. Excela znam dosyć dobrze i widzę, że wymagają jego znajomość, a w razie co mógłbym liczyć na jakieś przeszkolenie? To jest praca w stałych godzinach, bo nic nie widzę żeby o tym pisano...

tyniu Nowy wpis

A co za problem wysłać CV lub zadzwonić i się dowiedzieć?

Sonia Nowy wpis
@tyniu

No ja też bym wolała znać pewne kwestie przed wysłaniem samego cv, żeby wiedzieć na czym się stoi konkretnie. Nie wszystkie warunki są warte aplikowania w niektórych przypadkach. Firma oferuje atrakcyjne wynagrodzenie, a tak na prawdę to pojęcie względne. Dobrze byłoby znać konkretną kwotę....

Deisy

Dziś w dzień kobiet ochrona z Serpolu przeszukiwała pracowników bo ktoś zarąbał mydło XD . Najlepsze jest to że w żadnym regulaminie nie jest wspomniane że ktoś oprócz policji ( oczywiście z nakazem ) może mnie przeszukać . PORAŻKA Współczuję tym co aplikują do serpolu . Zastanówcie się dwa razy zanim to zrobicie . Pozrdo

żeglarz
@Deisy

Czy to prawda że dzisiaj po rannej zmianie znów ochrona trzepała torebki paniom z produkcji?

Kadry
@Deisy

Polecam zapoznać się z regulaminem który był podpisywany przez każdego z Państwa. Jeśli ktoś go nie zna zapraszamy do kadr

Praca Nowy wpis
@Kadry

Oczywiście że był podpisywany ale w regulaminie nie ma zmianki o samochodach prywatnych jestem ciekawa/y dlaczego robią to po popołudniowych zmianach a nie po rannych albo wtedy kiedy biura kończą pracę.. z całym szacunkiem ale co by mogło być skradzione... mydełko którego po 8 godzinach pracy produkcja nie można na nie patrzeć ze zmęczenia. Więcej szacunku dla pracowników produkcji.

@praca

Praca dla ludzi o mocnych nerwach, odpornych na ogromny stres.zawrotne tempo pracy, coraz więcej zakazów, koleżanki i koledzy z pracy bardzo zestresowani ,operatorzy zafiksowani na wydajność , praca dla ludzi zdolnych manualnie ,kultura osobista brak szacunku niektórych pracowników daje wiele do myślenia. Ludzie pracują bo muszą tylko dlaczego muszą to wszystko tolerować. Pozdrawiam

@@praca

A to tempo (usunięte przez administratora) przekłada się na wyższe premie, albo chodzą głosy, że mają być podwyżki niedługo? Szukam (usunięte przez administratora) i widziałem ich ofertę dla operatora maszyn, tam wspomnieli o atrakcyjnych warunkach zatrudnienia, ale niestety bez szczegółów, więc nie wiem. Jakie zakazy masz na myśli?

@praca

Niestety tempo pracy nie przekłada się na wysokość premii,zwykły pracownik w pocie czoła przez 8 godzin pracy wypracowuje premie dla operatora i zysk dla firmy! Jemu pozostaje premia za nie chorowanie i sto lub dwieście złoty na otarcie łez.

Pozytywnie

Chciałabym podziękować operatorowi Romanowi zawsze pomocny chłopak zawsze kobietą pomaga, nie to co reszta leni, oraz Owijakowym (oprócz tego starszego przy kości) oczywiście z Krzysztofa zmiany, też można na nich liczyć i są mega pozytywni, i zawsze pomogą, z takich powinno brać się przykład. A liderce proponuje więcej szacunku i żeby się przestała wywyższać bo zachowuje się jak jakaś pani kierownik, widocznie żyje tylko po pracy dla pracy..

@Pozytywnie

A w jakich sytuacjach najczęściej te wspomniane osoby są pomocne? Czy kobiety, które mają pomoc od Pana Romana muszą się jakoś mu odwdzięczać? Przykładowo też pomóc w jego obowiązkach, ale wiadomo lżejszych?

Ino
@Pozytywnie

Niestety ale p Roman to jak się mu chce lub komu chce to pomoże nowym napewno nie tak samo panie operatorki ,ogólnie praca nie lekka i bardzo mało płatna p Krzysztof Ok bardziej niż brygadzistki z innych zmian szkoda ze przerwa krótka bo naprawdę za krótka.

