Opinie o Amg Adrian Graca w Żywiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Amg Adrian Graca. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Amg Adrian Graca o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amg Adrian Graca w Żywiec

Jaka atmosfera jest między działami w Amg Adrian Graca?

Ona Nowy wpis

Ponieważ to co pisze JedenzZwielu ,jest prawdą .Mnie oszukał na dużą kwotę pod pozorem remontu , nie pisząc o materiale. (usunięte przez administratora), wręcz przeciwnie .....

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Amg Adrian Graca? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Ona Nowy wpis

To jest (usunięte przez administratora) i mitoman .Ma sprawy w prokuraturze za (usunięte przez administratora) i wyłudzenie pieniędzy. Zresztą opinie są prawdziwe ,proszę sobie poczytać.

marek

UWAGA WAŁEK !! Po zakończonej współpracy ciężko o kontakt a wiadomo że pieniądze mają po prostu nie płacą bo taki mają sposób na biznes !!!! Trzeba było sprawe zgłaszać do kancelarii do windykacji wtedy dopiero wywiązali się z umowy zostawie tu namiar do pana Wojciecha z kancelarii który zajmował się sprawą 503.313.3I8. Niech karma wraca! Dużo wam zalegają??

Kolega

Gość to jeden wielki (usunięte przez administratora) ,ściąga ludzi na robotę której często jeszcze niema ogarniętej ,opowiada o własnych firmach na miliony chf ???? jego głównym celem jest szybkie wzięcie 800 chf za mieszkanie,nagle znika i każe czekać na dalsze wskazowki. Gość niema nic wspólnego z pracą tym bardziej jakiejkolwiek wiedzy na jej temat. Odradzam jakiego kolejek kontaktu z tym osobnikiem . Dużo (usunięte przez administratora) widziałem i spotkałem ale temu to mogą buty czyścić .

Teresa
@Kolega

Cześć. No widzę ze tutaj już od dawna ludzie piszą o przekrętach, ciekawe czy w ogóle odzyskali pieniądze. A to co, zapłaciłeś za mieszkanie i już się z robotą nie odezwał czy jak? Bo tak to trochę rozumiem. Wróciłeś do Polski? Będziesz cos z tym dalej robił ?

Kolega
@Teresa

Miał podobno robotę dla mnie 100% pewna ,tydzień czekałem na mieszkaniu a po tygodniu wysyłał mi adresy robót na których nikogo nie było jak dojezdzalem,jeden wielki wałek.. Nie było ani roboty ani jego ,tylko telefonicznie się kontaktował bo prosto w oczy bał się spojrzeć . Wykorzystałem opłacone mieszalnie i zacząłem szukac na własną rękę i roboty i mieszkania ,jednym słowem odciąłem się szczęśliwie od tego gościa .

Zofia
@Kolega

I rozumiem że za mieszkanie zapłaciłeś mu już z góry? Czy jak to wygląda? Nie podpisywaliście żadnej umowy przed?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Amg Adrian Graca? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Żywiec
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierownik sklepu Delikatesy Centrum
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
JednaZWieluOfiarGracy

To co piszą poprzednicy, to tylko niewielka część prawdy. W rzeczywistości lista krętactw i oszustw tego łajdaka jest znacznie dłuższa. Jeśli ktoś ma jakiekolwiek dowody obciążające i zarazem potwierdzające jego haniebne czyny, zapraszam do kontaktu. Pozew zbiorowy miałby większą moc. Obecnie w przygotowaniu są dwa z mojej strony, jedynie pozostał jeszcze do ustalenia jego aktualny adres, co potwierdzają wpisy innych osób. Lawirant ciągle zmienia miejsce pobytu i jest problem z doręczaniem pism. Trzeba będzie wystąpić jeszcze o wydanie nakazu doprowadzenia, jeśli się nie powiedzie tradycyjna metoda doręczania pism.

Helena
@JednaZWieluOfiarGracy

To, co piszesz, o firmie Amg Adrian Graca jest bardzo niepokojące. Kilka innych osób również twierdzi, że firma ma według nich jakieś zaległości. Jak obecnie wygląda sytuacja? Może uda się rozwiązać sprawę. Czy zaległości według Was są znaczne? Dajcie znać na forum.

JednaZWieluOfiarGracy
@Helena

To zależy jak na to spojrzeć. U mnie np. ma ok. 10.000 €, to dużo? Dla jednego tak, dla innego niewiele. Jak dla mnie to dosyć. Poza tym ile by nie było, to dlaczego mamy pozwalać bezkarnie oszukiwać innych i żyć na ich koszt?

