Opinie o Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Endo-Medica Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Endo-Medica Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Endo-Medica Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze specjaliści
Lekarze specjaliści Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Endo-Medica Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Klaudia Nowy wpis

Jestem byłym pracownikiem. Nikt nie zaznał tam miejsca na dłużej niż kilka miesięcy i widzę, że od momentu kiedy się zwolniłam nic się nie zmieniło. Traktowanie wszystkich z góry. Nie są potrzebne żadne kwalifikacje na to stanowisko. Nie byłam przeszkolona z pobierania krwi czy mierzenia ciśnienia. Nie zajmowałam się tym nigdy, a była to część moich obowiązków. Obowiązków jest pełno. Nie ma szans na ogarnięcie wszystkiego, zresztą nawet nie warto próbować, bo praca za najniższą krajową bez żadnych benefitów zachęcająca nie jest, ale niektórym wystarczy uścisk ręki od Pani Prezes ???? Zamiast dać podwyżkę lepiej zabrać wszystkich na wyjazd integracyjny pod pretekstem ,,szkoleń" gdzie wszyscy piją na umór,(usunięte przez administratora)

Marta Pawłowska manager Nowy wpis
@Klaudia

Pani Julio. Informuję, że sprawa została przekazana do działu prawnego o zniesławienie. Marta Pawłowska manager

B Nowy wpis
@Marta Pawłowska manager

Pani Klaudio, nie Julio. Do administratora zostało wysłane zgłoszenie o usunięcie wpisu. Zgodnie z regulaminem administrator ma 21 dni na usunięcie komentarza. Przepraszam za urażenie Pani w komentarzu Jestem w trakcie ustalania warunków usuwania komentarza z administratorem. Ponownie przepraszam za urażenie Pani w komentarzu.

NZOZ ENDO-MEDICA Sp. z o.o. Nowy wpis

Ze względu na rozszerzenie działalności POSZUKUJEMY REJESTRATORKI MEDYCZNEJ Niepubliczny Zakład Opieki Medycznej poszukuje od stycznia pracownika na stanowisko: rejestratorka medyczna. Zakres obowiązków: - bezpośrednia obsługa oraz telefoniczna Pacjentów, - prowadzenie dokumentacji medycznej związanej z obsługą administracyjną, - udzielanie informacji w zakresie oferowanych usług, - realizacja transakcji finansowych za pomocą kasy fiskalnej, - staranne wykonywanie powierzonych zadań, - utrzymywanie wysokiego standardu obsługi Pacjentów, dbanie o wizerunek firmy. Szukamy kandydata: - dobrze zorganizowanego, komunikatywnego, o wysokiej kulturze osobistej, - doświadczenie w obsłudze klientów/pacjentów mile widziane! - znajomość obsługi komputera i programów tj. WORD, EXCEL (podstawy), - chętnych i otwartych na nowe doświadczenia. Zastrzegamy, że odezwiemy się tylko do wybranych kandydatów. W CV proszę umieścić klauzulę RODO – bez tego CV nie będą brane pod uwagę. Życiorys Zawodowy proszę o wysyłanie na adres: pracaendomedica@gmail.com Zgłoszenia przyjmujemy do 02 grudnia 2022 r.

martyna

Byłam na stażu w tej firmie, polecam.

Halina
@martyna

Fajnie, że wspominasz o stażu, bo ja w sumie w tym temacie - czy po stażu jest możliwość pozostania w firmie na dłużej na fajnych warunkach? Daj proszę znać, czy została Ci zaproponowana dalsza współpraca i jak miałaby wyglądać w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Endo-Medica.

@Halina

Pracuje nadal po stażu, mija mi 10 miesięcy :)

Edyta
@Martyna

Ale ekstra, i czym się zajmowałaś podczas stażu i jakie masz teraz stanowisko? Mocno Ci się zmieniły warunki finansowe po przejściu na normalną umowę?

