Przyjazny Szpital w Połczynie Zdroju Sp. z o.o.

Opinie o Przyjazny Szpital w Połczynie Zdroju Sp. z o.o.

Mariola Miszczuk Nowy wpis

Dziękuję za miłą i fachową opiekę na oddziale ginekologi,lekarze bardzo mili i kompetentni,bardzo fachowe podejście do pacjenta,opieka po prostu na medal, pielęgniarki ciepłe,miłe,nie pozostawiające mnie bez opieki, bardzo troskliwe,mam nadzieję,że nie będę musiała już wracać,ale gdyby,to wybieram ten szpital. Dziękuję ☺️

Natalia Nowy wpis

Nie pochodze z Polczyna ale pech chce ze juz 3 raz znalazlam sie w tym szpitalu. Pielegniarki i salowe za kazdym razem na wage zlota. W miare mozliwosci staraja sie byc pomocne i daja chodz troche luksusu w tym niestety starym juz szpitalu. W samym szpitalu jest czysto. Nigdy nie trafilismy z powaznymi diagnozami, jednak pierwsza pomoc zwlaszcza u dzieci wyglada tak jak powinna. Nie jest to Radisson, a do europejskich standardow daleko. Ale… mimo wszystko polecam bo nie mam zastrzezen.

pacjent Nowy wpis

Byłam ostatnio na chirurgi i jestem pozytywnie nastawiona do tego szpitala. Panie pielęgniarki przemiłe, uśmiechnięte bardzo pomocne. Pan anestezjolog super. Lekarze także. Wiem że jeśli będę musiała iść kiedyś do szpitala to tylko tam. Przecudowna atmosfera i fachowa opieka. Pozdrawiam wszystkich.

Jakie warunki pracy na pediatrii, drodzy państwo? Znalazłem ogłoszenie na stronie, niestety nie ma tam szczegółów podanych, jak patrzę. Jakie godziny dyżurów, potrzebują kogoś bardziej dorywczo czy do stałej współpracy? Usługi telemedyczne wchodzą w grę? Proszę o informacje.

Firma Przyjazny Szpital w Połczynie Zdroju Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Dana

Dziękuję całemu odzialowi chirurgi za fachową i dobrą opiekę podczas pobytu na odziale,

Miro

na stronie szpitala jest oferta pracy dla diagnosty laboratoryjnego. Trzeba mieć uprawnienia serologiczne i specjalizacje w kierunku mikrobiologii. W jakich godzinach jest praca? Na dwie zmiany do późnego popołunia czy analizy się robi tylko do 16? Ktoś powie jaki grafik tu obowiązuje bo wiadomo ze szpital pracuje całodobowo tylko czy w laboratorium też trzeb mieć dyżury?

Jaro Jaro

Co do szpitala. Ten szpital potrzebuje troszeczkę pieniędzy na remont co jest nie zależne od personelu . Mimo nie dużego budżetu tego szpitala wszystko jest schludne i czysciutkie. Opieka pielęgniarki -pierwsza klasa. Dużo zainteresowania pacjentem, bardzo dobra wręcz celująca opieka pielęgniarek. Lekarze również celujący . Zero uwag do ludzi którzy tam pracują. Byłem w szpitalu na chirurgii w Szczecinku i mimo że tam jest duży nakład pieniędzy na ten szpital to szpital w Połczynie świeci przykładem . Prawa ????❤️

Jak dużo osób pracuje w Przyjazny Szpital w Połczynie Zdroju Sp. z o.o.?

@Pozytywna

Ja się odniosę do personelu chirurgii i lekarzy w szpitalu.To co wkładacie pełno pracy ,robicie to znakomicie . Byłam pacjentką i moje obawy co do następnego szpitala który był do zabiegu nastawiłam się na ZŁO,ale pomyliłam się opieka była na poziomie wysokim jak i pielęgniarek i również lekarza dyżurującego.Rowniez opieką anestezjologów,mimo mając problemy po znieczuleniu ogólnym po innych operacjach ,tutaj porozmawiałam i nie odczułam po operacji żadnych komplikacji .Obecnie dochodzę do zdrowia znacznie szybciej i lepiej .

Joanna

Ciężko tu znaleźć aktualne opinie pracowników szpitala. Moja mama jest pielęgniarką i chce zmienić pracę bliżej domu i do tego szpitala miałaby super dojazd. Pomóżcie! Podzielcie się wrażeniami jak się tam pracuje? Jaka jest płaca? Czy jest sens tam iść?

Meg

Nie polecam tego szpitala oddział dziecięcy. Lekarz który tam przyjmował nie rozpoznał u mojej córki zapalenia wyrostka z ropniem otrzewnej. Moja córka przez błąd lekarza o mało nie umarła. Dwa dni leczył ja na zapalenie pęcherza,a na moje sugestie czy to nie wyrostek odpowiadał stanowczo nie. Gdyby nie mój upór i to że łaskawie sprowadzili chirurga na badania to nie wiem jakby to się skończyło . Na szczęście przewieźli nas do Koszalina. Z dala od takich konowałów jak ten lekarz karierowicz. Nie powinien tam w ogóle leczyć

Karla

Dramat!! Lekarze są nieprzyjemni , mają pretensje do pacjentów , że recepcja źle tłumaczy daty wizyt , skandal !!!