Swietlinska 13 oszuści konkure
@JednaZWieluOfiarGracy

Niech Pan nie piszę glupot o tym człowieku miałem Z min do czynienia i jest uczciwy a z tego co wiem to Pan mu Ukrad pieniądze i ludzi i jest pan najwiekszym oszustem panie Kondradzie ze Swietlinskiej 13 Ostróda to Pan niech uwaza bo Pana krętactwa wlasnie wyjda

Zadowolony Pracownik AMG
@JednaZWieluOfiarGracy

A ja mam obciążające dowody na Pana Panie Konradzie. I też pójdziemy z tym do Sądu. GDYBY Pan był uczciwym człowiekiem nie wypisywalby Pan tu takich bzdur. Oszukał Pan właścicieli tej firmy i okradł . I jeszcze beszczelnie podkradł pomysł firmy...A teraz jako konkurencja próbuje oczerniać...to żałosna zagrywka. Tak jak żalenie się PIP , który wszystko wyśpiewał jakie brednie Pan opowiada. Tak postępują tylko żałosni ludzie, którym teraz idzie byle jak podkradziony pomysł na biznes i próbuje za wszelką cenę zniszczyć 2 człowieka...my jako wierni pracownicy firmy Amg to potwierdzony.

Helena
@Zadowolony Pracownik AMG

Piszesz, że pracujesz w firmie Amg Adrian Graca. Może napiszesz w takim razie, co wpływa na Twoje zadowolenie z pracy w tym miejscu? Na forum bardzo ważne są opinie pochodzące od różnych pracowników danej firmy. Mogę liczyć na Twoją wypowiedź poruszającą istotne kwestie pracy w Amg Adrian Graca?

Postronny obserwator
@Helena

Ten "Zadowolony Pracownik AMG" to sam Adrian Graca, więc szkoda tutaj czasu na jakąkolwiek polemikę. Helena, jeśli to jeszcze mało tego co pisali poprzednicy, to powiem nieładnie: idź, i sama się przekonaj, a wkrótce dołączysz do grona osób, które choć w taki sposób próbują podzielić się swoim nieszczęściem (a raczej głupotą) z innymi, nieświadomymi jeszcze. Albo zachowasz te doświadczenia dla siebie i pozostaną tylko przykre wspomnienia. Myślę, że jest tu już dosyć napisane przez innych, a wyciągnięcie odpowiednich wniosków pozostawić należy czytającemu...

@JednaZWieluOfiarGracy

A.M.Graca jest oszustem wyłudza pieniądze. Osobiscie doreczyłam pisma do prokuratury Bielsko Biała i sądu w Żywcu .Poszukuję osoby poszkodowane.

@JednaZWieluOfiarGracy

On nie może wiecej (usunięte przez administratora), zgłoszenie jest w prokuraturze i w sądzie. Szukam wiecej osób poszkodowanych przez A.M.Graca, by zgłaszały się. On jest psycholem i mitomanem ,bez skrupół socjopatą.

@JednaZWieluOfiarGracy

Ten pasożyt robi szkody zmienia adres i nazwy firmy .Dlaczego ten pasoźyt ma jeszcze zezwolenia na prowadzenie działalności. Zgłosiłam do prokuratury i sądu .Proszę o kontakt na email.

Adam Wala
@Ona

Witam, ja podobnie składam wniosek do sądu. Na pożyczał i wyłudził od mnie prawie 30 tysięcy. Miałem pieniądze otrzymać na konto, a brał do ręki, spłukałem się całkowicie, zrezygnowałem ze współpracy, to się dowiedziałem od niego: "że mi się pracować nie chce" a w rzeczywistości złamał wszystkie warunki naszej umowy.

Oszukana
@Adam Wala

Proszę o kontakt lub namiary .Zgłosiłam do prokuratury ,również mnie (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)pieniądze.

@Adam Wala

Proszę o kontakt, również zgłosiłam do prokuratury .Wiecej nas będzie, łatwiej będzie mu udowodnić.

Poszkodowany
@Ona

Też złożyłem wczoraj pisma w Żywcu.

Lol
@JednaZWieluOfiarGracy

Jego obecne miejsce pobytu to Szwajcaria. Już jest zgłoszony na policję tutaj. Kwestia czasu i będzie siedział.

@JednaZWieluOfiarGracy

Dzień dobry, co z pozwem zbiorowym ?

Ktoś

Czy ktos wie gdzie on teraz przebywa?najlepiej adres.