@Ino

Mówisz, że praca nie jest lekka, ale co dokładnie oznacza, że bardzo mało płatna? Coś więcej niż minimalna wpada do kieszeni? Ile trwa ta przerwa w ciągu dnia i ile ich macie? One chyba wynikają z kodeksu pracy, to u was są jakieś skrócone?

wiem

przerwy nie są skrócone, płaca : podstawa + nocki + premia (z 5% - 10%)

@wiem

No to ulga trochę, że przerwy normalne są. Tylko, że ja często nie byłbym dyspoyzycjny w godzinach nocnych, zastanawia mnie czy da się dopasować grafik pod siebie trochę. Te premie to za co są przyznawane? I od czego zależy czy dostanie się 5 czy 10%?

Produkcja

Jak sobie napiszesz to będziesz mieć premie. Ci co non stop chodzą na l4 mają wiecej płacone niż pracownik który sumiennym pracuje.

Operator Maszyn

CV i rozmowa kwalifikacyjna

Brak

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
@Kol

Nie polecam tam pracy to czysty (usunięte przez administratora) mała płaca pracy tylko dokładają a pensja stoi w miejscu zero poszanowania czy docenienia pracowników

Czy nowo zatrudnione osoby w Serpol-Cosmetics Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Na jaki czas jest ona zawierana? I po jakim czasie otrzymuje się umowę o pracę na stałe? Szybciej, niż przewiduje ustawodawca?

wiem

To wszystko kwestie indywidualne. Jak ktoś jest dobry i dobrze rokuje, albo przychodzi na stanowisko specjalistyczne i dogada się tak podczas rozmowy i spełni warunki , które dogada to może liczyć na wcześniejszą umowę na stałe. Nie da się na to pytanie odpowiedzieć "zero-jedynkowo" :)

wiem

Wiem, ale pytanie było o szybszą umowę na stałe, niż przewiduje ustawodawca. 33MC i na stałe to standard :D Pozdrawiam!

Monia
@wiem

A co musi robić pracownik żeby zasłużyć na miano dobrego? Z kim w ogóle prowadzić takie negocjacje odnośnie umowy? Gdyby ktoś wyróżniał się na tle innych pracowników to firma sama doceni taką osobę?

W internecie pojawiła się oferta pracy na stanowisko instalatora - hydraulika. Firma oferuje pracę w trybie 1 zmianowym 5 dni w tygodniu. Wiecie, w jakich godzinach? ;> czytam, że pracownicy mają dofinansowane posiłki. Chodzi o obiady? Ile takiego dofinansowania otrzymują? ;) zastanawiam się czy składać aplikację, czy nie...

Coin

7 15 godziny obiad kosztuje 14zl ty płacisz za obiad 5 zł z wypłaty ci pobierają

@Coin

A nadgodziny czasem też wpadną i płacone są? Można zrezygnować z obiadów, jeśli ktoś ich nie chce? Pytam czysto teoretycznie, bo sąsiad mi mówił, że w jego zakładzie może kupować obiady również dla rodziny. Tutaj też jest taka sytuacja?

Ktoś
@Coin

Za obiad wychodzi koło 7 zł z wypłaty, ponieważ jest on opodatkowany

TakaJedna

Obiady nie są obowiązkowe. Możesz zamówić obiad tego samego dnia od rana (ale jest ograniczona ilość) lub zamówić z tygodniowym wyprzedzeniem na wybrane przez Ciebie dni. Płacisz 5zł za obiad + 12% podatku. Za takie pieniądze idzie się najeść. Jeżeli zamawiasz dodatkowy obiad (np. dla kogoś z rodziny), to płacisz już 17 zł. Ale ludzie dogadują się między sobą i biorą drugi obiad za 5zł na kartę innego pracownika, żeby nie przepłacać ;)

Inia

Pomagam szukać pracy mężowi i znalazłam ofertę pracy na stanowisko mechanika . Firma podkreśla , że jest to praca zmianowa . Na ile zmian się pracuje ? I w jakich godzinach ? :> W ofercie widnieje informacja , że jest możliwość rozwoju zawodowego . W jaki sposób ? Szkolenia , kursy ? Czy po prostu praca w firmie ?

@Inia

Praca 3 zmianowa w dziale UTR na konfekcji lub praca 3 zmianowa (3 zmianowa 4 brygadowa) w dziale produkcji opakowań. Ciągły rozwój, bo firma inwestuje w coraz to nowsze rozwiązania techniczne i trzeba się doszkalać żeby nadążyć :) Zapraszamy na rozmowę, odnośnie zmianowości , w zależności od doświadczenia męża, może będzie opcja żeby się dogadać. Najważniejsza jest rozmowa. W dziale produkcji opakowań, mile widziane doświadczenie z wtryskarkami. Pozdrawiam!

