Opinie o Stoba Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Stoba Sp. z o.o., oraz Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Stoba Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stoba Sp. z o.o. w Wrocław

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
andrzej Nowy wpis

O tej firmie to trzeba naprawdę napisać. zamówiłem rolety zewnęczne [elektryczne] w ustalonym terminie już pokazały się problemy bo okazało się że są nie takie silniki jak powinny być. następnie po jakimś czasie zauważyłem usterkę w postaci niedokładnym domykaniu rolet no i się zaczeło to znaczy po kilku krotnych monitach został ustalony termin jeden a po tym nastęny na który nikt nie przyszedł ani nie powiadomił ani nie przeprosił dla czego . oznacza to że po po braniu zapłaty za rolety brak szacunku dla klienta ; usterki już nie ważne.

Co słychać w firmie Stoba Sp. z o.o. w mieście Wrocław? Czekamy na nowe wieści. Może znajdzie się użytkownik, w firmie Stoba Sp. z o.o., który ma jakieś info?

Zostaw merytoryczną opinię o Stoba Sp. z o.o. - Wrocław

Stoba Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Legnicka 62
    54-204 Wrocław
  • NIP: 6282212991 REGON: 120942628 KRS: 0000331208

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Stoba Sp. z o.o.