Stanowczo odradzam tą firmę jako miejsce do pracy.
Pracodawca traktuje ludzi bardzo źle, obraża ich od (usunięte przez administratora), nie ma za grosz szacunku do swoich pracowników.
Jeżeli chcesz się dowiedzieć, dlaczego nie pasuje Ci wypłata to nie idź z tym zapytaniem do księgowej, ponieważ powie Ci że jeżeli masz za mało pieniędzy, to ona może Ci jeszcze trochę ich zabrać. Firma cały czas wysyła ludzi na urlopy z powodu braku zamówień /pracy. W tej firmie urlop wypoczynkowy nie jest dla pracownika, tylko dla firmy. Nie ma pracy? Przykro mi, masz wziąć urlop wypoczynkowy, a jeżeli Ci się skończył? Nie ma problemu, pójdziesz na bezpłatny, ponieważ szefowi nie opłaca się oddelegować ludzi na postój. Kierownik namawia pracowników, by ci szli na L4 podczas gdy nie ma zamówień. Maszyny brudne, sprzątane porządnie tylko raz na rok, lub na szybko gdy zbliża się jakaś kontrola. Te same maszyny wiecznie niesprawne, ociekające olejem lub chłodziwem, trzymające się na szarej taśmie i trytytkach.
W umowie masz zapis "kontroler jakości wyrobów HDPE", a w czasie wolnym masz ogarniać malowanie silosa na wysokości za tak naprawdę bezcen.
Wypłaty to jakaś porażka. Pracujesz z kimś na zmianie tyle samo godzin w miesiącu, na tej samej maszynie? Zapomnij, że będziesz miał taką samą wypłatę jak Twój kolega ze zmiany.
Wahania wypłat to nawet 1000 złotych. Jednym dają więcej, drugim dają mniej, mimo iż przepracowane jest tyle samo godzin.
Lider zmiany mając pod sobą ludzi, za których jest odpowiedzialny zarabia mniej niż jego przełożony. To jakiś cyrk.
Idziesz w piątek do pracy na 22:00, a o 23:00 dowiadujesz się, że w poniedziałek masz wolne, bo nie będzie dla Ciebie pracy.
Firma rodzinna, jedno wielkie kolesiostwo między szefem, a niektórymi pracownikami z rodziny szefa. Osoba z rodziny szefa, będąca na stanowisku lidera uszkodziła wyświetlacz maszyny? Dobra nie ma problemu! Ale gdy osoba spoza rodziny szefa przez przypadek uszkodziła wagę, co w porównaniu z wyświetlaczem maszyny jest o wiele mniejszym kosztem, to od razu jest ogromny problem, bo "jak ona mogła to zrobić".
Firma od ponad roku sobie nie radzi z brakiem zamówień, po czym robi zebranie, na którym mówi pracownikom to, o czym oni wiedzą już ponad rok, że "nie ma zamówień i jest ciężko" XD parodia.
Obiecują, że nie będą zwalniać ludzi, a po dwóch tygodniach zwalniają jedną osobę, a i w sumie drugą też, bo w sumie po co ona.
Zarządzanie to kompletna porażka.
Osoby zarządzające nie lubią, gdy ktoś z firmy chce się rozwijać, dlatego dają jej wypowiedzenie za porozumieniem stron, bo "w sumie i tak zaraz Cię nie będzie" CHORE
Nie chcesz stać w miejscu lub cofać się z nami? To wypad z firmy.
Zwalniają osoby, które przykładają się do pracy jak tylko mogą. A ludzi spedzajacych czas ciągle na L4 nie dostrzegają. Robisz nadgodziny za które nie masz płacone? Jesteś osobą samodzielną, która ogarnia obowiązki nie należące do Ciebie? Wylatujesz!
Firma zmusza do pracy na wysokości pracowników, którzy nie mają badań wysokościowych, bez zabezpieczeń, bez kasku.
No trochę kiepsko.
Ogółem to nie polecam tracić czasu na firmę, w której każdy dzień jest znakiem zapytania. :)