@wiem

Czy szkolenia opłacane są przez firmę, jest jakiś roczny budżet szkoleniowy? Jeśli ktoś ma doświadczenie to na jakie zmiany można się dogadać, jest szansa pracować tylko na jedną?

zbychu
@wiem

Ciągły rozwój? , śmiechu warte przez parę lat nie dostałem żadnej oferty przeszkolenia się, a jak proponowałem, to zyskiwałem odpowiedź że nie ma na to czasu lub pieniędzy. \ Stawka w branży też smieszna jak za pracę na 3 zmiany, 30km dalej w gnieżnie stawka x2 dla mechanika UR

@zbychu

A ja z ciekawości to w czym chciałeś się przeszkolić, że jednak jakieś problemy z tego wychodziły? Dasz znać? i czy to oznacza, że raczej na doświadczenie u ludzi tu stawiają? Bez niego gorzej jest się dostać?

Pracownica

Pogoda

Tymek
@Pogoda

A co stoi na przeszkodzie, by na przerwie zajrzeć do jednego czy drugiego dyrektora i zgłosić, że na hali jest gorąco? A póki co, jakie środki zaradcze są stosowane, by Wam trochę ulżyć? Jakaś dodatkowa przerwa?

DS
@Tymek

Przerwa pół godziny nie zawsze ... O tak jak pisali wcześniej wiatraki , aczkolwiek wiatraków jest bardzo mało i nie na wszystkich maszynach są , a jak prosisz o przyniesienie to co mówią żeby sam/ sama poszła poszukać ..

Kaja
@DS

Kozaczek

Na fanpage Facebook jest dodany post , który dotyczy zwiększania zatrudnienia w dziale produkcji opakowań na te 4 brygady . Czy jest jakiś dodatek za prace w niedziele lub za ten system pracy ? A po za tym może ktoś w skrócie powiedzieć jak wygląda tam praca że nikt nie chce tam pracować nie ma chętnych ???

Jak wygląda sprawa grafiku w Serpol-Cosmetics Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Jak obecnie wygląda praca w serpolu?

Świat
@Kandydat

Hu**wo

Sebastian

Praca jak praca. Są plusy jak i minusy. Ogólnie wspominam dobrze. Ludzie mogliby być bardziej otwarci do nowych.

Emma
@Sebastian

Czyli jakie minusy właściwie? Bo to jest najciekawsze, jak szuka się informacji o tej pracy. Mnie interesuje sprawa nadgodziny. Są takie nadgodziny i czy sa na plus, czy minus? I co z kasą za nadgodizny jeśli się zdarzają, kasa jest odpowiednia czy normalna stawka?

@Emma

Normalna czyli odpowiednia :D zgodnie z przepisami

Deisy

Bardzo tutaj muszę pochwalić Artura ( lider , mechanik i operator na saszetkach ) który jest na zmianie u Tatiany wie jak zrobić maszynę zrobi to szybko i sprawnie , zawsze pomoże

Dyrektor

Michał ma bardzo dobre wyniki, uwija się jak w ukropie :) Gdyby wszyscy tak pracowali, byłbym zadowolony! Jeśli chce Pani porozmawiać i ma jakieś uwagi, można zawsze podejść do przełożonego. Na przyszłość proszę nie pisać opinii personalnych, podejrzewam, że nie byłaby Pani zadowolona, gdyby ktoś negatywnie wypowiadał się o Pani na powszechnie dostępnym portalu! Miłego dnia!

Pracowniczka
@Dyrektor

Czyli jak się ma wyniki można łamać regulamin? dobrze zrozumiałam ? Mogę robić co chce ale najważniejsze że będę mieć wyniki i już? :)

Baśka
@Pracowniczka

Jakie macie jeszcze zapisy w tym regulaminie, jakie zachowania są zakazane? Każdy ma inaczej ustalane cele czy jak to wygląda?

@Baśka

Cześć, nie ma takich zapisów w regulaminie.

Kaszewiak

Wszelkie uwagi dotyczące systemu pracy danego pracownika w pierwszej kolejności winny byc zasygnalizowane przelożonym. W przypadku, kiedy na ogólnodostępnym forum podawane są imiona i nazwiska osób- daje to wyżej wymienionym możliwość przekazania sprawy organom ścigania- a co za tym idzie- opcję namierzenia danych komentującego i odesłania sprawy do sądu. Upublicznianie swojej opinii na temat czyjegoś życia prywatnego i w takiej formie jest taką bardzo smutną wiejską przywarą.

