Opinie o Health-Med Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Health-Med Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Health-Med Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Badania naukowe w dziedzinie nauk przyrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Health-Med Sp. z o.o. w Warszawa

Jakie są warunki zatrudnienia w Health-Med Sp. z o.o.?

Zespół HR Nowy wpis

Warunki zatrudnienia w Health-Med są zróżnicowane w zależności oczywiście od stanowiska i działu. Ogólne warunki są następujące: - pierwsza umowa na okres próbny tj. 3 miesiące. Kolejna umowa na czas nieokreślony lub określony - ustalane indywidualnie. - najczęściej współpracujemy w oparciu o umowę o pracę jednak również dopuszczamy możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę zlecenie lub B2B. - szkolenia wdrażające do pracy - wszyscy nasi pracownicy otrzymują od nas indywidualny plan wdrożeniowo - szkoleniowy, - pracujemy w trybie hybrydowym - większość pracowników pracuje tydzień z biura i tydzień z domu - chociaż bywają inne opcje. - benefity: szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne, nauka języków obcych, dofinansowanie do studiów podyplomowych, kafeteria MyBenefit, prywatna opieka medyczna LuxMed, inicjatywa urodzinowa i wiele innych :) Pozdrawiamy Zespół HR

Zatrudniona

Jestem obecnym pracownikiem firmy Health-med i szczerze mogę polecić pracę. Firma się cały czas rozwija i realizuje ciekawe projekty. Dodatkowo oferuje ciekaee benefity jak praca hybrydowa czy nauka języków obcych.

Zuzanna
@Zatrudniona

ta praca hybyrdowa jest takze dla nowych pracownikow dopiero przyjetych ? ile to jest w biurze a ile zdalnie? 2 dni biuro + 3 zdalnie czy inaczej?

Zatrudniona Nowy wpis
@Zuzanna

A to już w zależności od działu - jest różnie. Zazwyczaj: tydzień biuro / tydzień zdalna, ale tak jak napisałam są różne inne opcje w zależności od działu. Podobnie również z nowymi pracownikami: zazwyczaj nowi pracownicy pracują od razu w trybie hybrydowym - ale też bywa to uzależnione od działu.

Zespół HR Nowy wpis
@Zatrudniona

Potwierdzam powyższe informacje. W firmie Health-Med obowiązuje system pracy hybrydowej. Ze względu na specyfikę pracy poszczególnych działów - model ten jest dostosowywany do ich potrzeb. @Zuzanna zachęcam do kontaktu bezpośredniego z działem HR (praca@health-med.pl) odpowiemy jak wygląda organizacja pracy w konkretnym dziale do jakiego Pani aplikowała lub chciałaby aplikować :)

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Health-Med Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Zespół HR

Ilość etapów w procesie rekrutacyjnym jest uzależniona od procesu rekrutacyjnego. Nie mniej jednak są to maksymalnie 2 spotkania i jedno zadania rekrutacyjne. Czasami jest to jedno spotkanie. Pozdrawiamy i zachęcamy do aplikowania!

Julia
@Zespół HR

Rozumiem, że zależnie od stanowiska inaczej te procesy wyglądają?

Zespół HR
@Julia

Dokładnie tak. Jest to uzależnione od stanowiska.

Jak szefostwo w Health-Med Sp. z o.o. traktuje ludzi?

W całej firmie panuje dobra, niekorporacyjna atmosfera zarówno między osobami w zespole jak i przełożonymi. Dodatkowo bardzo dużym atutem firmy jest również bezpośrednia współpraca z osobami Zarządzającymi firmą.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Health-Med Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia

Nie polecam pracy w tej firmie. praca pod wielka presja, obowiązki często wykraczające poza kwalifikacje, ciągłe kłótnie na spotkaniach pomiędzy członkami zarządu. Ciągła rotacja pracowników. Jeśli tylko osoba zarządzająca cię nie lubi, długo nie popracujesz. Kadra wyższego szczebla zdecydowanie do wymiany, nie potrafią zarządzam firmą i ludźmi. Atmosfera jest bardzo mało przyjazna, często ludzie wychodzą z pracy z płaczem. Szkolenia wewnętrze często niezwiązane ze stanowiskiem pracy obowiązkowe, a są po prostu marnowaniem czasu ( przez co brak czasu na swoje obowiązki). Wszystko jest ASAP, mimo, ze 5 min wcześniej tez dostałeś zadanie ASAP. Brak jakiejkolwiek organizacji pracy. Niezrozumiałe zasady awansów, przyjaźnisz się z wyższym kierownictwem, możesz liczyć na szybki awans. Plusy to zarobki i lekcje językowe.

Zostaw merytoryczną opinię o Health-Med Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Health-Med Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Health-Med Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Health-Med Sp. z o.o.?

Health-Med Sp. z o.o.
  • Terespolska 4 lok. 54