@Karla

Co takiego w dacie wizyty jest, że trzeba to jakoś specjalnie tłumaczyć? Czego w nich nie rozumiecie?

klient

Kobieta ,która przeprowadza badania gastroskopii nie reaguje ja znaki. Człowiek się dusi brak mu powietrza bo atakuje go astma ,a ta dalej pcha te rurę.Mało tego nie czyta ankiety ,którą się wypełnia do badania. Żenada pl.

Maja
@klient

I co się wydarzyło, jakoś przeprosili czy co?

klent
@klient

Miałem podobny incydent.Szkoda zawracać sobie du... tym szpitalem i oddziałem ratunkowym.Nawet koni nie potrafili by wyleczyć.

MAREK
@klient

Bo to prawda nie czytają ankiet ,które każą nam wypełnić,Chyba czemuś służy ta ankieta.A jak niczemu to po co ta ankieta? Większość tych tak zwanych "SPECJALISTÓW" to jakiś przypadek łapanka z ulicy.Brak słów na ten szpital.Byłem tam raz i ostatni.

@MAREK

Ankiety? A o co oni w nich pytają skoro to skutku żadnego nie przynosi?

Pacjent

Moja opinia jest neutralna.Co do personelu medycznego nie mam żadnego żalu wykonują swoją pracę na piątkę.Pielęgniarki,salowe pracują w pocie czoła by zapewnić nam godne warunki pacjenta.Personel medyczny jest miły i uśmiechnięty.Natomiast jest jedno ale i to ale kieruję do Dyrektora szpitala by zadbał o temperaturę na oddziale wewnętrznym na ,którym obecnie leżę.W pokojach jest temperatura rzędu 10 stopni w nocy spada poniżej krytycznej.To nie fajne byśmy my pacjenci marzli ubierając kurtki,czapki na noc.

@Pacjent

To jest w ogóle możliwe, żeby do takiego stopnia spadała tu temperatura? Przecież pracownicy widzą i czują co się dzieje. Czemu kierujesz to poprzez forum zamiast natychmiast zareagować w trakcie jak to się dzieje?

Pacjentka

Izba przyjęć w nocy masakra trafiłam z atakiem alergii pań doktor straszny nie przyjemy kazal mi szukać laryngologa . A my płacimy tyle kasy na składkę zdrowotna po co komu jak najwygodniej byłoby zeby każdy prywatnie się leczył . Życzę lekarzowi dyżurującemu oby kiedys sam byl ofiarą i trafił na takiego (usunięte przez administratora)Jak Pan doktorek

Wanda
@Pacjentka

ale to w ogóle nie udzielono Ci pomocy? Tylko odesłano z kwitkiem?

Zuzanna

Pacjenci widzę jak zwykle skrajnie różne opinie - szkoda no ale tak to już niestety jest. Mnie akurat bardziej interesuje perspektywa pracowników, bo chciałabym w tym szpitalu się zatrudnić. Czy cenią tam dobre pielęgniarki? Czuć szacunek do personelu na przykład ze strony lekarzy? Widzę trochę zarzutów o złe traktowanie pacjentów przez personel - czuć tam taką atmosferę ze pacjent to zło konieczne? Szukam miejsca gdzie będę mogła być otoczona przez ludzi pracujących z powołania a nie za karę.

Zadowolona Pacjentka

Oddział Chirurgiczny. Chciałam serdecznie podziękować wszystkim osobom pracującym na Oddziale Chirurgicznym, za wspaniałą opiekę i zainteresowanie pacjentami. Opieka na bardzo wysokim poziomie. Życzę wielu sukcesów zawodowych. Prośba do Pana Dyrektora Placówki o docenianie i dbanie o takich pracowników. Magdalena Szewczyk

Angela

Nie polecam tego szpitala jedzenie zimne i ochydne pielęgniarki może tylko 2 z powołania reszta to z przymusu cały weken głodować

Jan

Lekarze i pielęgniarki nie posiadają wiedzy o tym jak obchodzić się z pacjentem, brak szacunku dla rodziny pacjenta, brak informacji o stanie zdrowi pacjenta, unikanie odpowiedzi na podstawowe pytania przez personel. Serdecznie nie polecam i mam nadzieje że więcej takich lekarzy jak ci z Połczyna Zdroju nie zostanie dopuszczonych do wykonywania tego zawodu, nie pozdrawiam.

magda

świetna opieka , zwłaszcza pani dr , która nie widzi problemu z wypisania pacjenta o 1:00 W NOCY z podejrzeniem covida i z obustronnym zapaleniem płuc, dodatkowo zagubiony test. Jak to określił ratownik medyczny, który wiózł pacjenta na sygnale po dobie do Kołobrzegu- nie pierwszy raz poprawiamy po NICH. BRAWO SZPITAL

Zostaw merytoryczną opinię o Przyjazny Szpital w Połczynie Zdroju Sp. z o.o. - Połczyn-Zdrój

• Jak się pracuje w Przyjazny Szpital w Połczynie Zdroju Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przyjazny Szpital w Połczynie Zdroju Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przyjazny Szpital w Połczynie Zdroju Sp. z o.o.?

Przyjazny Szpital w Połczynie Zdroju Sp. z o.o.