Kuroi Ryu

Odnośnie dzisiejszej sytuacji która się wydarzyła (chodzi o zasłabnięcie jednej z pań z produkcji) zastanawia mnie co zamierza zrobić kierownictwo, według mnie zaczną dbać o swój własny (usunięte przez administratora) gdy wydarzy się prawdziwa tragedia lub PIP dobierze im się do (usunięte przez administratora) ( Jestem brygadzistą z maszyn i wiem jak to jest jak jest duchota i nie idzie wyrobić, jak jestem na nowym zakładzie to niekiedy nie idzie złapać świeżego tchu powietrza, ( brak okien, brak jakiekolwiek cyrkulacji powietrza, co z tego że rozstawią kilka wiatraków jak to nic nie daje na tak dużej przestrzeni, choć na maszynach nie jest lepiej

@Kuroi Ryu

Niestety oni pracowników mają za nic. Przejdą się po hali raz na kilka godzin i dla nich to nic takiego , ale niech staną na godzinę , dwie na produkcję czy na paletę i zobaczą jak to wygląda. Z godziny na godzinę traci się siły bo nie ma czym oddychać. Naprawdę musi się coś stać żeby dostrzegli zagrożenie dla zdrowia niż cyferki na koncie. A kierownictwo nie zrobi nic bo w tych czasach nikt nie stanie za praciwnikiem

Produkcja

Tutaj nie chodzi o pracę bo pracować trzeba wszędzie. Tutaj chodzi o gorączkę na zakładzie. Ludzie mdleja od gorączki i braku powietrza. Nie ma okien , nie ma przewiewu ludzie nie dają rady tak pracować. Proszę czytać ze zrozumieniem.

Karola
@Produkcja

Kierownictwo nic z tym nie robi? Macie chociaż wodę albo jakąś dodatkową przerwę? Wiadomo ile jest stopni na zakładzie? Ciekawe czy się jeszcze mieści w normach BHP

@Karola

Cześć, a jakie są normy BHP ? nie ma niestety górnej granicy temperatury określonej w przepisach BHP. Jako działania po stronie pracodawcy, wymagane jest tylko udostępnienie napojów profilaktycznych...

@wiem

I pracodawca może dać ( ale nie musi) dodatkowe 10 minut przerwy, gdy temperatura jest powyżej 30 stopni. W zakładach w dużych miastach jest to norma i nie trzeba się o tą przerwę upominać

Amy

A tu dają tę dodatkową przerwę czy nie? Teraz takie upały więc ciekawe jak to wygląda. Albo jakieś wiatraki może udostępniają?

Jajaja

Z p. Magdą (lider LMR z Tatiany zmiany) nie da się pracować. Nic nie robi i umie tylko podkręcić maszynki i idzie i zostawi rozwaloną. Kierownicy też nie widzą żadnego problemu w jej pracy, bo może nie chcą widzieć dlatego że jest koleżanką jednej z kierowniczek

Ile jest zmian w Serpol-Cosmetics Sp. z o.o.?

Agnieszka

Jak godzinowo to wygląda? I w ogóle czy grafiki są w miarę dobrze ukladane? Uwzględniają jakieś preferencje pracowników co do godzin pracy czy nie?

@Agnieszka

3 zmiany - 6:00 , 14:00 , 22:00 Możesz ewentualnie wybrać od której zacząć , system jest rotacyjny :)

@Agnieszka

Nie są uwzględniane żadne preferencje. Pójdziesz na taka zmianę na jaką cie wyślą. Możesz trafić nawet na 4 brygadowke. A po jakimś czasie kierownik może wrzucić cie na inną zmianę albo inne stanowisko.

Daga
@Odpowiedz

Co w sytuacjach jak ktoś musi wziąć jakieś nagłe wolne itp? Jest w takich przypadkach możliwość zamiany z kimś na godziny czy coś w tym stylu? No i czy płacą dobrze przy takim trybie pracy?

Były Pracownik

Ja nie narzekam czasami były kłótnie ale idzie dogadać operatorzy w porządku . Chociaż, to 3 zmiany są to lubiłam nocna zmianę. Pozdrawiam

3 zmiany

Tobi

Zostaw merytoryczną opinię o Serpol-Cosmetics Sp. z o.o. - Mieścisko

• Jak się pracuje w Serpol-Cosmetics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Serpol-Cosmetics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 192.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Serpol-Cosmetics Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 162, z czego 23 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 90 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Serpol-Cosmetics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Serpol-Cosmetics Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Serpol-Cosmetics Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 62 ocen.

Serpol-Cosmetics Sp. z o.o.