Napisz do mnie marek.szparek@o2.pl

@Ktoś

Ten (usunięte przez administratora)znajduje się w Szwajcarii.

@Marek

zurych Szwajcaria dzwonil do mnie z trzech różnych numerów tel

W końcu

Zaklad Karny w Nysie w koncu trafil gdzie trzeba

@W końcu

Jest to jest potwierdzone ? Proszę o odpowiedz.

@Ktoś

na facebook jego profil Praca Szwajcaria obrazek z robotnikami w kaskach i w zielonych kamizelkach

Ona

Mi ukradł pieniądze pod pozorem kupienia materiału do remontu ,a na dodatek zdemolował mi dom ,mam ogromne straty finansowe i dewastacja budynku, to psychol i złodziej..Złożyłam dokumenty do prokuratury ,a oni inic nie robią .Policja i prokuratura twierdzi ,ze nie wiedzą gdzie jest ,a większość wie gdzie przebywa .Tutaj jest coś nie tak .Tyle ludzi okradł ,a on nadal bezkarnie (usunięte przez administratora) .

Mi też we Wrześniu.

@Ktoś

Ja wiem i znam adresy oraz aktualny nr telefonu

Czy coś Pan z tym robi ?

Kolanko

A ja znam jego adresu gdzie przebywa.. mi się udało część pieniędzy odebrać

@Kolanko

W jaki sposób ,bo nas jest tu więcej.

@Ona

Zwyczajnie przyciśnięty do muru w Szwajcarii obiecał złote góry i nici z tego .. znam jego adresy gdzie przebywa oraz aktualny nr telefonu ;)

Aktualnie toczą się w obec osobnika sprawy karne, wyłudzanie i oszustwa. Na szybko szuka naiwnych, wzbudza na poczatku zaufanie a jak mu sie to uda (usunięte przez administratora) i wyłudza pieniądze od klientów a pracownikom nie płaci. Jego firmy widnieją jako dłużnicy u komorników. (usunięte przez administratora) nie dajcie sie ludzie naciągać na początku obieca złote góry a na koncu zostawi was z długami.

Teraz prowadzi TimePartner ,obecnie nie ma zakazu prowadzenia działalności. Szuka ofiar doprowadza do dewastacji budynku lub posesji pod pozorem remontu ,by postawic klijenta przed faktem dokonanym i wyłudzić jak najwiecej i najszybciej gotówkę na materiał . Nastepnie znika materiał zakupiony lub nawet nie jest dostarczony . On sam nie działa ,ma też wsparcie z zewnątrz, przewoznik nie podaje godzin i daty przywozu materiału.

Wyłudzacx

Ja mu wytaczam sprawę również, Tak jak wszyscy tu piszą: (usunięte przez administratora)

Oszukana
@Wyłudzacx

Proszę ze mną się skontaktować, może wspólnie. Założyłam mu sprawę

@Oszukana

Mark.szparek@tlen.pl Prosze o tu wysłać kontakt

@Marek

Podałem maila i sie pani nie odezwała. Do kiedy otrzymam jakąś wiadomość?

@Marek

Podałem maila i sie pani nie odezwała. Do kiedy otrzymam jakąś wiadomość?

@Marek

Dzień dobry, wysłałam kilka wiadomości na email. Proszę o wiadomość czy otrzymał Pan odemnie email. Pozdrawiam.

@Ona

nic nie widzę, nic nie otrzymałem

@Marek

Wysłałam email, cały czas mi odrzuca, że nie ma takiego adresu email. Proszę jeszcze raz przesłać lub jakieś namiary

Bożena
@Ona

chyba chodzi o Marek.szparek@tlen.pl - facet zrobił literówkę :)

na facebooku prowadzi strone "praca w szwajcarii"

Dariusz

(usunięte przez administratora) nie polecam.

Bronisław
@Dariusz

Twoja opinia jest bardzo krótka, może uargumentujesz dlaczego nie polecasz pracy w Amg Adrian Graca? Co konkretnie nie przypadło Ci do gustu? Napisz też o pozytywach związanych z tą firmą, jeśli już dzielimy się swoją opinią, to warto wspomnieć o wszystkich aspektach pracy w tym miejscu, taki wpis jest bardziej rzetelny.

