Opinie o Bog-Mar Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Bog-Mar Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Bog-Mar Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bog-Mar Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Zainteresowany Nowy wpis

Witam ile może zarobić magazynier ? I czy są jakieś dodatki czy premie ? Pozdrawiam

Poziomka Nowy wpis

Dzień dobry. Jak w firmie w praktyce wygląda Praca na pierwszą zmianę? Tzn czy są to sztywne godziny np od 6-14, 7-15 ? czy można przykładowo zacząć pracę o 6:15 i skończyć o 14:15 ?

Pracujesz w firmieBog-Mar Sp. z o.o. w miejscowości Bielsko-Biała? Napisz co aktualnie dzieje się w firmie i czy jest to dobry moment na podjęcie w niej pracy . Twoja opinia jest na wagę złota.

Kaczor

Witam dostanę odpowiedź pracy w tym zakładzie jak jest naprawdę??? Jaki kierownik jest ???? I jakie zarobki na zwykłego pracownika??

Edyta
@Kaczor

co rozumiesz przez określenie "zwykły pracownik"? Pisali coś kiedyś o zatrudnianiu coraz bardziej kompetentnych ludzi... Orientuje się ktoś jakich umiejętności w takim razie teraz wymagają? Jest coraz trudniej się dostać?

XXX
@Edyta

Zależy na jakie stanowisko chyba. Co innego na stanowisko księgowego, co innego kadrowego a jeszcze innego kierownika.

Edyta
@XXX

masz rację. to co z tym pracownikiem od kadr? tutaj jedną osobę macie za to odpowiedzialną czy ile mogłoby być na dziale?

Kaczor
@Edyta

Zwykły pracownik magazyn,produkcja pracownik gospodarczy jakie zarobki są??? Czy warto złożyć CV mam grupę 3

Pracownik Nowy wpis
@Kaczor

Nie wiem co masz na myśli przez zwykły pracownik. Wszystko zalezy raczej od stanowiska i pewnie doświadczenia. Ogólnie jesli mówimy o firmie jako miejscu pracy to generalnie polecam. Firma w ostatnim czasie przeszla bardzo pozytywna przemiane.Z największych plusów to atmosfera i ludzie nawet wlaścicielka od jakiegoś czasu to człowiek do rany przyloż. Coraz to więcej różnych ugodnień a szczególnie głos pracowników w końcu jest brany pod uwagę. W końcu pod tym względem firma zaczęła iść do przodu odkąd prezes ma asystentke wprowadzają dużo fajnych rzeczy. Nie tak dawno zostały wprowadzone rekrutacje dla pracownikow wewnętrznych super bo kazdy kto chce sie rozwijać w firmie ma taką mozliwość. Kierownikow jest kilku ogólnie wszyscy bardzo w porzadku. Nie ma teraz w firmie osoby ktora psulaby atmosfere. Idzie to wszystko w bardzo fajnym kierunku oby tak dalej...

To firma, w której już od przekroczenia drzwi czuć dobrą energię. Widać wyraźnie, że ludziom zależy na budowaniu dobrej atmosfery w pracy. To nie bierze się z niczego. Przykład idzie od góry. Taka sytuacja może mieć miejsce tylko w firmie w której szefowie szanują drugiego człowieka. Wiem to doskonale, ponieważ doświadczyłam tego na własnej skórze. W dzisiejszych trudnych czasach umiejętne zarządzanie zasobami ludzkimi jest kluczowe dla dobrego funkcjonowania przedsiębiorstwa. Bogmar jest firmą wartą zaufania. Dziękuję.

dajmyognia@gmail.com Nowy wpis
@Ania

Otrzymujemy zróżnicowane wiadomości. Prosimy o kontakt

Firma Bog-Mar Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Polecam każdemu kto szuka stałego miejsca pracy. Fajna atmosfera, fajne szefostwo, fajni współpracownicy, coraz bardziej kompetentni ludzie zatrudniani. Wszystko idzie ku lepszemu!

Zostaw merytoryczną opinię o Bog-Mar Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Bog-Mar Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bog-Mar Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bog-Mar Sp. z o.o.?

Bog-Mar Sp. z o.o.
  • Sobieskiego 164 lok. 1