@Edyta

Staż miałam z firmy zewnętrznej, z dofinansowania więc to nie była wypłata. Teraz mam umowę na czas nieokreślony, i ok 3700 netto bez premii

Joanna
@Martyna

Ej to faktycznie nawet spoko. A te premie miesięczne to jak się kształtują? Łatwo potrącają?

@Joanna

Nic nie potrącają :-)

Marian

Sprostowanie do wpisu z dnia 21.02.2022. Spółka Endo Medica rozpatrzyła skargę pozytywnie za co składam podziękowanie.

Joanna
@Marian

Dzień dobry. Czy wpływ na rozpatrzenie miała opinia właśnie zamieszczona pod koniec lutego? Czy raczej był to czysty przypadek?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Endo-Medica Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Marian

Spółka nierzetelna i niegodna zaufania. Lekarka u której byłem nie rozpoznała choroby, nie wystawiła zaleceń odnośnie leczenia i po wizycie temat pozostał otwarty. Na złożoną skargę od 3 miesięcy nie mam odpowiedzi a menadżerka placówki nie odbiera telefonów. Nie mogę też uzyskać informacji gdzie jest siedziba zarządu i tam złożyć skargę. Wydałem 150 zł. na pogawędkę z lekarką.

Wojtek K.
@Marian

Opinia ma dotyczyć firmy, nie konsultacji.. czytanie ze zrozumieniem się kłania

@Wojtek K.

Teoretycznie tak, ale czasem ktoś wypowie sią na temat np. obsługi, a to potrafi coś powiedzieć o atmosferze :) a ty jakie masz zdanie o tym zakładzie?

Dawid

Czyli widzę ze nie robią problemu przez L4?

T.Z

Pracowałam od grudnia, niestety przez problemy zdrowotne jestem na L4 ale bardzo polecam pracę w ENDO-MEDICA. Wspaniali ludzie, atmosfera, miesięczne premie, elastyczny grafik. Jeśli zdrowie mi pozwoli to na pewno będe chciała wrócić!

IzPo

Jetsem byłym pracownikiem endo-medica. Faktycznie obowiązków jest bardzo dużo ale ma to swoje plusy, czas szybko ucieka. praca bardzo fajna. Ludzie z kótrymi pracowałam nie znosili czasem ilości obowiązków ale duzo zależy od człowieka. Ja polecam, co miesiąc były premie

Wojtek

Wiec nic więcej niż najniższa krajowa ?

całe szczęście niedoszły praco

Z całego serca odradzam. Kiepskie warunki pracy, najniższa krajowa, umowa zlecenie na sam początek. Dodatkowo te śmieszne bezpłatne dni próbne. Rozumiem, można przyjść zobaczyć przez jeden dzień, na 2 godziny jak funkcjonuje recepcja, ale trzy dni pracowania u kogoś za darmo. Lekka przesada jak dla mnie. Zadań masa, płaca śmieszna, kompletnie nieadekwatna do ilości zadań na tym stanowisku. Pani manager bardzo miła kobieta, za to Pani Prezes zupełne przeciwieństwo. Mocno daje odczuć swoją wyższość, tak abyś Ty czuł, że jesteś tylko marnym robalem. Dawno nie spotkałam tak niesympatycznej, gburowatej osoby. Wiecznie niezadowolona mina, władczy ton, co chwila jakieś aluzje. Nie polecam.

Bogumił

Przestaliście od dość dawna zaglądać na forum bo jest dobrze i nie ma chętnych?

Krzysiek

Staże tam się odbywają ? Albo jakieś praktyki podczas studiowania?

Zostaw merytoryczną opinię o Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Endo-Medica Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Endo-Medica Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Endo-Medica Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Endo-Medica Sp. z o.o.?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Endo-Medica Sp. z o.o.
  • Ogrody 14
    85-870 Bydgoszcz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Endo-Medica Sp. z o.o.