SQTR Sp. z o.o.

NIP: 7010358988 REGON: 146392372 KRS: 0000441721

SQTR Sp. z o.o.

Opinie o SQTR Sp. z o.o.

Igor

Firma ma bardzo dobrą opinię w internecie. Czy też dobrze oceniacie pracę w firmie?. Warto aplikować?

Wiecie jaka jest teraz sytuacja w przedsiębiorstwie SQTR Sp. z o.o. w mieście Warszawa? Czekamy na aktualne wieści odnośnie pracy.

Zostaw opinię o SQTR Sp. z o.o. - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SQTR Sp. z o.o.