@Bronisław

Cześć. jeżeli osoba która jak widać każdy poznał, oferuje CI gwiazdki ile to zarobisz i wgl. Myśli do przodu opisuje co i jak żeby Cie tylko wykorzystać, otwierasz oczy dopiero jak się przejedziesz. Aktualnie który ten niby mądry Pan mi leci to 70tyś. tak niestety prawda. dałem się zmanipulować. Ma przekręty i to dużo, następna osoba 5tyś, następna osoba 20 tyś tego co słyszałem już dług odzyskała sądownie trwało to ponad rok. Pewną dziewczynę naciągnął na 50tyś zł. czeka go kulka w Niemczech za długi więc tam też nie może uciec. w Austri tez sobie nagrabił. jest dużo osób których (usunięte przez administratora) nawet rodzinę.

Krzysiek
@Andrzej

Znam go dobrze i nie oczerniaj go smieciu klamstwami

@Andrzej

Proszę o kontakt .To jest (usunięte przez administratora) ,manipulant .Zgłoszony w prokuraturze i sądzie. Trzeba napisać zbiorowy pozew .

@Andrzej

Teraz ukrywa się w Szwajcarii współpracuje z firmą Mediapart. Miesiąc temu przyjechał tam pobity, bo komuś podobno ukradł torbe.

@Marek

Witam właśnie ten człowiek zaproponował mi pracę w Szwajcarii warunkiem przyjazdu do niego jest przelew 800 franków Czytam opinie i cieszę ,że znalazłem ta stronę gość nie chciał podać adresu wszystko zawiłe od początku mi nie pasowało a dzisiaj to już klamka zapadła!! Adrian przebywa w Zurychu w Szwajcarii nic więcej nie wiem

Ona

Ten(usunięte przez administratora) teraz powołuje się na TimePartner Adrian Maksymilian graca .Proszę uważać na (usunięte przez administratora).

Czy w Amg Adrian Graca są szkolenia zewnętrzne?

Ona

To jest (usunięte przez administratora) ,on wyłudza od ludzi pieniądze i na ich koszt żyje .

Czarek

@Dariusz Zabrakło argumentów uzasadniających taki wpis bo jeśli to inspiracja konkurencji to wiadomo w jakim celu!

Hmm

@Dariusz a rozwinąłbyś czemu nie polecasz?

Chlopak jest naprawde w porzadku wyplacalny w 100% to co o nim pisza to bzdury i konkurencja

Henry

@Dariusz Może uzasadnisz swoją opinię? Chyba, że to konkurencja ?

Żebrak

Potwierdzam większego oszusta ciężko znaleść. Półgłówek odradzam kontakt z nim. Wszędzie długi i problemy. Patologia.

Niezależna

chce jeszcze dodać że ten człowiek nie jest glupi mysli do przodu wiec w tym miesiacu mozecie dostac wyplate a w nastepnym juz nie bardzo szybko zmienia miejsca zamieszkania i nr tel ja osobiscie nie mam czasu na wluczenie sie po sądach ten człowiek oszukał mnie na 2000 euro i niech on to w D wsadzi z nadzieją że ktoś się za niego w końcu weźmie

Roman

AMG Wysyła rowniez ludzi na niemcy do BMW bardzo dobre zarobki 11Euro /h .kolega robi w Austri za 12 Euro/h robimy co prawda od niedawna ale pieniadze sie zgadzaja

Niezależna
@Roman

Hmmm no widocznie ktoś zarobi a ktoś traci znałem tego człowieka i szczerze mogę powiedzieć że to PLEPS który robi ludzi w konia i jego lista (usunięte przez administratora)jest bardzo długa to człowiek który umie bardzo szybko zyskać czyjes zaufanie mówi że jest milionerem i Mia kilka firm a z tego co wiem to nie stać go na alimenty w Niemczech jak był to żył z socjalu nie płacenia za mieszkania ioraz robienia ludzi na kasę słyszałam o nim też dobre słowa ale niestety liczba (usunięte przez administratora) rosła i rośnie bardzo szybko więc odradzam stanowczo tego człowieka

Ta pseudo firemka jest totalnie nie wypłacalna. AMG Adrian Graca ma długi wszędzie gdzie jest to tylko możliwe. Cały czas zmienia miejsce siedziby firmy, po całej Polsce!

Stanisław Durślewicz

uważałem że firma jest uczciwa.Tak nie jest.Zaległe pieniądze nie wypłaca.Telefon odrzuca.Obrzydliwe!Nie szanuje innych.Jak nazwać taką firmę zostawiam do oceny internautów . Moje sugestie dla Amg Adrian Graca: Oszust kłamca nie rozlicza się

Zostaw merytoryczną opinię o Amg Adrian Graca - Żywiec

• Jak się pracuje w Amg Adrian Graca?

Zobacz opinie na temat firmy Amg Adrian Graca tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amg Adrian Graca?

Amg Adrian Graca
  • Wesoła 64a